Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalataitok a mostani fiatal lányokról?

Figyelt kérdés

Most hogy egyedül lettem egy két éves kapcsolat után, ( a drágalátos barátnőm otthagyott, mert mint kiderült animefigurákra jobban gerjed.. azért ennyire ronda nem vagyok :) ) végignéztem a suliban a mostani lányokon. Lesújtó, plázacicák, iszom-dugom bandák mindenhol. A legtöbbet, ha megszólítod, legalábbis lekezel, leszólogat (mert ugye ő a nagylány, aki pózolt a hétvégi buliban). Jópofa kis humoros lánykák már nincsenek is? Előrebocsátom, nem társadalmi elemzés volt a tervem a kérdéssel, puszta kíváncsiság. Csak az én környékem ilyen, vagy másfele mások a tapasztalatok?


16/F


2011. aug. 31. 20:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

szerintem a ruháikkal nincs is gond,meg elég szépek is amit irigylek :/ adnak magukra;de az már gázos ha minden 2. percben a haját meg a sminkét nézi...

de az a viselkedés o_o"

2011. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

hajukat meg a sminküket nézik*

bocs xd

2011. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
Hát igen... A média álltal agymosott világban mit várunk?
2011. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem a TE szerelmedre értettem, hanem általánosságban. Nehéz normális párt találni, akinek sikerül, óriási szerencséje van. 18/L :D
2011. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Azthiszem elkönyvelhetem, hogy szarul áll a szénám.


A kíváncsi természetemet még mindíg birizgálja a 20:21-ben megírt második kérdés. Gondolok évre, évtizedre, akármire.. úgytűnik régebben nagyobb volt azt átlag IQ. :D

2011. aug. 31. 20:31
 16/27 A kérdező kommentje:

20:29, nem értettem rá,( hogy is mondják ezt cizelláltan? :D) csak gondoltam elmesélem miben nyugtattál meg. :)


Hamarosan ez a kérdés is eltűnik a gyakorikerdesek.hu feneketlen bugyraiban.

2011. aug. 31. 20:34
 17/27 anonim ***** válasza:
szerintem ez tart minimum 2-3 éve :D
2011. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

20:34

2-3 éve? Akkor elég gyors változás volt mindenesetre, lehet, hogy jött a madárinfluenzával, vagy valami hasonló kórsággal.

2011. aug. 31. 20:41
 19/27 anonim ***** válasza:
hát én pont h jópofa humoros természetes lány vagyok!KIvagyok közösítve!Bár ők nem plázacicák és iszom-dugom lányok!De hát a meg sem ismerem elítélem kiközösítés rájuk elég jellemző meg az is h ha ketten vagyunk jól elbeszélget velem de a többiek elött játsza az agyát!Ráadásul inni,cigizni is szokott a nagyrészük!
2011. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

20:41 Akkor tartsd a reményt és terjeszt az "igét". :D

Viszont félreértés ne essék, én nem ítélem el aki iszik, cigizik, különben nem lenne kin gyakorolni a csípős szóvicceket. :) Csak azt furcsállom hogy pár év alatt ennyit változnak az emberek.

2011. aug. 31. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!