Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna, ha meglátnátok Párotok számítógépjén egy-két képet/mappát az exéről, közös képeket? Csak én vagyok ilyen érzékeny?

Figyelt kérdés

Én ebben a helyzetben vagyok most, és engem nagyon zavar.. Én már letöröltem minden régi képet a gépemről és mindenhonnan, mert úgy gondolom, hogy elég ha ezek az emlékek az emlékezeteimben élnek, én nem akarom nézegetni az exeim képeit..

Páromnak ezt mondtam (hátha leesik neki mit akarok mondani), és még csodálkozott, hogy minek töröltem? Azok emlékek és nem kell törölni azokat, valamiért csak készültek..

Jó, oké. Akkor írja ki egy cd-re (ezt fogom majd javasolni neki, szerintem jó alternatíva). Az a legdurvább, hogy a laptopján vannak a csaj nevével mappák.. DE teljesen szem előtt! Akkor miért nem rakja el egy rejtett mappába vagy nem tudom?? Nagyon szúrja a szememet és hétvégén meg fogom beszélni vele ezt higgadtan. Csak mások véleményére vagyok kíváncsi, hogy mást mennyire zavarna ez a szitu vagy csak én vagyok túl féltékeny a volt csajára? Ettől a gondolattól nem tudok szabadulni, mert én imádom a páromat, világon mindennél jobban, tényleg végre szerelmes vagyok. Ő is ugyanezt mondja nekem (ha nem lennék szerelmes, nem zavarnának ezek a képek..tapasztalat, soha nem szóltam senkinek semmit ilyenért, és én is megtartogattam a képeket.. eddig)

Ja és a Facebook-ján is van 2 kép, amin megjelölték őt és az exét.. de nem kellett volna már akkor leszedni a bejelölést, amikor szakítottak????? Ez is eléggé szúrja a szememet.. még mielőtt összejöttünk (pár hónapja), már akkor fura volt..de előfordulhat, hogy csak elfelejtette.. bár a franc tudja...

De marhára idegesít, és nem akarom őt bekorlátolni, hogy mit tartson meg és mit ne.. de ami sok az sok...


2011. aug. 23. 12:18
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Mert nem vagy igazán szerelmes! Eddig engem se zavart, pedig volt pár kapcsolatom (mindig azt hittem na most szerelmes vagyok... de nem. Most vagyok az. Megőrülök a srácért, világon őt szeretem a legjobban) És így máris zavar. Nem jó látni olyan képeket, ahol más lányt ölelget, puszilgat, miközben velem van együtt és engem szeret!
2011. aug. 23. 14:17
 22/27 A kérdező kommentje:
Meg én amúgy is érzékenyebb lelkű ember vagyok.
2011. aug. 23. 14:18
 23/27 anonim ***** válasza:

ha csak annyi lett volna, hogy szem előtt vannak a fotók, akkor azt mondtam volna, hogy nem viselte meg túlzottan a szakítás és leszarta, hogy szem előtt vannak-e neki a képek vagy sem. Elmondom, mire gondolok: a korábbi barátommal 1 évig voltunk együtt, különösebben nem viselt meg a szakítás, eszembe se jutott a képeket rejtett mappába tenni..stb, az ajándékai a mai napig elöl vannak a szobámban, a tőle kapott parfümöt vígan fújtam magamra a szakítás után is. Viszont a legutóbbi szakításomkor szabályosan összeomlottam, az első dolgaim egyike volt, hogy mindent eltüntessek: képeket fb-ról azonnal le, minden jelölést eltávolítottam, a gépen lévő képeket pedig kiírtam egy pandrive-ra és az ajándékaival meg minden tárgyi emlékkel együtt nagyon mélyre eldugtam a gardróbba.

Ne haragudj, de teljesen egyértelmű, hogy a barátod még egyáltalán nincs túl az exén, ha folyton róla beszél, látszik, hogy még nagyon sok mindenről ő jut eszébe. Az, hogy nem tüntette el a képeket, az ő esetében is teljesen egyértelműen erre utal. Én biztos elküldeném a helyedben, nem lennék senki számára az exe pótszere. Majd akkor kezdjen új kapcsolatba, ha teljesen kiheverte az előzőt.

