Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleményére lennék kíváncsi: mit gondoltok arról, ha valaki olyan barátnőt választ, aki a lánya lehetne?

Figyelt kérdés

Mondjuk 45 éves férfi egy 20-25 éves lánnyal jön össze. Zavar? Nem zavar? Ti csinálnátok-e ilyet?


Mindenféle vélemény érdekel.

Ha kort is írtok, azt nagyon megköszönném.


2011. okt. 25. 23:00
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
68%

Annak ellenére nem tartom jónak, hogy lassan elérem azt a kort, hogy elkezdhetem tallózni a gerontofil friss husit.


A pasinak amúgy természetes, én sem érzem semmiből, hogy 38 vagyok, együtt nevetek a huszonévesekkel, és együtt beszélgetek 50..60 évesekkel.


Azért nem tartom jónak, vagyis inkább értelmesnek, mert a saját (huszonéves) korosztályban is épp annyi értékes, normális, szeretetre méltó és tartós kapcsolatra alkalmas ember van, mint a húsz évvel idősebbek közt. (Sőt, akár még több is.) Ez velük nettó kitolás. Egyszerűen esélyt kéne adni, meg kéne ismerni embereket. Ja hogy ez erőfeszítés... Sokkal nehezebb, mint bebújni egy negyvenéves ágyába, mert ugye a negyvenéves "kész van", van háza, autója, határozott fellépése (a húszéves felé - nézd meg a főnöke felé egyszer!) stb. Csak hát hölgyeim és kedves kislányok, az eredmény akkor keletkezik, és főleg akkor van becsülete, ha vér-veríték kísérte az útját.

2011. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem annyira ütköznek meg az emberek. A férjemnek 20 évvel fiatalabb a lánya és rendszeresen a barátnőjének nézik, inkább akkor lepődnek meg, amikor mondja, hogy a lánya. (18-38)
2011. okt. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
52%
25 éves vagyok, a munkahelyemen rámhajtott 2 pasas is, az egyik 40-es, a másik 50-es, mindkettőnél a hányinger környékezett, rém kínosnak éreztem. Soha nem vonzottak az idős férfiak, max. csak tanító/mester szinten, ahogy már korábban írta valaki, egyszerűen szexuálisan taszítanak. Mondjuk ebben valószínűleg benne van az is, hogy normálisan lehetek kódolva, mivel apajelöltnek tudat alatt nem egy vénembert fogok keresni, hanem egy fiatal, életerős fickót. Szerintem aki magához képest vén faszikra gerjed szexuálisan, nem teljesen normális.
2011. okt. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 jucus75 válasza:
70%
Hát én még mindig nem emésztettem meg, hogy amikor a gyerekeim másfél és 3 évesek voltak, az apjuk, aki 29 éves volt, otthagyott a 13 éves tanítványáért... Én voltam 27 éves akkor. Tehát köztük 16 év különbség van. A kiscsajból már nagylány lett, azóta a felesége és a második gyereküket várja...
2011. okt. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
46%
23:55! Nem lehet, hogy azért nézik a barátnőjének, mert a férjed fiatalos, a lánya meg felnőttes. Szóval azért mert nem látszik közöttük az a 20 év különbség?
2011. okt. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
56%
Hmm... most elgondolkoztam, hogy 28 vagyok (fiatalabbnak nézek ki 4-5 évvel) és amikor új munkahelyre kerültem, akkor a 60 körüliek kezdtek el nagyon udvarolni...rém aranyosak voltak, de egyben furcsa is volt.
2011. okt. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Most már elég sokan írtunk, eltérő véleményeket is. Kérdező, leírod a véleményedet?
2011. okt. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
74%

23:33

"Mondjuk 45 éves férfi egy 20-25 éves lánnyal jön össze

ezt pedofilnak mondják"


Téged, meg idiótának mondanának!!

Te szerencsétlen.

2011. okt. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
11%
anyádat aki erre a világra ellett kedves utolsó
2011. okt. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
34%

Utolsónak...van benne valami amit írtál XD

Amúgy nem tudom nekem nem fér bele az értékrendembe,biztos azt mondanám,hogy valami apakomplexus vagy ilyesmi.Pedofilnak semmiképp nem mondanám :D

De számomra kicsit bizarr.

2011. okt. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!