Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna, ha meglátnátok Párotok számítógépjén egy-két képet/mappát az exéről, közös képeket? Csak én vagyok ilyen érzékeny?

Figyelt kérdés

Én ebben a helyzetben vagyok most, és engem nagyon zavar.. Én már letöröltem minden régi képet a gépemről és mindenhonnan, mert úgy gondolom, hogy elég ha ezek az emlékek az emlékezeteimben élnek, én nem akarom nézegetni az exeim képeit..

Páromnak ezt mondtam (hátha leesik neki mit akarok mondani), és még csodálkozott, hogy minek töröltem? Azok emlékek és nem kell törölni azokat, valamiért csak készültek..

Jó, oké. Akkor írja ki egy cd-re (ezt fogom majd javasolni neki, szerintem jó alternatíva). Az a legdurvább, hogy a laptopján vannak a csaj nevével mappák.. DE teljesen szem előtt! Akkor miért nem rakja el egy rejtett mappába vagy nem tudom?? Nagyon szúrja a szememet és hétvégén meg fogom beszélni vele ezt higgadtan. Csak mások véleményére vagyok kíváncsi, hogy mást mennyire zavarna ez a szitu vagy csak én vagyok túl féltékeny a volt csajára? Ettől a gondolattól nem tudok szabadulni, mert én imádom a páromat, világon mindennél jobban, tényleg végre szerelmes vagyok. Ő is ugyanezt mondja nekem (ha nem lennék szerelmes, nem zavarnának ezek a képek..tapasztalat, soha nem szóltam senkinek semmit ilyenért, és én is megtartogattam a képeket.. eddig)

Ja és a Facebook-ján is van 2 kép, amin megjelölték őt és az exét.. de nem kellett volna már akkor leszedni a bejelölést, amikor szakítottak????? Ez is eléggé szúrja a szememet.. még mielőtt összejöttünk (pár hónapja), már akkor fura volt..de előfordulhat, hogy csak elfelejtette.. bár a franc tudja...

De marhára idegesít, és nem akarom őt bekorlátolni, hogy mit tartson meg és mit ne.. de ami sok az sok...


2011. aug. 23. 12:18
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
De amúgy mondtam, hogy nem azt akarom kérni, hogy törölje le örökre, hanem írja ki cd-re! És egy szavam nem lesz, ha nem fogom mindig azokat a képeket látni.
2011. aug. 23. 12:31
 12/27 A kérdező kommentje:

12:31-es végre valaki megkérdezi ezt.

Pont ez az, hogy szerintem a képek se zavarnának (mondom nekem is minden képem megvolt), csak hogy állandóan emlegeti a csajt.. Nem tudom...A tesója, az apja, a haverjai milyen jó fejek voltak stb. Mondok egy várost, már rögtön mondja, hogy ismeri a várost, mert sokszor jártak arra. Meg itt voltak ott voltak. Okés, tényleg érdekel a múltja, az is ő volt, már az első találkozáskor, beszélgetéskor beszéltünk ilyenről, nem zavart, nem tabu. De ez sok, hogy tényleg minden hétvégén legalább egyszer kimondja, hogy "az exem".. És szeretném felhőtlenül élvezni a kapcsolatunkat, de ez az egy marhára zavar.

2011. aug. 23. 12:36
 13/27 A kérdező kommentje:
Meg is fogom vele beszélni, mert tényleg mindent meg tudunk beszélni, csak túlzásba se akarok esni, elrontani a kapcsolatunkat ilyen hülyeség miatt. Ezért tettem fel a kérdést, hogy megtudjam, hogy én vagyok-e a túlféltékeny? Tényleg nem zavar, akármilyen csajszival beszél is, szóval nem vagyok az a féltékeny típus vagy hogy mondjam, csak a volt csaja szúrja a szememet! Félek, hogy még érez iránta valamit, és hogy bennem is őt látja vagy valami ilyesmi..
2011. aug. 23. 12:39
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

figy, különítsünk el két dolgot:


1. A te hozzáállásod. Én szemben az eddigi megszólalókkal, azt gondolom, jogos, ha nem szeretnéd nézegetni az elődeid fotóit v könyvtárait. Szerintem konstruktív megoldás lehet a cd, vagy akár, hogy csinál egy külön kvtárat, ami nincs az asztalon. (Elvileg úgyse használja ezt a kvtárat naponta). Amiben viszont nem értek egyet veled, az a facebook. Attól, hogy szakítottak, miért ne lehetnének bejelölve egy képen ketten, ahogy épp ülnek egymás mellett egy buliban? EZ sztem nem gond. Gond az, ha olyan kép van fönt, ahol nem egymás MELLETT és nem Ülnek... :)

2. A párod hozzáállása. Volt egy rejtett mondatod a kérdésben, ami az eddigi hozzászólóknak nem tűnt föl. (Nem tudom szó szerint idézni.) Főleg úgy, hogy hetente említi az exeit... Ez nem normális, erről kellene inkább beszélni. Lezárta vajon a kapcsolatait???


