Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nincs egyetlen normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nincs egyetlen normális fiú sem? Mért nem találok magamnak senkit? Fiúk nektek mért azok a lányok jönnek be akik tökéletsesek, , , attól még hogy valakinek nincs bomba alakja lehet egy jófej csaj .

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 20:57
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy kövér vagyok ... de ti egyből erre gondoltok ... az egy dolog hogy nem vagyok csontkollekció ... de a kövér nálam ott kezdődik hogy 15 centi meg 80 kiló
2011. szept. 19. 21:04
 12/42 A kérdező kommentje:
Nem keresem a tökéletes fiút csak ne legyen egy paraszt !!!!
2011. szept. 19. 21:04
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj...Attól függ, milyen a normális pasi, milyen téren...Nincs normális, mert akkor az a tökéletes, az márpedig nincs. Én pl udvarias és segítőkész vagyok a lányokkal. Habár annyira nem vagyok jóképű, sokkal inkább átlagos az arcom, sportolok. Nem vagyok nagy növésű, és eléggé csöndes vagyok. Ezenkívül rockot és death metált hallgatok, vannak fura dolgaim, de nem bírom a plázacicákat... Átlagos, normális lányokat szebbnek tartom

17/f

2011. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 Tajparaszt ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis megtalál egy. Még csak 15 vagy. Akkor is ha szerinted érett.
2011. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Melyik városban laksz?
2011. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell leírnod, hogy kövér vagy, egyszerű implikáció.

1.) Nincs pasid

2.) Ki vagy készülve a felületes pasik miatt

3.) A tökéletes alak miatt panaszkodsz

4.) Belső értékekre hivatkozol


Ebből a kövér lány tökéletes archetípusára lehet következtetni.


Egy gonosz pasi.

2011. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Ha elárulod hol laksz (elég ha megyét mondasz), akkor már találtál is egyet ;)
2011. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Zalaegerszegen !
2011. szept. 19. 21:09
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pedig a "mostani" lányokról gondolom ezt. Persze mindíg van kivétel, de az igen kevés. Óvszerrel pózolnak a neten, káromkodnak, isznak mint az állat, mert azt hiszik ez a menő. Nekem nem kell, hogy bombázó legyen, legyen kedves, megértő, egy társ akivel megbeszélhetek mindent, és szeretjük egymást. Ha gondolod privátban beszélgethetünk!

2011. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer a pasik írják,hogy mért nincs normális csaj,másszor a csajok!De ez mindkét félre épp úgy igaz!A szépek a szépeket keresik,a kevésbé szépek meg nyavalyognak,hogy ilyenek meg olyanok az emberek!De nem érsz/értek el vele semmit! :() ronda+ronda=ronda : szép+szép=még szebb !
2011. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!