Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik még olyan pasi ki tényleg normális?

Figyelt kérdés
Nem a hercegre gondolok a fehér lovon. Csak legyen normális. Kb 18 éves koromban elhagytam az olyan elvárásokat, hogy okos, szép, gazdag legyen. És túl nagy elvárás az, hogy udvaroljon egy kicsit? Arra gondolok, hogy ne egy "mekizés" után akarjon rögtön ágyba vágni.
2011. nov. 7. 20:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, csak annyira, mint a nők kétharmada. Akik a filmekből veszik az ötleteket, mitől legyen izgalmas a pasi (mindenféle őrültség, stb), és maguk semmire nem képesek, nem beszélnek, nem érdeklődnek, csak várják, hogy a pasi szórakoztassa őket. Most a nők kb 60%-áról van szó és baromi unalmasak, fárasztóak.
2011. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 powerpocok ***** válasza:
Johogy letezik...nem minden ficko s*ggfej..:) 15/F
2011. dec. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha a lány normálisan viselkedik, akkor én 100 %-osan normális vagyok :)
2011. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Vannak, csak nem nezik ket túl sokba....
2012. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!