Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehezen viselem, hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen viselem, hogy barátnőm abortuszpárti. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Ha becsúszna egy gyerek, elvetetné. Tehát nem mérlegelne semmit, automatikusan elvetetné, nemcsak akkor, ha tényleg abszolút semmi lehetség kihordani. Nekem ez nagyon szar érzés, ebben a tudatban szexelni vele. Nem ítélem el őt ezért. Csak a tudat szar. Én az abortuszt nem pártolom, azt gondolom, hogy ilyenkor az örökbeadás lehet megoldás, és egészen biztos hogy akkor is így gondolnám, ha nő lennék, mert nem szoktam feladni az elveimet élesben sem. Tudom, hogy a végső döntés a nőé, de az a bizonyos magzat az én gyerekem is, és megőrülnék, ha elvetetnék. Értetek engem? Jó lenne, ha ezt amit írtam, nem a barátnőm iránti vádaskodásnak vennétek. Mit tanácsoltok? Nyugodt lélekkel ezt elfogadni nem tudom, és így a szex se olyan felszabadult dolog nekem.
2011. nov. 5. 20:01
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
54%

ma 21:23


Ennyire hülye vagy vagy csak tetteted? Mint ahogy már a kérdező is leírta van egy kis ellentmondás egy kicsit undorító ha valaki élet és élet között ilyesfajta különbséget tesz. Mert ugyan van különbség, de miért van az hogy egyesek nem értik hogy az embrió is ÉL? És miért mocskolódnak egy állat halálán de egy abortusz már teljesen természetes és elfogadott lesz? Szomorú hogy ha egy váratlan terhesség után egyből mindenki abortuszozni kezd de nincs tisztában ezekkel a dolgokkal.

2011. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Nem tudod, miket beszélsz. Olvass végig mindent, légy szíves. Elképesztő! Azért, mert nem értek egyet veled, szerinted tipikusan az a férfi vagyok, aki elhagyja a feleségét? Légy szíves, a felvetett témára reagálj. Azért sértegetsz, mert az érveimbe nem tudsz belekötni?
2011. nov. 5. 22:01
 33/50 anonim ***** válasza:
77%
De sok hülye van...ha nem lenne abortusz 5x annyi gyerek éhezne mint most és már most is elég gáz a helyzet. És igen, inkább meg sem szülessen és öljük meg az embriót ami még semmit sem fog fel, mint hogy még egy gyerek menjen intézetbe, stb. Vagy, ha beteg az embrió akkor éljen egész életében ágyhoz kötve, magatehetetlenül x évet???? Nem véletlenül találták ki. Az állatokkal meg elég béna dolog jönni, majd ha arról lesz szó, hogy megszületett kisbabákat nyírnak ki, akkor ugathattok. F/24
2011. nov. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
44%

"Én az abortuszt nem pártolom, azt gondolom, hogy ilyenkor az örökbeadás lehet megoldás, és egészen biztos hogy akkor is így gondolnám, ha nő lennék, mert nem szoktam feladni az elveimet élesben sem."


Attól tartok hogy fogalmad sincs róla mit beszélsz... és épp azért mert férfi vagy és feltételezem nagyon fiatal.


"és így a szex se olyan felszabadult dolog nekem."

E szerint én úgy értelmezem hogy arra hajtasz hogy terhes legyen a barátnőd, máskülönben megfelelő védekezés mellett miért nem tudsz felszabadult lenni? Tudod létezik gyógyszer, és spirál nőknek. Férfiaknak óvszer. Ha ezt mind használjátok elkerülhető a nem várt.


Azt javaslom ne agyalj ezen többet, és ejtsük ezt a témát végre!

2011. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

71 %, az örökbeadás nem intézetet jelen, bármennyire is szeretnéd ide terelni a beszélgetést.


Utolsó, szerinted miért nem tudok felszabadult lenni? Azért, mert tudom, hogy ha a barátnőm terhes lenne, akkor automatikusan elvetetné a gyereket, amit én nem szeretnék. Ezen mit nem értesz? Azt az összefüggést továbbra se értem, hogy miért gondolsz nagyon fiatalnak. Tehát szerinted ha majd nagy és okos leszek és megjön az eszem, akkor fejet hajtok az abortusz nagyszerűsége előtt, de amíg nem, addig egy éretlen kis idióta vagyok?

