Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalataitok a mostani fiatal lányokról?

Figyelt kérdés

Most hogy egyedül lettem egy két éves kapcsolat után, ( a drágalátos barátnőm otthagyott, mert mint kiderült animefigurákra jobban gerjed.. azért ennyire ronda nem vagyok :) ) végignéztem a suliban a mostani lányokon. Lesújtó, plázacicák, iszom-dugom bandák mindenhol. A legtöbbet, ha megszólítod, legalábbis lekezel, leszólogat (mert ugye ő a nagylány, aki pózolt a hétvégi buliban). Jópofa kis humoros lánykák már nincsenek is? Előrebocsátom, nem társadalmi elemzés volt a tervem a kérdéssel, puszta kíváncsiság. Csak az én környékem ilyen, vagy másfele mások a tapasztalatok?


16/F


2011. aug. 31. 20:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Hehehehe...

Ott elqrtad, hogy a saját sulidban nézelődsz.

A nagy keserű igazság, hogy már a 14 éves csajok is azt nézik, mennyi pénze van a pasinak, lehessen vele villogni a többi csaj előtt, és legyen aki rendesen alájuk vág.

Szóba se jöhet egy 16 éves, inkább 26, vagy idősebb pasik.


Aki nem hiszi, járjon utána, és használja a GYK keresőjét. :D


Kérdező: 12-13 évesnél idősebb csajoknál nincs esélyed, esetleg leitatsz pár 14-15 éves partiribancot és megtankolod.

2011. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Miért is qrtam el ott, hogy a saját sulimban keresgélek?

"12-13 évesnél idősebb csajoknál nincs esélyed"

Kezdjek az alatt? Nooormális? :P

Hehehehe...


Ez már offtopic, ha az eredeti kérdésre van még válasz, az jöhet, de a magánéletem pont az, aminek le van írva.

2011. aug. 31. 21:13
 23/27 anonim ***** válasza:

győri vagyok és igazad van itt is ez a helyzet. menő dolog inni és dugni:\

18f

2011. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
na ja mindig igy van ha van egy lány akkor meg nem kölcsönös az érzés részéről pl velem is igy van tök normális nem a pálaza cica sem a baszható tipus... Csak ö neki nem jövök be de nem tom mért nem vok az a csúnya tipus ... 15/f
2011. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Miért van az, hogy itt most mindenki mondja, hogy ez milyen gáz, és jó lenne valaki normálissal lenni, de az életben mért nem találkozunk? Miért csak itt? Mert én is azt látom, hogy az emberek többsége iszik meg dug és játssza a menőt.
2011. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

nálam is ez van sajnos igaz még nem jártam senkivel de nem találok olyan lányokat akik normálisak és nem menőmániások


16/f

2011. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Az én sulim is tele van ilyen lányokkal. Mondjuk viszonylag sok normális is van, mert jó suli.

Am én se vagyok ilyen cica baba, volt már ilyen barátnőm de utálom. Nincsen iphone-om, méreg drága ruháim és én szeretem az említett zenéket.

2013. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!