Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleményére lennék kíváncsi: mit gondoltok arról, ha valaki olyan barátnőt választ, aki a lánya lehetne?

Figyelt kérdés

Mondjuk 45 éves férfi egy 20-25 éves lánnyal jön össze. Zavar? Nem zavar? Ti csinálnátok-e ilyet?


Mindenféle vélemény érdekel.

Ha kort is írtok, azt nagyon megköszönném.


2011. okt. 25. 23:00
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
81%
Semmit. Éljenek boldogan.
2011. okt. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim válasza:
68%
Válás 15év mulva. A csaj nem fog megállni. Jön egy jóképű fiatal és mindent vissz mint a pirosász.
2011. okt. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
70%

Jucus75.. basszus.. sajnálom.

Nah az a faszi a pedofil már komolyan.

2011. okt. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
45%

Én nem gondolok erről semmit. De érdekelne hogy a legtöbb embernek (akik ellenzik) mi játszódik le a fejében mikor meghall egy ilyen esetet. Mert nekem az égvilágon semmi. 20 év korkülönbség, hm, remek, és? Majd ha nem jönnek ki egymással keresnek mást, kb. ez a véleményem. Nem értem hogy tudnak ezen emberek fennakadni, persze oké ha valaki saját maga nem jönne össze 20 évvel idősebb/fiatalabb személlyel, magáról mindenki tudja mit akar.. Csak azt nem értem, más miért ne tehetné.

(20)

2011. okt. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk csak most olvasom, nem vagyok férfi, de lényegtelen. Főleg azért írtam hogy valaki árulja el mi van a fejben mikor hall egy ilyen esetről, mert sajnos én nem tudok ilyen korlátozottan gondolkodni.
2011. okt. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
8%

"Válás 15év mulva.A csaj nem fog megállni"

-de egy 40 éves nő nem csaj,és sajnos már nem is fiatal,hanem középkorú.

2011. okt. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
54%
Előbb-utóbb kiütközik a korral járó probléma, gondolkodás,mentalitás, fontosság, szex. De ez legyen az Ő problémájuk. Én tudom.
2011. okt. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
23.53 GBW - mekkora, amit írtál, tökéletesen igazad van!
2011. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
64%

1, A beleegyezési korhatár 14 év. Ezalatt lehet valaki pedo.

2, A szerelem hasonlít az élethez. Nem érdekli ki mit mond vagy gondol, utat fog törni magának.

2011. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Szerintem az életnek megvan a rendje ,pár év ide vagy oda oké,de 10 vagy több az már nem,vannak ilyen esetek és általába annak valami más oka is van háttérben-légy boldog az a fontos de probáld meg a te korodbeli nőkkel,fontos hogy mindkét embert egy kapcsolatban ugyanazok a dolgok tegyék boldoggá ennek az esélye nagyon csökken ha nagy a kűlömbség,Hajrá!Boldogságot mindkettőnek!
2011. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!