Továbbá szerinted én férfiként ezt sose fogom megérteni. Ebből gyakorlatilag az következne, hogy MINDEN nő abortuszra menne, ha nem kívánt terhesség lenne. De ez nem igaz, több lányismerősöm van, akik azt mondták, hogy mindenképp örökbeadás. Van olyan is, aki így is tett, nem csak mondta. Akkor ők is éretlenek? :P

Az a tanács aztán marha hasznos, hogy védekezzünk. És akkor elkerülhető a terhesség. Akkor lenne elkerülhető, ha 100 % lenne a védelem, de nem az. Ezt pont egy nőnek magyarázzam? (ha férfi vagy, bocs)

2011. nov. 6. 15:00
 36/50 A kérdező kommentje:

"Az állatokkal meg elég béna dolog jönni, majd ha arról lesz szó, hogy megszületett kisbabákat nyírnak ki, akkor ugathattok. F/24"


Én például azért nem bírom felfogni ezt az abortuszosdit, mert szerintem a meg nem született és a megszületett gyermek is ugyanolyan élőlény, szerintetek meg nem.

2011. nov. 6. 15:02
 37/50 anonim ***** válasza:
30%
Bizony az embriónak is van tudata csak az abortuszpártiaknak jobb ha azt hiszik egy tudat nélküli lényt öltek meg.
2011. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
52%

Kedves Kérdező!


Nem, nem vagyok abortuszpárti! És mivel hogy szültem már 2-szer ezért tudom is hogy miről beszélek.


De az örökbeadás mennyivel jobb megoldás szerinted egy nemkívánt terhesség esetén? Örökbeadod, ergo lemondasz a saját gyermekedről és idegeneknek adod oda, inkább neveljék ők, vagy az intézet? Sose ismerje meg az igazi szüleit, érzelmi roncs legyen belőle, mert mindig csak a miértekre keresse a választ szerencsétlen, hogy miért nem kellett, miért dobtátok őt el???

Hja végülis fel lehet fogni így is...


Ha viszont úgy gondolod hogy te felnevelnéd a barátnőddel együtt, az már más. Úgy ebben az esetben megkövetlek.


De viszont a felelőtlen embereket, akik megszülik majd eldobják a gyereküket, azokat soha nem fogom megérteni. Mert az ilyeneknek nincs lelke.

2011. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

Nem lesz belőle lelki roncs. Biztos én vagyok a hülye, de én, ha megtudnám, hogy nevelőszülők neveltek, mert a szüleim nem tudtak vállalni, viszont nem akartak megölni, akkor én ezért inkább hálás lennék, mert élek és a nevelőszüleim szeretnek. Ez úgy megy, hogy vannak alapítványok, ahol olyan párok jelentkeznek, akiknek nem lehet gyerekük, és nekik áldás, ha befogadhatnak valakit. A pár aki nem tudja vállalni a gyereket, az szépen kapcsolatba lép az alapítvánnyal és választanak normális nevelőszülőket. Azért erre nem az "eldobják maguktól" kifejezést használnám... Ezekre az emberekre mondod, hogy nincs lelkük? Mert tudják, hogy nem tudnák gondját viselni a saját gyereküknek, ezért ahelyett hogy elvennék tőle az élet lehetőségét, gondoskodnak valakiről, aki majd gondját viseli? Amúgy valamiért nagy divat pocskondiázni ezeket az alapítványokat, hogy ez egy mese, nem is igaz hogy szerető szülőkhöz kerülnek, meg képmutatás, de szerintem aki ilyenekkel dobálózik, nem is volt még tapasztalata ilyen alapítvánnyal, csak egyszerűen előítéletes vagy tudom is én. És nem, ez nem azonos az intézettel. Na annál már talán az abortusz is jobb.


Köszönöm hogy megkövetnél, ha felnevelnénk a gyereket, de láthattad, hogy valamelyik válaszolónak az se tetszene, neki az is felelőtlenség. Egyébként én nem vagyok ellene ennek sem. De a barátnőm egyértelműen ellene van. Neki csak az abortusz jöhet szóba, más semmi. Értesz?

2011. nov. 6. 17:08
 40/50 A kérdező kommentje:

Még valami, amiért én, az önző, szemét férfi (valamelyik válaszoló nevezett így, nem ezekkel a szavakkal, de ezt gondolta) nem akarnék abortuszt.

Az abortusz kockázatos: meddőség, nagyobb esély a mellrákra, amiket nem kívánok senkinek, ha nem vele élem le az életemet akkor se.

Ugye milyen önző vagyok? Nem akarom kockáztatni, hogy később gyereke lehessen, meg azt se, hogy nagyobb eséllyel legyen mellrákos.

2011. nov. 6. 17:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!