Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem viselkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem viselkedett gyerekesen a pasim? Csajok, ti erre hogyan reagálnátok? 21L

Figyelt kérdés
Múltkor volt egy kis vita köztem és a barát között. Utána késő este felhivott (valamikor éjfél körül, még nem aludtam, de elég fáradt voltam), hogy őt nagyon zavarja ey a vita, nem tud igy aludni és úgy szeretné befejezni a napot, hogy megbeszéltük a dolgokat és kibékültünk. Éjjfélkor? Egy másik alkalommal is kb. ilyen tájban felhiv, hogy nagyon maga alat van és jól esne neki, ha beszélgetnénk. Egy órán keresztül osztottuk a semmit. Később megint összevesztünk nagyjából elsimitottam a dolgokat, hogy ne kelljen a rinyálását tovább hallgatnom. Tudtam hogy megint hivogatni fog ezért lehalkitottam este a telefonom. Másnap reggel fél tucat sms és nem fogadott hivás volt a telefonomban tőle. Reggel felhivtam, hogy ez mégis mi volt, ő persze megint csak azzal jött, hogy nem tudott aludni éjjel, mert érezte, hogy valami nem stimmel, miért nem vagyok vele őszinte és miért nem lehet normálisan megbeszélni a dolgokat. Mert az, hogy sms-el bombáz normális? Elegem lett és telefonon keresztül szakitottam vele. Szerintem jogos volt a szakitás, de ő ki van akadva, hogy ennyiért nem lehet szakitani. Én elmondtam már sokszor, hogy ne csinálja ezt, de ő mindig a lelkiismeretével, meg beszéljük meg dologgal jött. Ti erre hogy reagáltatok volna?
2011. szept. 1. 17:25
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

hát b.szki tudod milyen sz.rul tud esni az ilyen. mi az h szakítasz vele ilyen miatt?

és ha mondjuk rájön a szapora és ezt közli veled akkor is azt mondod h neked ilyn pasi nem kell akinek hasmenése van. (szar példa tudom ,de te szarabb fej lehetsz)


azért hívott mer szeretett


te tipikus jócsajnakhiszemmagam típus vagy. változz vagy csak rövid kapcsolataid lesznek

2011. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Anal Mature Fisting
2011. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 körömlakk ***** válasza:
100%
Én azt kívánom neked hogy ha valaha lesz férjed ami elég kizárt és ha a férjed épp nem lesz otthon mikor rádjön a szülés VÉLETLEN SE VEGYE FEL A TELEFONT mert hogy NE ZAKLASD MÁR!!!majd másnap benéz hozzád
2011. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Arbeit Macht Frei( A munka szabaddá tesz )
2011. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
82%
Nem a srácot védjük. Téged süllyesztünk a föld alá, mert megérdemled. 19/L
2011. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
ő csak szeret. nem kell ezért szakítani. sőt örülhetnél, hogy ilyen barátod van -
2011. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
68%

Nos sose fejtettem még ki ilyen módon a véleményem mint most, de...

Ezért képes voltál kidobni?? Hát gratula... húú, de remélem, hogy többet nem lesz pasid.

Ezért kidobni?! Mindegy nem is írok már semmit

Te csak jót tettél, nálad SOKKAL jobbat érdemel.

És elég visszafogottan véleményeztem.

14/f

2011. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha egy ilyen embert ismernék. (mármint lányban, és fiatalabba)
2011. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Na lenyugodva egy kicsit próbállak megérteni... de nem megy.

Szeret téged, te meg ezért dobod ki??

Egyesek szinte megőrülnek a szeretethiányban. (pl. én is)

Szerintem nem kellett volna kidobni egy ilyen embert aki szeret/ett téged.Vagy esetleg más is állt a háttérben?? mert nem tudom elhinni, hogy ez miatt szakítottatok.

14/f

2011. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
82%

Ha egy pasi nem törődik a kapcsolattal, az a baj, ha törődik az. Nem értem a nőket, pedig nő vagyok :S

Személy szerint én örülnék, ha ilyen lenne a párom. Nem zavarna, hogy "zaklat éjjel", ..ha nem szeretne nem hívogatna. A szakítás meg egy bunkó dolog volt.

Én mindig azt mondom, hogy úgy bánj másokkal, ahogy te szeretnéd, hogy bánjanak veled. Kívánom neked, hogy szakítsanak veled is sms-ben.

2011. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!