Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy szakítsanak?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, de még előttem lecsapott rá egy másik fiú és ez engem nagyon idegesít és szeretném megtorpedózni a "kapcsolatukat". Még csak 1-2 napja járnak, tehát talán még sikerülhet is, csak nem tudom, hogy hogyan tegyem. Az lenne a legjobb, ha fiú szakítana a lánnyal, mert akkor tudnám vigasztalni a lányt. Viszont a srác tuti, hogy nem fog önszántából szakítani vele, ezért valahogyan rá kellene bírnom. Én erre két dolgot tudok: 1. lefizetem, ő szakít vele és eltűnik a balfenéken. 2.Drasztikusabb módszer, arra az esetre, ha az első nem válna be: először csak megfenyegetem, hogy egészségesebb lenne neki, ha szakítana vele, ha ez nem jön be, akkor vannak erre a feladatra ismerőseim, akik szívesen jobb belátásra bírják, mondjuk a sötétben hazafele vagy iskola után. Tudom, hogy most sokan oltani fogtok, de talán át lehet érezni az én helyzetemet is, nagyon rosszul esett nekem, hogy ők összejöttek. Én nagyon örülnék, ha az első módszerrel meg lehetne oldani a dolgot és nem kéne a másodikhoz folyamodni. Vagy ha esetleg ti tudtok harmadik megoldást, akkor szívesen veszem.
2011. nov. 3. 16:35
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Azért, mert én szeretem azt a lányt és nem fogom annyiban hagyni, hogy az a kis ... ráhajtott.
2011. nov. 3. 16:45
 12/28 Fke ***** válasza:
Ez vagy kamu, vagy cigány vagy.
2011. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Fke ***** válasza:

De hallod, ha az a kis.... ráhajtott és neki sikerült, akkor valszeg te vagy a kisebb ....


Nem? :D:D:D

Szarf@szú

2011. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

En a helyedben, ha mar ennyire oda vagy akkor egy csajt fizetnek le, h nyomuljon a csavora!

Valami jo dogot, akinek nem tud ellenallni.

2011. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Egyik sem! :) Annyira hihetetlen? -.-
2011. nov. 3. 16:47
 16/28 anonim ***** válasza:
Látod? Ha nem balfas*kodtad volna el amikor volt lehetőséged, akkor most nem lennél gondban. Persze amikor még egyedül volt a lány, akkor gondolom nem voltál elég tökös, hogy odamenj hozzá. Most meg nagy a szád.
2011. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
# 14: Ez hatalmas ötlet, köszönöm!!! És mindenki jól jár!!! Köszönöm, ISTEN vagy!!! Már csak azt kéne kitalálni, hogy a lány hogyan fogja megtudni, hogy a pasija egy másik csajjal kavart?!
2011. nov. 3. 16:49
 18/28 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább fütyülj a kapcsolatra, és hajts rá a lányra most.
2011. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Az nem biztos, hogy bejönne, mert a kapcsolat elején nagyon szerelmes az ember ugye.
2011. nov. 3. 16:51
 20/28 anonim ***** válasza:
Én mindig azt hallom, hogy kapcsolaton belül alakul ki a szerelem.
2011. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!