Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerelmes vagyok nagyon egy fiúba, de őt én nem érdeklem már. Egész nap csak rá gondolok és ha egyedül vagyok csak sírok. Annyira fáj.

Figyelt kérdés
Az lenne a legkönnyebb, ha meghalnék, akkor talán észrevenne engem. Így nincs már semmi értelme semminek. 18/L
2011. nov. 19. 10:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
És mi mit csináljunk? Úgy látszik te már eldöntötted. Bocs, de nagyon tutyi mutyi vagy 18 éves létedre.
2011. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Na, gép előtt siránkozó, miért nincs barátnőm, pedig kedves vagyok kérdéseket feltevő szerencsétlenek, itt a tanulság. Legyetek rideget és távolságtartóak, és akkor szó szerint meghalnának értetek.
2011. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha nem ír vissza akkor egy bunkó paraszt hagyd a fenébe Ha érez irántad vmit akkor azt érzed keress téged figyel rád nem teszi a kemény köcsögöt de lehet elfoglalt pl érettségire tanul :)))Legyen kis szünet barátkozz másokkal jobb legyen a közérzeted és meg látod nem kell neked ő de lehet egy idő után ő fog utánad loholni :))De tisztázhatod a dolgokat ő mit akar te mit akarsz Sok a lehetőség neked kell döntened nem nekünk :(
2011. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
ugyan ebben a cipőben csak egy 10el több vagyok :S
2011. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!