Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleményére lennék kíváncsi: mit gondoltok arról, ha valaki olyan barátnőt választ, aki a lánya lehetne?

Figyelt kérdés

Mondjuk 45 éves férfi egy 20-25 éves lánnyal jön össze. Zavar? Nem zavar? Ti csinálnátok-e ilyet?


Mindenféle vélemény érdekel.

Ha kort is írtok, azt nagyon megköszönném.


2011. okt. 25. 23:00
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
48%

"...én nem tudok ilyen korlátozottan gondolkodni...."


Jaj ne arcoskodj már! Ezen az elven egy pedofil is indokolhatná azt, hogy miért mozdult rá egy 8 évesre.


A nyitott gondolkodásban (ha rendelkeznél vele), pont benne foglaltatik, hogy azt is megérted és felfogod, hogy egyesek miért ellenzik ezt a nagy körkülönbséges kapcsolatot és nem rácsodálkozol, de te itt játszod ez eszed, hogy nem érted, mert te olyaaaan nagyon veszettül nyitott gondolkodású vagy.

2011. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy akkor ez alapján a sok korkülönbség pártoló szerint akkor ez is rendben van:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ez nem más csak egy kis egészséges udvarlás a véleményetek szerin, ugye?

Ha lesz lányotok és egy nap ilyen történettel állít elő akkor megsimogatjátok a buksiját és azt mondjátok, "semmi baj apátokkal is így jöttem össze".

2011. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én voltam már olyan nővel is,aki az anyám lehetne. Semmi gáz nem volt vele, csak egy idő után mégis a fiatalabb hölgyek felé orientálódtam.


19/F

2011. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
85%
17:26, lehet rosszul fogalmaztam, a lényeg hogy nem értem és kész. A pedofília más, nem mondom, az se hat meg, de arra van ésszerű magyarázat miért rossz - sérülhet a gyerek lelkivilága. Tessék, teljesen ésszerű ellenérv. De arra, hogy két felnőtt miért ne lehetne együtt, azt felhozni hogy mert mások az elvárásaik, majd nem fognak kijönni - ezeket nem értem. Csak tudják mi a jó nekik.
2011. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm a sok választ!


Mostmár én is leírom a véleményem.


Szerintem egy bizonyos korkülönbség után már nem számít, hogy mennyire vagytok egy hullámhosszon, mennnyire egyezik az érdeklődési körötök vagy ízlésetek. Egyszerűen egy fiatalabb ember mást vár az élettől, mások a tapasztalatai, céljai, mint egy idősebbnek. Barátságot minden további nélkül el tudok képzelni, de szerelmet, párkapcsolatot nem. Mert ebbe már beletartozik a családi élet, és a szexualitás is. Ezek pedig olyan területei az életnek, ahol folyamatosan fejlődünk, változunk, és csak a saját szintünkön tudjuk tökéletesen megélni. Felesleges előreszaladni vagy visszatérni egy korábbi szakaszba. Egy testileg-lelkileg egészséges embernek szerintem nincs erre szüksége.

Összegzésül a válaszom az, hogy nem igazán értem ezt a jelenséget. De ettől függetlenül (hacsak nem közeli rokonról vagy barátról van szó) nem ítélkezek, mindenki azt csinál, amit akar.

2011. okt. 26. 22:48
 46/48 anonim ***** válasza:

A baráznőm fia haza hozta a kedvesét! Ott voltam nagyon tetszett!! Mikor meg látta, fel kiáltott, hogy hát te Ági!! A fiu is meg lepödött, Ismerték egymást söt egyidősek! Legalább 4 éve együtt vannak, és a anyos menyecske viszony is jó!!

Én nem itélem el a nagykorkülönbséget!!!!

2012. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

nem vagyok férfi, d ha te vagy ebben a helyzetben, sz*rd már le mások véleményét, a legtöbben akik kritizálnak úgyis vagy csak irigyek, vagy "papnak" készültek...

22/L

2012. jan. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

#45. (2011.okt.26.22:48)

Én azért nem keverném az "egészéges"-t az "átlagos"-sal.

2022. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!