Sok sikert, boldogságot!

2011. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Első 12:27-esnek: igen, ez az, én se mutogatnám. Egyszer (még a képeim törlése előtt) volt, hogy mutattam állatkerti képeket neki, és abba a mappába benne maradt egy kép az exemről és én olyan zavarba jöttem.. Nem tudom, ezek rám tartoznak. Pont ez az. Régi dolgokat én is mesélgetek, de képeket nem dugok az orra alá, és ezt elvárnám tőle is.

FB-s képek: ölébe ül a csaj meg ott mosolyognak szerelmesen a képeken.. igen is marhára zavar. Én még sose láttam egy ismerősömnek sem, hogy amikor szakított valakivel, akkor még közös képek lennének fent még úgy se ha jóba maradtak utána.. Engem érzékenyen érint igen is.

2011. aug. 23. 12:46
 16/27 anonim ***** válasza:

az én exem is ilyen volt...állandóan a volt csajáról beszélt és tök idegesítő volt. így szilvike úgy szilvike...ráadásul még a szülei is úgy hívtak...szóval tökjó volt de hálistennek gyorsan vége lett.

a lényeg hogy beszélj meg vele mindent mert addig úgysem fogsz megnyugodni. mondd el neki hogy mennyire rosszul esik hogy veled van és állandóan szóba jön a volt barátnője...

2011. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Igen, anyja is egyszer véletlenül hívott az elődöm nevével.. Jól esett, de mosolyogtam. Mit csinálhattam volna?? Előfordul az ilyen.

Igen, én is ettől félek, hogy nem zárta le az előzőt, nincs túl rajta (a csaj szakított).. Hiába mondja Párom, hogy én vagyok a legfontosabb neki, szerelme, élete stb, de mégis amíg nem beszéljük meg az ex dolgot addig úgy érzem, hogy én sokkal de sokkal jobban szeretem őt. Már teljesen beleőrülök ebbe a témába..

Egyik legjobb barátomnak is elmeséltem ezt. Ő azt mondta, hogy lehet, hogy azért beszél ennyit a lányról, mert 1,5 évig együtt voltak és ebben a 1,5 évben sok minden történt és nem is tudna másról beszélni ezzel a 1,5 évvel kapcsolatban.. de akkor nem lehetne azt, hogy lehagyja a sztorikról, hogy "az exem"?

2011. aug. 23. 12:54
 18/27 anonim ***** válasza:

ez hülyeség...mi az hogy annyi minden történt hogy arról kell beszélni? akkor meg nem készült fel egy újabb kapcsolatra...

beszélj te is neki az exedről aztán ha mondja hogy fejezd be akkor majd mondhatod hogy igen, neked is sz*rul esik..hátha észreveszi magát. de a legjobb az lenne ha nyiltan elmondanád neki hogy nagyon rossz ez neked és döntse már el hogy a múltban akar élni, nosztalgiázni vagy veled..

2011. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Utolsó:

igen én is maximálisan így gondolom. Csak gondolom leírom egyik barátom gondolatát is, hátha..

Meg is fogom vele beszélni. Csak hétvégéig még annyi idő van, pedig ezt személyesen kell megbeszélni. Addig meg ebbe a sok agyalásba belebolondulok :S:S

Én is szoktam dolgokat mesélni exeimmel kapcsolatban, de én tapintatból, párszor lehagyom azt, hogy ex, és csak annyit mondok, hogy egy barátommal, ismerősömmel vagy barátnőmmel történt ez és ez. Bár szerintem őt pont nem zavarná ez a dolog.

2011. aug. 23. 13:24
 20/27 anonim ***** válasza:
én lesz@rom, láttam a gépén ilyeneket, de nem érdekel 20L
2011. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!