Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleményére lennék kíváncsi: mit gondoltok arról, ha valaki olyan barátnőt választ, aki a lánya lehetne?

Figyelt kérdés

Mondjuk 45 éves férfi egy 20-25 éves lánnyal jön össze. Zavar? Nem zavar? Ti csinálnátok-e ilyet?


Mindenféle vélemény érdekel.

Ha kort is írtok, azt nagyon megköszönném.


2011. okt. 25. 23:00
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
vagyis a túl nagy korkülönbség, na.
2011. okt. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
75%

nem zavar, de én most azt mondom, hogy nem csinálnám.

a szex része az rendben van, akár fiatalabbal is, de ha párkapcsolatról beszélünk, egyrészt két nemzedék, két külön világ, jó ha közös témájuk van, az pedig legalábbis elgondolkodtató, hogy talán az áll a háttérben, hogy egy korban hozzáillő nőt az illető nem tud azokkal a sablonos dolgokkal már "megfogni", mint egy 20évest.


kicsit olyan, mintha én 16éveseket hajtanék, mert már külön albérletben élek, fizetésem van, amit arra költök, amire akarok, és az abban a korban még coolnak számít.


26/F

2011. okt. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Írhattok még nyugodtan!
2011. okt. 25. 23:30
 14/48 anonim ***** válasza:
58%

Biztos vannak kivételek, nem általánosítok, de ez sztem ritka. És sztem még barátnőnek sem normális dolog. Ha látok az utcán egy 40-es pasit egy 20-as lánnyal(akik járnak) hát az elég furcsa...

A pasi nyílván örül, hogy egy gyönyörű 20-on éves barátnője van...

Ha meg tényleg szeretik egymást és házasság lesz a vége....arról már leírtam a véleményemet, tapasztalatomat.

2011. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
6%

"Mondjuk 45 éves férfi egy 20-25 éves lánnyal jön össze"

ezt pedofilnak mondják

2011. okt. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
13%

másik oldal, mert benne vagyok a "kritériumban"

20 vagyok, és nem szeretnék egy 45 éves férfival együtt lenni. Sehogy! Maximum "tanító" viszonyt tudnék elképzelni, és nem feltétlen szexre gondolok ezalatt, hanem hogy megosztja az élettapasztalatait velem.

Nincs apakomplexusom, sőőt..

2011. okt. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
0%
Én privátban írnám le a véleményemet (tapasztalatomat). Írj egy privátot és visszaírok.
2011. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
89%

23:25-ös!


A feleség rákban halt meg, sajnos nagyon hamar! Fiatalokat is megtámad a rák! Semmi gondjuk nem volt, teljesen jól megvoltak és a környezetük is elfogadta a kapcsolatukat!

2011. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
57%
De abban igaza van 23:25-nek hogy az özvegység is általában együtt jár a nagy korkülönbséggel. Valószínüleg előbb megfog hallni az, aki 20 évvel idősebb a párjánál.
2011. okt. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
37%
*előbb fog meghalni az, aki 20 évvel idősebb a párjánál.-így talán érthetőbb, bocsi
2011. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!