Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell tenni, ha nem múlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tenni, ha nem múlik el valaki iránt a szerelem, és nem tudok kiszeretni valakiből?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, a volt barátomról van szó, már nem vagyunk együtt. Még mindig nagyon szeretem, és nagyon szenvedek. 1 évvel ezelőtt szakított velem. Már fáj, úgy hiányzik. Nagyon szeretném, hogy elmúljon a szerelmem iránta.
2011. nov. 2. 09:54
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
én úgy gondolom hogy egy beszari....ha nem akarna semmit akkor megmondaná kerek perec hogy köszi de nem akarom már,legalábbis magamból kiindulva...vagy pedig ahhoz beszari hogy kimondja hogy nem akarja és nem azért mert fél hogy megint szakítás lesz,hanem mert nem meri kimondani....
2011. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Nem tudom, hogy békés szakítás volt e, vagy szemét módon otthagyott, de ha ő szakított veled=nem kellesz neki(bocs ha kicsit durva a kifejezés), akkor nem érdemli meg, hogy miatta bánkódj. Hidd el, hogy egy fontos és értékes ember vagy, és a volt barátod nem érdemli meg a szomorúságodat, amiért egy ilyen értékes embert elhagyott...
2011. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 napietus ***** válasza:
43%

A kérdező kommentje:


Köszönöm Napietus! :) Egyébként szerinted ez ugye még elfogadható, hogy 1 éve szenvedek?



nem, ez már önsajnálat. rég túl kéne lenni rajta.

2011. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 mad_mike válasza:
11%

Kösd fel magad!

Az segíthet!

2011. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ. :) Azért szakított, mert összezavaradott, és úgy érezte, nem szerelmes.(kiszeretés).. De előtte viszont azt mondta , hogy meghalna értem. Tényleg nagyon szeretett, de nagyon furcsa ember, ezt már a kapcsolat elején láttam. Nagyon szeretem.
2011. nov. 2. 19:33
 26/34 anonim ***** válasza:
65%
Szeresd még kb 50 évig és majd akkor rájössz hogy eltékozoltad az életed egy viszonzatlan szerelemre.
2011. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 napietus ***** válasza:
54%
utolsó mondja a tutit. a nyugdíjasklub délutánjain a többiek, akiknek családjuk, unokáik lesznek addigra, könnyes szemmel fogják hallgatni a történetedet. lehet ezt, csak nem érdemes.
2011. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Napietus neked is csodálatos életed lehet, ha egész nap a gép előtt osztod az észt.. Sajnállak, de komolyan.
2011. nov. 2. 20:07
 29/34 napietus ***** válasza:
66%
nem egész nap, időnként nézek fel pihenésképpen :) sajnálatot meg gondolom már jól begyakoroltad önmagadon...de nekem nincs rá szükségem :)
2011. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

ha jól olvastam 18 éves vagy. én a felével több..


én maximálisan meg tudlak érteni, mert hosszú évek után lelépett a párom


senki nem fogja megmondani hogy tedd magad ezen túl. ezt Neked saját magadnak kell túlélned. én egyszerüen arra jutottam, hogy lehet valakit annyira szeretni, hogy jót kívánni neki még a saját károdon is. Legyen boldog. Veled nem volt. Azt szeretnéd hogy legyen veled továbbra is nem boldogan? Akkor önző vagy és birtokolni akarod, nem pedig szereted.


az alkoholra és vagy drogokra rászokni nem ajánlom (tapasztalat..)


remélem segítettem

2011. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!