Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy szakítsanak?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, de még előttem lecsapott rá egy másik fiú és ez engem nagyon idegesít és szeretném megtorpedózni a "kapcsolatukat". Még csak 1-2 napja járnak, tehát talán még sikerülhet is, csak nem tudom, hogy hogyan tegyem. Az lenne a legjobb, ha fiú szakítana a lánnyal, mert akkor tudnám vigasztalni a lányt. Viszont a srác tuti, hogy nem fog önszántából szakítani vele, ezért valahogyan rá kellene bírnom. Én erre két dolgot tudok: 1. lefizetem, ő szakít vele és eltűnik a balfenéken. 2.Drasztikusabb módszer, arra az esetre, ha az első nem válna be: először csak megfenyegetem, hogy egészségesebb lenne neki, ha szakítana vele, ha ez nem jön be, akkor vannak erre a feladatra ismerőseim, akik szívesen jobb belátásra bírják, mondjuk a sötétben hazafele vagy iskola után. Tudom, hogy most sokan oltani fogtok, de talán át lehet érezni az én helyzetemet is, nagyon rosszul esett nekem, hogy ők összejöttek. Én nagyon örülnék, ha az első módszerrel meg lehetne oldani a dolgot és nem kéne a másodikhoz folyamodni. Vagy ha esetleg ti tudtok harmadik megoldást, akkor szívesen veszem.
2011. nov. 3. 16:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
lefizeted a csajt h csókolja meg a pasit és te meg lefényképezed és megmutatod a lánynak
2011. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Fke ***** válasza:
szánalmas vagy kérdező.
2011. nov. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
# 21 Köszönöm szépen, megvan a tervem!!!
2011. nov. 3. 17:12
 24/28 anonim ***** válasza:
Az élettől azt fogod visszakapni, amilyen te is voltál. Úgyhogy szerintem szelídebb módszerekkel próbáld füzögetni a csajt.
2011. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

butus vagy!

1. miből gondolod, hogy ha szakítanak, akkor a lány összejön veled?

2. amikor még nem volt együtt senkivel, miért nem léptél?

3. miért nézed a csajt tárgynak? ő azt a srácot választotta, nem téged.

4. ha mindenáron akarod a lányt, akkor inkább beszélgess vele sokat, barátkozzatok úgymond, ha a közelében vagy, lehet, hogy elmélyül a kapcsolat, de ez a két lehetőség, amit felvázoltál elég gáz, még rendőrségi ügy is lehet belőle...szóval nem gondoltad át rendesen.


hány évesek vagytok amúgy?

2011. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

# 25:


1. Abból, hogy ha szakít vele a srác, akkor a lány megutálja és csalódott lesz, jól fog neki esni, ha valaki mellette lesz ebben a helyzetben.


2. Féltem tőle.


3. Nem nézem tárgynak.


4. Szerinted ez ilyen egyszerű?


19 - 19 évesek vagyunk mindketten.

2011. nov. 3. 17:42
 27/28 anonim válasza:
Gratulálok, hogy 19 évesen csupán ennyi ész szorult beléd! Imbecillis barom.
2011. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Fke ***** válasza:

LOL, gondolod, ha valaki megverné a barátját, vagy megfenyegetné, hogy hagyja el, akkor elhagyná a lányt és nem mondaná el a csajnak, hogy mi volt.


Te hülye vagy. A vége az lesz, hogy téged fog megutálni a lány. Valszeg még fel is jelentenek és igen jogosan kerülnél börtönbe.


Hallod hajrá! Semminek nem örülnék jobban, mintha börtönbe kerülnél. Ha szerecséd van, akkor Buci mellett szopsz majd f.aszt! Még versenyezhettek is :D!

2011. nov. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!