Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan fiúk, akiknek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiúk, akiknek nagyon ritkán jön össze csajjal a dolog! Mit gondoltok, mi lehet veletek a gond miért nem jössz be nekik?

Figyelt kérdés
Szerinted mi lehet az oka annak hogy nem szeretnek a csajok?
2011. okt. 12. 23:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
62%
Kis önbizalomhiány és bátortalanság. Úgyhogy már az elején bukom a dolgot:D 22F
2011. okt. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
46%

22/F Köszönjük! Végre egy őszinte ember, aki látja mik a hiányosságai. Mert nem az audi, és nem is a pénz!


Bár, tegyük ezt tisztába! A pénz számít, hiszen mindenki ebből él. Nem azt mondom, nem kell h a párom gazdag legyen, de legyen munkája, ambíciója, akarjon eljutni 1-ről a 2-re. Ez nem azt jelenti, h én ne akarnám ugyanezt!


De: 22 éves lány vok, jól nézek ki- ez nem nagyképűség, lehet h valakinek nem tetszem annyira, de jó az alakom, szabályos az arcom, szépek a fogaim, van mellem, derekam, fenekem, innentől ízlés dolga. Épp diploma előtt állok, próbálok magamnak munkát szerezni, jó észbeli képességeim vannak, így ha kapok egyet akkor nem kétlem, hogy minden rendben lesz az előmenetellel is. Értelmiségi családból származom. Szeretek szórakozni és értem az intellektuális vicceket is. Na én ilyen vagyok, hát hadd ne vegyek már a nyakamba egy önbizalomhiányos, ronda, lusta, ambíció mentes, esetleg hájas, unalmas, humorérzékkel még véletlenül sem megáldott alakot.


Alapvetően az a baj, h a hapsiknak sokkal nagyobb az önbizalma, mint a lányoknak, és egy tök szar pasi is kb közepesnek vagy szinte jónak képzeli magát, és egyszerűen nem a szintjén keresgél.


Bocs ha valakinek az érzéseibe gázoltam.


Tanulság: ha jó pasinak érzed magad és még sincs nőd, akkor nem vagy jó pasi- és nem a pénz hiánya miatt.

2011. okt. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

"Alapvetően az a baj, h a hapsiknak sokkal nagyobb az önbizalma, mint a lányoknak, és egy tök szar pasi is kb közepesnek vagy szinte jónak képzeli magát, és egyszerűen nem a szintjén keresgél."

Szerintem ez pont, hogy a lányokra igaz. Én is tisztában vagyok azzal, hogy mi nálam a gond. Egyértelmű: nem vagyok elég bátor. Ma is XXX számú busz, látom a lányon, hogy mosolyog stb., szóval egyértelmű volt a szituáció... mégse szólítottam le:D 22F

2011. okt. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Nem szeretem felcserélni az ismerkedés sorrendjét. Előbb mindenáron a személyisége érdekel. Attól, hogy smárolsz valakivel egy buliban, esetleg még aznap összefekszel vele, nem fogod magad jól érezni. Legalábbis nekem ez nem jön be.


20F

2011. okt. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Utolsó ezt most miért is írtad le? Itt egy magát jó pasinak tartó egyén se kommentelt, önbizalma meg pláne nincs senkinek. Az érzésekbe tiprásról meg annyit, hogy esetleg magaddal kellene foglalkoznod, mert kissé beképzeltnek és önteltnek tűnsz.
2011. okt. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Utolsó alatt a 00:24-est értettem.
2011. okt. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Hát a bátortalanság teljesen más kérdés :) Azon lehet segíteni!!! Viszont: hát nem tudom én sok lányt ismerek, aki tényleg szép mégis iszonyún alul értékeli magát! És sok hapsit akik meg úristen óvj meg tőle kategóriások mégis istencsászárnak képzelik magukat. Bár beismerem a mintám nem reprezentatív!
2011. okt. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

ma 00:36!


Igen, azon lehet segíteni?:D Hogy?:) Akkor egyezzünk ki abban, hogy mindkét nemnél vannak olyanok, akik túl- vagy alulértékelik magukat. 22F

2011. okt. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
87%
Hát nekem nincs audim, sőt semmilyen kocsim nincs még. De van életcélom, nem csak tengek-lengek a nagyvilágban várva a csodát. Tudok férfiként viselkedni, pl. ha egy lány megkérdezi merre menjünk az első randin, nem az a válasz: hát nem tudom, amit te szeretnél...ez szánalmas. Legyen véleményed, az első időben vezesd a lányt. Nem, ez nem bunkóság! És hülyeség, hogy nekik az kell. Egyáltalán nem vagyok az csak határozott. Még virágot is szoktam vinni. Érdekel a véleménye, stb. De érezze magát nőnek melletted, ne azt hogy a kis öccse vagy és pátyolgatni kell, mert az életre is képtelen vagy egyedül. Van barátnőm kocsi nélkül. Igaz lehet, hogy nem menne ha egész nap otthon ülnék egy mackónadrágban és zabálnám a chipset. Ahogy te igényes csajt akarsz, úgy ő sem egy igénytelen fószert. Légy ápolt, az sem árt ha SPORTOLSZ. Ne egy hétig hordj egy darab pólót. A humor is nagyon fontos. Szerintem az intelligenciával automatikusan párosul. Csak a buta emberek nem humorosak. Nem kell a legharsányabbnak lenni, ha te nem olyan vagy. Az erőltetetten fog festeni és nem attól lesz valaki vicces hogy éjjel-nappal ő a társaság középpontja. Ja és merj odamenni a lányhoz hisz ha elküld, akkor sem veszítettél semmit. F/21
2011. okt. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet rajta segíteni? Rád mosolygott, tehát tudjuk, hogy nem vagy visszataszító, nyilván helyes, aranyos vagy. Ezt kell magadban tudatosítanod! Aztán: ha legközelebb rádmosolyognak mosolyogj vissza nem kell rögtön felcsípni a lányt, csak mosolyogj, az nem fog fájni, aztán, ha már a mosolygás jól megy, egyszercsak meg is szólíthatod az éppen ott lévő lányt. Érted a fokozatosság elve, írni sem úgy tanultunk, h na akkor holnapra be kell adni egy regényt...
2011. okt. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!