Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik még olyan pasi ki tényleg normális?

Figyelt kérdés
Nem a hercegre gondolok a fehér lovon. Csak legyen normális. Kb 18 éves koromban elhagytam az olyan elvárásokat, hogy okos, szép, gazdag legyen. És túl nagy elvárás az, hogy udvaroljon egy kicsit? Arra gondolok, hogy ne egy "mekizés" után akarjon rögtön ágyba vágni.
2011. nov. 7. 20:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Tegyük fel hogy minden férfi g*ciláda. Akkor is kelleni fogunk nektek csajok, mert 1, többen vagytok és 2, majd a kapuzárási pánik lejjebb viszi az igényeteket.
2011. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
amúgy mi, normális csajok sem kellünk a kutyának sem...:/
2011. nov. 7. 20:37
 13/24 A kérdező kommentje:
nincsenek nagy igényeim mert nem 16 vagyok. Már felnőttem és azokat elhagytam serdülő koromban...meg a tizenhatezredik pofáraesés után..
2011. nov. 7. 20:39
 14/24 anonim ***** válasza:

Légy oly kedves és privátban írj magadról néhány sort, kíváncsi vagyok, milyen lány lehetsz. Ennyi alapján nem teljes a kép, de nem olyannak tűnsz, akin csak úgy átnéznének a férfiak, értelmes fiatal nőnek tűnsz...

:25-ös voltam

2011. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
én megtaláltam:)
2011. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Létezik, és találnál te is ilyet, ha nem még mindig a jóképű és gazdag pasikra hajtanál. Mert azokra hajtasz, különben nem írnál ki ilyen kérdést.
2011. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Létezik, csak ki kell kapcsolni a gépet és eljárni közösségbe...
2011. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Letezik :D Peldaul a baratom igenis az!! :) Epp ezert sikerult elcsabitani :)
2011. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
nem létezik.ez paradoxon
2011. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hm, nem unalmas egy teljesen normális férfi?
2011. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!