Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem viselkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem viselkedett gyerekesen a pasim? Csajok, ti erre hogyan reagálnátok? 21L

Figyelt kérdés
Múltkor volt egy kis vita köztem és a barát között. Utána késő este felhivott (valamikor éjfél körül, még nem aludtam, de elég fáradt voltam), hogy őt nagyon zavarja ey a vita, nem tud igy aludni és úgy szeretné befejezni a napot, hogy megbeszéltük a dolgokat és kibékültünk. Éjjfélkor? Egy másik alkalommal is kb. ilyen tájban felhiv, hogy nagyon maga alat van és jól esne neki, ha beszélgetnénk. Egy órán keresztül osztottuk a semmit. Később megint összevesztünk nagyjából elsimitottam a dolgokat, hogy ne kelljen a rinyálását tovább hallgatnom. Tudtam hogy megint hivogatni fog ezért lehalkitottam este a telefonom. Másnap reggel fél tucat sms és nem fogadott hivás volt a telefonomban tőle. Reggel felhivtam, hogy ez mégis mi volt, ő persze megint csak azzal jött, hogy nem tudott aludni éjjel, mert érezte, hogy valami nem stimmel, miért nem vagyok vele őszinte és miért nem lehet normálisan megbeszélni a dolgokat. Mert az, hogy sms-el bombáz normális? Elegem lett és telefonon keresztül szakitottam vele. Szerintem jogos volt a szakitás, de ő ki van akadva, hogy ennyiért nem lehet szakitani. Én elmondtam már sokszor, hogy ne csinálja ezt, de ő mindig a lelkiismeretével, meg beszéljük meg dologgal jött. Ti erre hogy reagáltatok volna?
2011. szept. 1. 17:25
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokat veszekedtünk még barátommal, de utána tuti még aznap felhívtam, mert nem tudtam volna úgy lefeküdni. Ugyan zaklatni nem zaklattam volna a másikat durván...de megértem a srácot.


De ha mégis szakítani akarsz vele, lehetne benned annyi gerinc, hogy ne telefonon tedd. Undorító.

2011. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

ezért utálom a csajokat. mer ilyen miatt kiakadnak (nem mind1ik persze). hogy lehetsz ilyen? nem is kell neked senki


FOREVER ALONE

2011. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 körömlakk ***** válasza:
85%
úúristen...:D szerencsétlen gyerek!!!!Ilyenen vitázni:D:D Ez nevetséges!Szerintem jobban is járt hogy szakitottál vele SOKKAL JOBB NŐT ÉRDMEEL!!!!!!
2011. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
83%
Ha ilyen miatt szakítasz valakivel akkor nem is szeretted soha, gondolom csak azért kellett, hogy legyen valaki.
2011. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
78%
Bocsánat a kifejezésért de te egy paraszt vagy! Ő szeret téged te meg nem. Te viselkedsz gyerekesen. Ha így folytatod nagy valószínűséggel egyedül fogsz meghalni
2011. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
64%

Te 21 éves vagy? XD 12 éves szinttel.

Hogy lehet minden szaron vitázni nem értem ráadásul ennyi idős fejjel. Te leszel az a nő, aki a buszon leordítja a kölke fejét, mert úgy viselkedik, ahogy egy gyerek a buszon... :D

2011. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Szegény srác.. :( Én szeretnék egy ilyen õszinte aranyos pasit. Jobb lesz neki nélküled. Te meg magadba nézhetnél.
2011. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Most miért védi mindenki őt? Az után is hivogatott, hogy szakitottam vele, hogy ő ezt nem tudja elhinni, hogy ezt csinálom vele. Felhivott, rinyált hogy miért, aztán lerakta. Megint felhivott, ordibált, lerakta, mert állitólag annyira felhúzta magát, hogy nem akart csúnyán beszélni velem és inkább lecsapta. Normális?
2011. szept. 1. 19:16
 19/36 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy:) Ha meg elszarna akkor meg az lenne a bajod. Jobb neki a szakítás. AMF-t neked:)
2011. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Mi az az AMF?
2011. szept. 1. 19:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!