Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nincs egyetlen normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nincs egyetlen normális fiú sem? Mért nem találok magamnak senkit? Fiúk nektek mért azok a lányok jönnek be akik tökéletsesek, , , attól még hogy valakinek nincs bomba alakja lehet egy jófej csaj .

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 20:57
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
77%

Attól,hogy egy csaj jól néz ki,még nem lesz tökéletes.Senki sem tökéletes(kivétel Chuck Norris).


20/F

2011. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
54%
chuck Noris mióta csaj?:D a szakálla alatt van 1 p*na?:D
2011. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
külső megfog,belső megtart
2011. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Azt írtam,hogy senki sem tökéletes.Nem azt,hogy egy csaj sem tökéletes.Látom a szövegértés nem az erősséged.
2011. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

"15 vagyok ... tudom hogy még fiatal vagyok de érettebb vagyok a koromnál ...."


Csak a szokásos. Unom már, hogy minden csaj azzal jön, hogy mennyire érett a koránál. Ha az lennél, nem tetted volna fel ezt az idióta kérdést.

Gondolom te pedig a nagymenő hülye gyerekekre buksz, akik a társaság középpontjai és aki normális, azt észre sem veszed. Ennyit az érettségről.

2011. szept. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
10%

Utolsót adom... Hülye vagy kérdező! Ha annyira érett lennél rájöttél volna, hogy nincs herceg fehér lovon, ha nem vagy bombanő... Én sem vagyok álompasi és nem is az álomnőkre startolok rá! Próbálkozni lehet akárkinél, de ne itt sírj ha elutasítanak! Általánosítasz, mindenért a pasik a hibásak... Ilyen hozzáállással hidd el nem sokra mész...pff

Ideje átértékelned magad!

22/F

2011. szept. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Mi neked a normális?


Nekem amúgy most pont egy olyan csaj tetszik aki abszolút nem bombázó de az én szememben ő a tökéletes.

Van aki azt mondta hogy nem néz ki jól de nekem tetszik és van valami(nem tudom elmondani hogy mi) ami különlegessé teszi.

2011. szept. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
írj privit !!!!
2012. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
57%

Lányok nektek mért azok a fiúk jönnek be akik tökéletesek, , attól még hogy valakinek nincs kocsija, pénze, mesterséges izmai lehet egy jó fej srác nem?


Nem kellesz senkinek? Add lejjebb az igényeidet!

2012. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel én is rimánkodhatnék már bocs, de rájöttem hogy a környezetemban sok olyan lány van akiket nem érdekel a belső, sőt a legtöbben egy északi barbárnak látnak mert hátközépig érő hosszú vörös hajam van, szakállam, magas robosztus testalkatom, nem 100% izom de nem is vagyok gyenge vagy elhízott rendszerese sportolok, gitározok/basszusgitározok írok, de persze a művészi oldalam nem látja a legtöbb lány... én mégse rimánkodok hogy "miért nincs egy normális csaj se?" van ismerek is nem eggyet, de vagy az ország másik felén, minumum másik városban, vagy még fiatalnak tartom.
2013. márc. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!