Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy amelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy amelyik pasi jófej az nem néz ki jól aki meg jól néz ki az vagy egy gyökér vagy van bnöje?!

Figyelt kérdés
WHYY????:D Csak körülöttem van ez?
2011. szept. 18. 15:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Rossz a nézőpontod.

Én is így voltam vele egy évvel ezelőtt.

Ne azt nézd, hogy a pasi a leghelyesebb legyen és szőke herceg meg olyan aki minden csajt levesz a lábáról.

Nézz mélyebben a dolgok mögé. Azok a pasik a "szerethető pasik" akik nem egy görög istenek, de ugyanakkor tudod, hogy beléjük tudnál szeretni mert jó fejek veled stb.


Én tavaly találtam jóképű helyes pasikat. Mindegyik kihasznált.

2011. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

@Walk With Me@


Nem vagy te egy kicsit túl szerény is??

2011. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Gyökér alatt azt értem pl. nagyon beképzelt,felszínes..meg ilyen unszimpi dolgok."


Jellemző... Tudod, vannak akik nagyképűnek látszanak, pedig igazából nem azok. Én is ilyen vagyok, elsőre azt mondanád nagyképű vagyok és otthagynál, pedig ha kicsit megismernél rájönnél az összefüggésekre. Van aki poénosan, önironikusan nagyképű.

Ja, csak a poén kedvéért: én nem nagyképű vagyok, hanem jóképű :DDDD

2011. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
sok ilyesmi fiú próbálkozik nálam,de ha nincs meg a vonzódás az elején akkor már csak barátként tudok tekinteni rájuk
2011. szept. 18. 15:59
 15/20 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kérdés után képes vagy legyökerezni egy felszínes embert? Drágaságom, tarts önvizsgálatot.


Minden ember felszínes, csak van aki be is vallja magának.

2011. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit túl hamar ítélek el másokat mondjuk ez igaz:s:D
2011. szept. 18. 16:02
 17/20 anonim ***** válasza:
te egy nagyképű hisztis p*csa vagy aki felszínes
2011. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

15:58 vagyok


Ne foglalkozz velük... :)


"sok ilyesmi fiú próbálkozik nálam,de ha nincs meg a vonzódás az elején akkor már csak barátként tudok tekinteni rájuk"


Ilyesmi? :D Ilyen nem létezik, mindegyik eltérő, valószínűleg még nem volt dolgod önbizalommal teli rámenős fiúval, vagy, ha volt, akkor elutasítottad rámenőségét.

Ugyan, nem akarsz te még férjhez menni, az olyan unalmas, nyílj meg és próbáld élvezni a személyiségüket(már ha van... :D)


amúgy 17/F

2011. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

errör jút eszembe van egy csaj ki nagyon tetszik de viszont haverok vok és attól félek h csak haver vok a számára én jó fej vok.... de nem túl vonzó szval akkor nagy sz..ban vok.


19f

2011. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert nektek lányoknak csak a jóképű pasik kellenek. Így aki jóképű, annak nem kell törnie magát, h jó fej legyen, anélkül is megkap minden csajt, akit akar. Aki csúnya, az meg gyakran azt hiszi, h jófejséggel kompenzálhatja, de ez sajnos nem így van.
2011. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!