Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerelmes vagyok nagyon egy fiúba, de őt én nem érdeklem már. Egész nap csak rá gondolok és ha egyedül vagyok csak sírok. Annyira fáj.

Figyelt kérdés
Az lenne a legkönnyebb, ha meghalnék, akkor talán észrevenne engem. Így nincs már semmi értelme semminek. 18/L
2011. nov. 19. 10:59
1 2 3
 11/24 WhiteLabel ***** válasza:

Nem feltétlen rosszabb, úgy legalább nem fogsz ezen agyalni.

És szerintem ne írd, hanem találkozzatok, és úgy beszéld meg vele. Ha leírod az nem ugyan az.

2011. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem hinném,hogy akarna velem találkozni.

Nem akar ő tőlem semmit. Tudom.

Én is bárcsak utálhatnám,bárcsak semleges lenne ő is nekem.

Mert tudom,hogy nem érdemli meg,hogy miatta sírjak...de mégis sírok.

2011. nov. 19. 11:35
 13/24 anonim ***** válasza:
Hallod, ha visszautasító, legalább lesz miért megutálnod. Írj rá, tényleg, különben csak rosszabb lesz.
2011. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ha visszautasítana,csak még jobban összetörne. Annyira reménytelen ez az eset. Bárcsak eltudnám felejteni.
2011. nov. 19. 11:41
 15/24 anonim ***** válasza:
Mit csináltál, hogy ennyire nem érdeklődik már irántad?
2011. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom,nem értem,mert tegnap előtt este írt levelet és aranyos volt nagyon,aztán én nem írtam egész nap,csak másnap este és most meg ő nem ír...annyira nem értem ezt.
2011. nov. 19. 11:53
 17/24 anonim ***** válasza:
Arra amúgy nem gondoltál, hogy lehet, hogy ő is ugyanebben a csónakban evez veled kapcsolatban? És így nagyon szerencsétlen a helyzet, de csak egyikötőknek kéne elegendő bátorságot vennie
2011. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
18 évesen eddig jutottál el? Depresszióba esel, és a Arckönyvtől függ, hogy valakinek tetszel-e?
2011. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam arra,mert neki szerintem lenne bátorsága. Nem úgy ismerem,hogy nem merne szólni. :S
2011. nov. 19. 12:42
 20/24 anonim ***** válasza:

Ennyitől ne haldokoljunk már, istenem...

Írj neki egy olyasmi üzenetet, hogy a barátnődnek születésnapja lesz, és nem lenne-e kedve elmenni veled nézni neki valami könyvet. Így a barátnőd kerül a központba, lesz egy küldetésetek, és közben nyugodtan beszélgethettek minden féléről, ez nem egy randi, hanem csak egy baráti segítség kérés. Közben pedig láthatod hogy akar-e tőled valamit vagy sem. Ha viszont nemet mond vagy lemondja akkor ez van, nem tudsz mit csinálni, de rengeteg hal van még a tengerben, egy fiú miatt ne borulj ki ennyire. Sok sikert!

2011. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!