Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják az emberek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják az emberek hogy ha túlsúlyos vagy az nem baj ha aztán senki nem akar összejönni veled?

Figyelt kérdés
Elég túlsúlyos lány vagyok. (156/71) Amikor bejön valaki a barátaim mindig biztatnak hogy biztos összejövök vele,csak próbálkozzak be.De én sosem merek mert látom rajta hogy nem jövök be neki igy.Sőt általában akik ezt mondják sosem választanak duci partnert...Miért mondják mindig hogy attól hogy kövér valaki még simán összejöhet valakivel?
2011. aug. 13. 08:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

13l vagyok


most olvastam vissza :D


szóval hogy nem úgy értem hogy most is egy csomó pasija van,csak régebben is sok pasija volt és most is sokan udvarolnak neki és van pasija akivel már esküvőt tervezgetnek :DD

2011. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

13-14 évesen 162 cm és 75 kg voltam (szóval kb olyan, mint Te.)

El is hittem, hogy nem kellek senkinek, mivel az akkori osztálytársaim a az életkedvemet is elvették a folytonos b@szogatásokkal (a súlyom is közrejátszott, de voltak más dolgok is, nem részletezem.)

Aztán megismertem az első barátom (lehet, hogy külsőleg nem voltam éppen az ideálja, de összejöttünk.)

Nagyon ragaszkodtam hozzá (szerelmes is voltam, de közrejátszott az is, hogy féltem, h nem kellenék másnak...)

Mikor 5 év után szétmentünk, és fél évig külön voltunk, a saját bőrömön tapasztaltam, hogy nem így van, nem tudom megszámolni, hányan próbálkoztak...

Azért, mert itt valaki ilyeneket ír, hogy nem kellenek bálnák, mert nem kell animal szex, az nem azt jelenti, hogy másnak sem kellenél... Van, akinek nagyon is. Látod, írtak ilyenek is.

Ne rágódj ezen!

2011. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!