Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell tenni, ha nem múlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tenni, ha nem múlik el valaki iránt a szerelem, és nem tudok kiszeretni valakiből?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, a volt barátomról van szó, már nem vagyunk együtt. Még mindig nagyon szeretem, és nagyon szenvedek. 1 évvel ezelőtt szakított velem. Már fáj, úgy hiányzik. Nagyon szeretném, hogy elmúljon a szerelmem iránta.
2011. nov. 2. 09:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
én 15 koromtól kezdve szerettem az osztálytársam (tudom hogy gáz) egész 18 éves koromig...utolsó 1 évben leszartam és elmúlt és találtam mást :) szóval le kell szarni mert neméri meg
2011. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Próbálj valami mással foglalkozni, dolgozni, vagy keress hobbit, esetleg írd ki magadból!

Legyél sokat a jóbarátaiddal!

Hidd el, az idő segít majd, bízz ebben.

Próbálj meg nem rágörcsölni.

Ne nagyon találkozz vele, amíg rohadtul fáj.

Ha kicsit megerősödtél, próbálkozz más kapcsolattal.

Ha mindezek mellett is hónapokig zavar a normális életvitelben a dolog, akkor célszerű szakemberhez fordulni!

2012. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
100%
Na szia röpke 5év után meg kérdezném sikerult a dolog? Elfelejtetted?😊
2016. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

Én most vagyok 18 és ugyan ebben a cipőben járok =D

Engem érdekelne hogy mi lett a vége

2016. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!