Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat valóban véget ért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat valóban véget ért? KÉRLEK SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Volt egy szerelmi kapcsolat ami 6 éven keresztül tartott és eszméletlen jó volt tiszta szívből szerettük egymást... sajnos tönkre ment már lassan 3 éve, de nem a mi hibánkból hanem egyéb körülmények miatt. Minden esetre én azóta egyfolytában rá gondolok és még mindig annyira rossz mint akkor. Tehát én azóta nem tudtam elfelejteni és egyfolytában azon vagyok, hogy kibékülhessek vele...


Az a kérdésem, hogy ha én így vagyok vele akkor mennyi az esélye hogy a másik oldalon is ez van?


Mert én úgy gondolom, hogy egy szerelmi vagy bármilyen kapcsolathoz két ember kell, tehát ha az egyik nem akarja akkor nem jön létre... És ezt folyamatosan mindketten 1000%-ra akartuk tehát elválaszthatatlanok voltunk... Kérlek segítsetek vajon neki tényleg teljesen elmúlt/ el múlhat egy ilyen kapcsolat? Mert én nem tudom elfelejteni őt...


2011. aug. 26. 17:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Tehát akkor elképzelhető az is, hogy ő is ugyan azt érzi mint amit én, és ha személyesen találkozunk akkor azért van ő is ugyan olyan zavarban mint én.


De az is hogy tényleg nem akar semmit. Mondjuk én ezt személy szerint ismerve a körülményeket kizárnám de ki tudja... Én szeretnék hinni abban hogyha nem is ugyan azt mint én de érez valamit ő is, mert ez a 6 év nem múlhatott el nyomtalanul mindketten nagyon boldogok voltunk, és nem a mi hibánkból vesztünk össze sokan rajta voltak majdnem egy év kínlódás után döntött úgy hogy inkább fejezzük be. Ezt külön egy levélben meg is írta akkor ez előtt 3 éve. Hogy már nem bírta tovább elviselni, és reméli hogy a közeljövőben ismét együtt lehetünk..... Bárcsak így lenne... Köszönöm az eddigi komikat:)

2011. aug. 26. 20:25
 12/12 anonim válasza:

változás azóta?

elmondtad neki?

2011. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!