Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem viselkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem viselkedett gyerekesen a pasim? Csajok, ti erre hogyan reagálnátok? 21L

Figyelt kérdés
Múltkor volt egy kis vita köztem és a barát között. Utána késő este felhivott (valamikor éjfél körül, még nem aludtam, de elég fáradt voltam), hogy őt nagyon zavarja ey a vita, nem tud igy aludni és úgy szeretné befejezni a napot, hogy megbeszéltük a dolgokat és kibékültünk. Éjjfélkor? Egy másik alkalommal is kb. ilyen tájban felhiv, hogy nagyon maga alat van és jól esne neki, ha beszélgetnénk. Egy órán keresztül osztottuk a semmit. Később megint összevesztünk nagyjából elsimitottam a dolgokat, hogy ne kelljen a rinyálását tovább hallgatnom. Tudtam hogy megint hivogatni fog ezért lehalkitottam este a telefonom. Másnap reggel fél tucat sms és nem fogadott hivás volt a telefonomban tőle. Reggel felhivtam, hogy ez mégis mi volt, ő persze megint csak azzal jött, hogy nem tudott aludni éjjel, mert érezte, hogy valami nem stimmel, miért nem vagyok vele őszinte és miért nem lehet normálisan megbeszélni a dolgokat. Mert az, hogy sms-el bombáz normális? Elegem lett és telefonon keresztül szakitottam vele. Szerintem jogos volt a szakitás, de ő ki van akadva, hogy ennyiért nem lehet szakitani. Én elmondtam már sokszor, hogy ne csinálja ezt, de ő mindig a lelkiismeretével, meg beszéljük meg dologgal jött. Ti erre hogy reagáltatok volna?
2011. szept. 1. 17:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem jól tetted hogy szakítottál vele ha nem bírtad hogy ennyire sokat foglalkozik veled.

Nem tudom, mióta szeret éjfélkor a semmiről beszélni, de valószínű azt érezte hogy nincs minden rendben köztetek és ezért is veszekedhettetek.

2011. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
82%
Szerintem a pasid egy kivételesen intelligens ember, te pedig egy idióta vagy, hogy szakítottál vele! Ezt elb@sztad!
2011. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Mitől lenne intelligens?
2011. szept. 3. 16:44
 34/36 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyen nők teszik tönkre sok férfi lelkét, és az ilyenek miatt lesznek néhányan alkoholisták/drogosok/depressziósak... Ezzel tudod mit éreztettél a pasiban?! Hogy azzal, hogy szeretett téged bűnt követett el, és ezért gyűlölni fogja magát... Te egy bunkó paraszt p*csa vagy, ez még a szebb fogalom, és ha te ebbe a saját igazadat látod, akkor nagyon gyerekes vagy, és nagyon nagy az egód :-) De valszeg hiába írta le neked 30ember, hogy butaságot csináltál, nem fog eljutnia korlátolt tudatodig, hogy mennyire anyu-apu egyetlen kicsi elkényeztetett kuvája vagy :-) De én attól még megpróbálom megváltoztatni a véleményed, kérlek olvasd el:

Te szerelmes vagy egy fiúba, de össze vesztek, érzed, hogy nem haladnak jól a dolgok, nem tudsz aludni fáradt vagy, de nem érzed a lelkiismereted addig nyugodtnak, amíg meg nem beszélted ezt vele, és felhívod hajnal 4kor, amikor alussza a legszebb álmát és felébreszted, hogy megbeszéld vele ami köztetek van. És a fiú (tegyük fel) ennyit mond : Hagyjál már békén alszok, szakítok veled mert megszakítottad az álmomat!

Most te ennek örülnél? Ezután jönne, hogy mekkora 1büdös k**va volt a pasi, és te nem érdemled meg ezt a bánásmódot! (ugye?) Akárki akár hogy írja le, a pasi szeret téged, azért hívogatott te pedig elég csúnyán megbántottad :-(. Engem nem tudod, hányszor ébresztett fel a barátnőm, mert nagyon beszélni akart velem, vagy mert össze vesztünk, és nem tudod hányszor keltettem fel, és ő hányszor engem, és mi 2éve együtt vagyunk AMELLETT, HOGY FELKELTETTÜK EGYMÁST NEM 1X ESTE!! Meg ami csúnya volt, hogy telefonba szakítottál vele, ez olyan mint amikor telefonon megkérdezik tőled, hogy jársz velem? xD Ja és a pasi meg valszeg azért hívott fel miután montad neki, hogy szakítottatok, mert magát vádolja amiatt, hogy szakítottatok, szerintem beszéld meg vele, de ha nem akarsz vele járni LEGALÁBB MOND AZT NEKI, HOGY NEM AKARSZ VELE JÁRNI, MERT ELMÚLT, ÉS EZ NEM AZ Ő HIBÁJA, mert szegény lehet, hogy nagyon meg lesz törve.

2011. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:

Nos Te akarta...


Azért intelligens, mert úgy viselkedik, mint egy korrekt, lelkiismeretes, tisztességes ember...és ha neked nem is, de nekem ez a vonás nagyon szimpatikus.

Vannak olyan emberek, akikbe már gyerekkorba belenevelik, hogy "úgy ne feküdj le aludni, hogy haragban vagy valakivel, mert nem tudhatod, hogy mit hoz a holnap".

Ezt persze szimbolikusan kell érteni, nem a realitásában kell nézni ezt a dolgot, mert ezt vehetjük úgy is mint egy élet-filozófiát. Nem valószínű, hogy egy fiatal egészséges ember az éjszaka folyamán rejtélyes körülmények között meghal például...

Ez egy elv, amit lehet követni, lehet nem követni...de más embert ezért megvetni, lesajnálni, gúnyolódni vele...és legfőképp emiatt szakítani...na azt nem lehet.

Én nem ismerem őt, teljes valójában, de furcsának tartom, hogy pont az egyik legszimpatikusabb tulajdonságot találod taszítónak.

Biztos jobb lenne egy olyan pasi, aki nem akar és nem is tud kommunikálni, aki nem tudja magát szavakkal kifejezni és a békülés számára az, ha egy vita elévül...nem is hinnéd, mennyi ilyen van.

2011. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
64%

te egy utolsó rossz elkényeztetett ri*anc vagy

azért kidobtad a pasidat mert szeret??sokkal jobban járt, hogy kidobtad mert ezerszer jobbat érdemel.és az emberek 90%-a emiatt magát okolja h nem szabad szeretni

ha ezt velem csináltad volna meg közöltem volna, hogy jobb, hogy megtudtam hogy mekkora egy elkényeztetett qrva vagy mielőtt késő lenne -.- -_-*.*

2013. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!