Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találjak barátot? 20/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak barátot? 20/l

Figyelt kérdés

Nem ismerek szinte senkit, eljárkálni nem szoktam, de gondoltam már rá, hogy elmennék szórakozóhelyre csak szerintem akkor sem találnék olyan srácot aki komolyan szeretne valamit, nem egy iszákos típus és nem lenne rá igénye, hogy hetente 2hetente eljárjunk bulizni.

Elmenni egy parkba meg nem sokáig lehet már..

Ha tetszik valaki akkor az meg, hogy nézne már ki ha odamennék hozzá és megkérdezném, hogy van-e barátnője és ha nincs akkor szívesen ismerkednék. Amúgy se becsülne meg ha nem ő vadászott le engem.

Úgy is próbáltam már ismerkedni, hogy megkérek egy srácot, hogy vigyázzon a kutyára amíg bemegyek 5 percre egy boltba, de inkább elment. xD


2011. okt. 29. 12:22
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

Tessék, itt van még 2 kép: [link]

[link]

2011. nov. 1. 17:33
 22/43 anonim ***** válasza:
szexi :)
2011. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
alakul valamelyik fiúval? drukkolok neked
2011. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
92%

"Nem vagyok ronda, sőt... :)"

nem akarok illúzióromboló lenni, de párkapcsolati témában azért jó ha az illető reálisan látja magát! nem vagy egy szépség, de én személy szerint maximum átlagosnak mondanálak...

2011. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
18:03 Mi nem szép? Mit szabassak át? Hogyan legyen így barátom? Hogy feleljek meg?
2011. nov. 1. 18:07
 26/43 anonim ***** válasza:
62%
Ne hallgass az idiótákra, szép vagy. A szépség szubjektív, szerencsére.
2011. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Most akkor egész életemet egyedül fogom leélni mert soha nem leszek senkinek a legjobb?
2011. nov. 1. 18:19
 28/43 anonim ***** válasza:
na de tettél érte valamit? írtál itt valamelyik fiúnak? próbálkozol?
2011. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Írtam, de általában messze vannak. Élőben nem tudok próbálkozni a kérdésben szereplő okok miatt. Amúgy meg nem vagyok ilyen nyomulós nőszemély...
2011. nov. 1. 18:30
 30/43 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy a fiú, akit keresel, szintén nem nyomulós. ha valamelyikőtök nem lép, akkor tényleg nem fogtok találkozni soha.
2011. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!