2011. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Most hogy mondod.. A kép dolog: még jelenthet jót is, hogy szem előtt vannak a képek, és nem zavarja, mert akkor nem volt igazán szerelmes. Mert én is eddig megtartogattam a képeket, nem nézegettem. De ha megnéztem volna, akkor se szorult volna össze a gyomrom egyik exem láttán se. De ha mostani párommal szakítanék, tuti nem tudnám a Facebook-on az ismerősök közt se megtartani, mert meghalnék, ha látnám minden nap és mégse lehet az enyém.. Kizárt dolog. Egy sráccal, akivel ismerkedtem még fél éve kb, de elutasított, pedig oda voltam érte meg vissza. De azonnal töröltem az ismik között, hogy még véletlenül se lássam + mondtam is neki, hogy nem akarok barátkozni.

Pont tegnap találtam egy jó idézetet:

"Az a szerelem, amiből barátság lett, az nem volt igazi szerelem"

Szóóóval még jelenthet jót is ez az egész.. Az hogy sokat beszél róla.. idegesít, de megkérem rá, hogy picit ritkítsa ezeket a megjegyzéseit, mert végülis, az exe volt az első komoly kapcsolata, most pedig én. És az is lehet, hogy abba bele se gondolt, hogy az ex az valamilyen szinten tabu egy kapcsolatban..mert nem volt még senki, aki rászólt volna ilyen téren.. na úgyhogy majd hétvégén elbeszélgetek vele szépen. és köszönöm a sok segítséget!!

2011. aug. 23. 17:51
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én nem akarlak megbántani, mert látszik, hogy nagyon odavagy érte, de vannak dolgok, amiket akkor is racionálisan kell látnod: a pasid még mindig nincs túl az exén. Akit már nem érdekel az exe (első komoly kapcsolat, akár többedik, mindegy) az nem beszél róla ilyen sűrűn. Te hiába fogod mondani a pasidnak, hogy ne beszéljen neked az exről, attól még ugyanúgy benne lesz a gondolataiban, ezzel nem tehetsz semmit. Az ex pedig nem tabu egy kapcsolatban. Lehet róla néha beszélni, mert ezt mindenki megteszi. Tárgyilagosan röviden el lehet mesélni, meddig voltak együtt, miért lett vége a kapcsolatnak...stb. Ez teljesen természetes. De a pasid még még mindig nem verte ki a fejéből a csajt sajnos és az a nagyon nem tisztességes a részéről, hogy így kezdett veled kapcsolatot, mert már most jó ráfáztál: belehabarodtál, miközben ő még nem zárta le az előzőjét. Szar ügy, de itt a pasi a hunyó: ezeket úgy hívják, hogy kihúzókapcsolatok, arra jók, hogy felejtsen velük az ember, de amint túltette magát az ember a szakításon, azon fogja magát kapni, hogy mit is keresek itt? Mert nem szerelmes beléd a pasas, arra mérget vehetsz. Az lenne a legokosabb, ha minél előbb kiadnád az útját, a saját érdekedben. Ő meg várja ki egyedül, míg már nem kísérti a volt csaja. Nekem is nagyon hiányzik egy srác gyengédsége, szeretete, de pont ezért nem mennék bele még jó ideig egy újabb kapcsolatba.
2011. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
EMLÉKEK! Amiért csinálsz fotót egy nyaraláson. Ha összeveszel azzal a barátnőddel, akivel mentél, kidobod az egész albumot? Mert én megőrzöm. Ahogy az exeimről is a képeket, mert ők a múltam része, és igenis minden kapcsolatomnak van olyan része, amire szeretnék 10 év múlva visszaemlékezni. Nem szerelemmel, nosztalgiával. Épp így nem dobom ki a kis kacatokat, amiket szeretetből kaptam, attól, hogy valakiről szép emlékeket őrzök, nem vagyok belé szerelmes, és nem szeretem kevésbé a páromat. Nem kérném, hogy bárki kukázza az emlékeit miattam, nem lenne hozzá pofám. Nálam ez a kérésed, ha a partnered lennék, kiverné a biztosítékot. Szakítanék, ha újra előhozakodnál vele.
2011. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Utcsó vagyok: Ha emlegeti is a lányt, az merőben más helyzet, azt meg kell beszélni, az nem olyan, mintha elöl tartja a képeit a lányról. Ezesetben jogos a panasz, de akkor se hiszem, hogy át kellene strukturálnod a mapparendszerét.
2011. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!