Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan fiúk, akiknek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiúk, akiknek nagyon ritkán jön össze csajjal a dolog! Mit gondoltok, mi lehet veletek a gond miért nem jössz be nekik?

Figyelt kérdés
Szerinted mi lehet az oka annak hogy nem szeretnek a csajok?
2011. okt. 12. 23:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Hát a jó komunkációképesség hiánya(verbális és nonverbális).Például ha ez jól menne nekem, bárhol eldumálnák egy recepciós csajjal, elárusitóval stb. lökném a viccesnél viccesebb dumákat, olvasnám a testbeszédét, megsimogatnam a kezét úgy véletlenül...stb..egyszóval spontán lennék és közvetlen.A csaj jól érezné magát velem, pedig lehet fizikailag be se jöttem neki az elején és utánna erre a jóérzésre fog emlékezni, mikor eszébe jutok.Ennyi, innet tovább már gördül tovább magától a dolog.
2011. okt. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
85%

"Ha képtelenek vagytok partnert keresni, akkor az életben mi lesz majd a nagyobb kihívásokkal? b@sszátok meg :D "


Te azért irsz ide, hogy szerepelj, te h*lye p*cs.Van akinek minden megy az életben csajozáson kivül.Menj ugorj a Dunába te par*szt, ne mind tedd az eszed itt, pláne ha nem a kérdésre válaszolsz.

2011. okt. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

ma 00:44!


Jól van, értem én:) Könnyű erről így elméletben beszélni, de gyakorlatba..., mikor ott a helyzet stb. Nem baj, erőt veszek majd magamon:D 22F

2011. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
83%

Szokásos akadályok: beszédkészség hiánya, nem szeretek emberek között lenni, életcélom van (vagy inkább volt), de esélyem nincs megvalósítani vagy bármit elérni az életben, stb

22F

2011. okt. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Legfőbb baj, hogy nem vagyok helyes. Nem vagyok az a be nem áll a szája típus sem, ráadásul vékony is vagyok. Kezdeményezni nem szoktam, lányok meg ritkán tesznek egyértelmű lépéseket ez ügyben. Másik fő gond, hogy ritka, ha valakinek tetszik a személyisége vagy nem is tudom, hogy fogalmazzam ezt meg. :D

23F

2011. okt. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 lackóóóó válasza:
100%
Nekem pl azért jött össze kevés csajjal mert a farkam miatt gátlásos voltam eddig.Mostanában jutottam el arra a szintre hogy kezdem elfogadni magam úgy, ahogy vagyok.Egyébként nem voltam soha visszahúzódó típus, mert kb 14 éves korom óta minden hétvégén járok bulizni, vannak haverjaim, nem félek a lányoktól , csak egyszerűen maga a csajozás dolog nem ment.
2011. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!