Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan fiúk, akiknek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiúk, akiknek nagyon ritkán jön össze csajjal a dolog! Mit gondoltok, mi lehet veletek a gond miért nem jössz be nekik?

Figyelt kérdés
Szerinted mi lehet az oka annak hogy nem szeretnek a csajok?
2011. okt. 12. 23:54
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
100%

Nem járok bulizni, így iskolán kívül nem nagyon találkozok olyan lányokkal akiket megismerhetnék. Hogy a bulikon találhatnék-e hozzám illő lányt az meg kérdéses, a baráti köröm tapasztalatai alapján nem valószínű. A netes ismerkedést elvből elutasítom. Emellett kinézetre kisfiús vagyok, kaptam már néha bókot, de mindig csak a 6-7 évvel fiatalabbaktól. Nem vagyok központi figura sem, a véleményemet csak akkor mondom el, ha kikérik, de ebben az esetben is sokszor azt veszem észre, hogy két mondat után másra figyelnek a "hallgatóim". Divatot sose követtem, ezután sem fogom.

Amúgy szerintem képes lennék összejönni elég sok lánnyal, de nem lenne szívem eljátszani egy álszerepet csak azért, hogy legyen mellettem valaki.


23F

2011. okt. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Adhatjátok itt a tanácsokat dögivel, attól még semmi nem fog változni. Legalábbis, ha magamból indulok ki. 30 éves koromban is itt fogok siránkozni:)De már nem is igazán érdekel a dolog. Kezdek rájönni, ha állandóan azon emésztem magam, hogy nincs nőm, az mire jó? Csak rossz kedvű és lehangolt leszek, semmi értelme. Nem ér annyit az egész:)
2011. okt. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Hol vannak az életben az ilyen normális fiúk? Miért pont Nektek nem sikerül? Aki normális annak nincs szerencséje, hogy van ez?


20/l

2011. okt. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
A normális, az egyben unalmas is. Kell a lányoknak a folyamatos "input", vagy egészen egyszerűen elveszítik az érdeklődésüket a ffi iránt. 35F
2011. okt. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Attól, hogy visszahúzódó és szerény valaki, még nem biztos, hogy "normális".
2011. okt. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Tőlem általában a hangulatváltozásaim miatt távolodnak el emberek. Egyszer közvetlen vagyok és vicces, máskor egy "hogy vagy?" is alig jön ki a számon. Ehhez párosul természetesen a bátortalanság, ami az eddigi tapasztalatokból ered. Kezdek úgy gondolkozni, mint 0:52-es.
2011. okt. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
azért, mert nincs olyan hely ahol teherbe tudna ejteni naív kislányokat!
2011. okt. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

ha valakit nagyon megkedvelek akkor független attól hogy kölcsönös-e vagy sem ragaszkodok hozzá, sokáig. Valamint vannak olyan belső tulajdonságok amiket alapnak tartok, így ha az nincs meg akkor lehet bármilyen szép a lány, nem kell.

Valamint nem szeretek "csajozni", nem vagyok az a típus aki hobbiból odamegy lányokhoz, célirányos vagyok.

A fentik okok miatt nagyon-nagyon ritkán van olyan lány aki kívül-belül elnyeri a tetszésemet, és mivel nincs nagy rutinom elrontom. Nem tudok úgy taktikázni ahogy a csajozós srácok. Szimplán kedves vagyok és őszinte.

2011. okt. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
35%
Mert ronda vagyok és pénzem sincs. Igenis csak ezek számítanak a lányoknak.
2011. okt. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kérdés. :) 20 éves fiú vagyok, eddig egyetlen egyszer volt barátnőm. Állítólag helyes vagyok, kedves, udvarias, humoros is (ez eddig mások véleménye), anyagilag is jobban el vagyok eresztve, mint sokan körülöttem. Merek szemezni lányokkal, merek mosolyogni rájuk, merek beszélgetni velük. Miért nincsen barátnőm? Túl magasak az elvárásaim, és ha nem érzem az első pillanattól az érdeklődés valamilyen jelét, akkor nem próbálkozok, mert az eddigi tapasztalataim alapján nincs értelme. És hogy miért nem szeretnek a lányok? Szeretnek azok, csak mint barátot. Az egyetemen a szakomon nagyon kevés lány van, annak jó részét ismerem, azokat barátaimnak is tartom. Egyszerű a válasz: van párjuk, ezért nem nyomulok. Ezen felül "szórakozni", tehát diszkóba, bulikba nem járok, mert nem látom értelmét számomra élvezhetetlenül zajos, zsúfolt és büdös helyen tartózkodni, így ez a lehetőség is kiesik.

Szóval összetett a probléma, de sem velem, sem velük nincs különösebb gond. Egyszerűen ez van: nem ismerem azokat a lányokat, akikkel egymásnak kölcsönösen jók lennénk.

2011. okt. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!