Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehezen viselem, hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen viselem, hogy barátnőm abortuszpárti. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Ha becsúszna egy gyerek, elvetetné. Tehát nem mérlegelne semmit, automatikusan elvetetné, nemcsak akkor, ha tényleg abszolút semmi lehetség kihordani. Nekem ez nagyon szar érzés, ebben a tudatban szexelni vele. Nem ítélem el őt ezért. Csak a tudat szar. Én az abortuszt nem pártolom, azt gondolom, hogy ilyenkor az örökbeadás lehet megoldás, és egészen biztos hogy akkor is így gondolnám, ha nő lennék, mert nem szoktam feladni az elveimet élesben sem. Tudom, hogy a végső döntés a nőé, de az a bizonyos magzat az én gyerekem is, és megőrülnék, ha elvetetnék. Értetek engem? Jó lenne, ha ezt amit írtam, nem a barátnőm iránti vádaskodásnak vennétek. Mit tanácsoltok? Nyugodt lélekkel ezt elfogadni nem tudom, és így a szex se olyan felszabadult dolog nekem.
2011. nov. 5. 20:01
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
15%
Teljesen egyetértek veled. Ez tipikusan a nőkre jellemző. Most megy a szokásos duma hogy te mint férfi nem tudod milyen kihordani. Ez csak álszentség. Az viszont szerintem elég durva amikor ezek az emberek akik szemrebbenés nélkül ölnék meg saját vérüket aztán meg háborognak azért mert egy szegény falusi környezetben ahol nem lenne pénz etetni megölnek egy kiskutyát, kismacskát. Ugyan ez a véleményem a vegetáriánusokról is amikor sírnak és térítenek ha valaki összehasonlít egy szúnyog megölését egy szarvasmarháéval pedig a szúnyog is élőlény. Szánalmas ez a duma mindkét esetben.
2011. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
57%

Igaza van a barátnődnek.

Ha ekkora szentlélek vagy, akkor már eleve védekeznetek sem kéne, mert minden egyes alkalommal elveszed az esélyt az embriótól, hogy kifejlődjön, és életet kapjon. vagy nincs igazam?

2011. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
46%

47%-os

Neked a bolondokházában a helyed.Gondolom te még egy szunyogot sem öltél meg.

2011. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

"Ha ekkora szentlélek vagy, akkor már eleve védekeznetek sem kéne, mert minden egyes alkalommal elveszed az esélyt az embriótól, hogy kifejlődjön, és életet kapjon. vagy nincs igazam?"


Nincs; ahelyett hogy olyasmire ugrasz amit nem írtam, reagálj arra amit tényleg írtam... :P

2011. nov. 5. 21:27
 25/50 anonim ***** válasza:
30%

Nő létemre teljesen neked adok igazat Kérdező. Nő létemre sokkal szívesebben élnék azzal a tudattal, hogy van valahol egy gyerekem, aki él és boldog (sőt, mivel van nyílt örökbe adás, láthatom is felnőni), minthogy volt egy gyerekem, akit megöltem, mert túl önző voltam. Ha megfogan egy gyerek, onnantól nincs olyan, hogy tiéd, övé, csak közös, így a magzat feletti döntésnek is közösnek kell lennie. Szerintem beszélj vele róla, hogy a gyerek ugyanannyira a tied is, mint az övé, így nem dönthet csak ő.


Aki a védekezés nélkülit írta, annak üzenném, hogy teljesen más egy ivarsejt, és egy érző magzat, a kettő össze sem hasonlítható...

2011. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

"Neked a bolondokházában a helyed.Gondolom te még egy szunyogot sem öltél meg."


Nem hiszem, hogy ő erről beszélt, egyszerűen arra gondol, hogy némi ellentmondás egy kismacska megölését nagyobb bűnnek sőt tragédiának beállítani, mint egy magzatét. De ez messze vezet. Én állatokról most nem beszéltem...

2011. nov. 5. 21:28
 27/50 anonim ***** válasza:
0%
Annyit mondok: "HA".
2011. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
63%
És miből nevelnéd fel kishaver? Megjegyzem nem nő vagyok, mégis rohadt felelőtlennek tartalak. Rohadt éretlenül gondolkozol.
2011. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

na most meg ez a baj? :P


Akkor lennék csak jófej, ha ujjongva tapsolnék egy abortusznak? Ti tényleg nem tudjátok már mibe kössetek bele...

2011. nov. 5. 21:58
 30/50 anonim ***** válasza:
62%
Látom te nem fogod fel, hogy egy gyerek örök életre szól. Te az a tipikus pasi vagy, aki majd elhagyja az asszonyt, ha valami nem tetszik.
2011. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!