Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehezen viselem, hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen viselem, hogy barátnőm abortuszpárti. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Ha becsúszna egy gyerek, elvetetné. Tehát nem mérlegelne semmit, automatikusan elvetetné, nemcsak akkor, ha tényleg abszolút semmi lehetség kihordani. Nekem ez nagyon szar érzés, ebben a tudatban szexelni vele. Nem ítélem el őt ezért. Csak a tudat szar. Én az abortuszt nem pártolom, azt gondolom, hogy ilyenkor az örökbeadás lehet megoldás, és egészen biztos hogy akkor is így gondolnám, ha nő lennék, mert nem szoktam feladni az elveimet élesben sem. Tudom, hogy a végső döntés a nőé, de az a bizonyos magzat az én gyerekem is, és megőrülnék, ha elvetetnék. Értetek engem? Jó lenne, ha ezt amit írtam, nem a barátnőm iránti vádaskodásnak vennétek. Mit tanácsoltok? Nyugodt lélekkel ezt elfogadni nem tudom, és így a szex se olyan felszabadult dolog nekem.
2011. nov. 5. 20:01
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
46%
Ha ott tartja a karjában és megvan a kötődés, amiről olyan kedvesen kioktattátok szerencsétlent, miért is kéne örökbe adni a gyereket? Én inkább menekülnék egy olyan nőtől, aki noha párkapcsolatban él, a másik fejére szarva egyedül eldönti, mi legyen a KETTEJÜK gyerekével.
2011. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

Számomra érthetetlen, hogy miért nehezebb azzal a tudattal élni, hogy más neveli fel, de legalább él - mint azzal a tudattal, hogy meghal, esélye sem volt élni, méghozzá a te döntésed miatt. Az anyai szeretet ezt jelentené? Hogy ha nem lehet az enyém, másé se legyen, ezért ne is éljen?


Örülnék, ha nem állítanátok be úgy, hogy én kényszerítem. Én nem kényszerítek senkit semmire. Én csak annyit írtam, hogy ez engem nagyon lehangol.


Aki azt írta, hogy védekezzünk, annak azért mondtam hogy kösz haver, mert nem lehet 100 %-osan védekezni. Ez nem egy aduász válasz.


Aki szerint éretlen vagyok, annak üzenem, hogy én nem sértegettelek téged. Nem akarom tiltani az abortuszt és nem nevezlek téged gyilkosnak, ezért ha kérhetném ne sértegess te sem. Nem szólok bele, más mit tesz a saját gyerekével. Csak annyit írtam, hogy kiborulnék, ha az ÉN gyerekemmel történne ez. Ez talán csak szabad?


Mielőtt ír valaki, olvassa el amit írtam és ne ugorjon a torkomnak. Soha nem értettem, hogy az ilyen kérdésektől miért idegesednek fel ennyire az emberek. Én nem provokáltam senkit sem!

2011. nov. 5. 20:29
 13/50 A kérdező kommentje:

"Nem való neked még a szex."


Köszönöm. Pont az ilyen válaszokról beszéltem. Álljak neki én is alázni téged? Hadd ne.

2011. nov. 5. 20:31
 14/50 anonim ***** válasza:
72%

Gratulálok a lepontozóknak, most jól megmutattátok...

Ha ugyanez az ember feltenné azt a kérdést, hogy ha a barátnője terhes lenne, és a férfi követelné az abortuszt, mert nem kell neki, akkor azért szólnátok le, hogy milyen sz.r apa.

2011. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
68%
Márpedig, ha a szex valakivel bármilyen okból nem egy felszabadult dolog neked, akkor vagy ne állj neki szexelni, vagy keress olyan partnert, akivel szemben nincsenek ilyen gondolataid, mert pont úgy gondolkodik mint te. Ő lesz a megfelelő partner.
2011. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
De akkor nem "még" nem való nekem a szex... legfeljebb "vele nem"... az nem ugyanaz.
2011. nov. 5. 21:01
 17/50 anonim ***** válasza:
37%

"Meg sem merem tippelni vajon hány éves lehetsz..."

Talán 18. Mondom, talán!

Vedd el a nőt feleségül, vállaljatok gyereket, amikor itt az ideje. Hidd el, eszébe sem fog jutni elvetetni. De te csak dugni akarsz, mert az jó!

2011. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
54%
Kedves kérdező! Ha a barátnőd teherbe esik akkor majd felneveled vele a gyereket, ha úgy döntene mégis, hogy megtartaná? Gondolom NEM. Hordja csak ki ő, meg adja örökbe.
2011. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Csak dugni?? Mert?! Max akkor mondhatnád ezt, ha tojnék én a védekezésre, legfeljebb elvetetjük alapon. Te se tudod már mibe köss bele... :P
2011. nov. 5. 21:17
 20/50 A kérdező kommentje:
Én felnevelném vele... :P
2011. nov. 5. 21:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!