Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Örülnétek ilyen ajándéknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Örülnétek ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

A páromnak egy éves évfordulónk alkalmára csinálok egy olyan albumot, amelyben szerelmes idézetek, rajzok, közös képek, és egy szerelmi vallomás van, szíves dekorációval díszítve. Én úgy gondolom, örülni fog neki. Ti is örülnétek, ha ilyen ajándékot kapnátok bármely ünnepre?

Normális válaszokat, köszi!

19L és 18F


2011. okt. 11. 18:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"19:08

Mire gondolsz pragmatikusabb ajándék alatt?"


Nézd, nem tudom a barátod miért van oda. Ha a kocsikért egy dísztárcsa készletnek, ha a számítógépekért egy pendrivenak, ha a gitárokért egy új húrkészletnek, ha a fociért valami meznek stb. szerintem jobban örülne, mint szerelmes verseknek.


Valóban nem minden férfinél van így, de egy jó háromnegyedünknél igen. Ha meg nagyon saját készítésű dolgot akarsz, akkor kösd össze valahogy a kettőt (pl. digitális képkeret közös fényképekkel, stb.)


Végülis Te ismered jobban a barátodat, ha valóban úgy gondolod, hogy nyerő lenne az idézetes könyvecske, akkor bátran. Mi sem vagyunk egyformák.


26/F

2011. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!