Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen el vagyok keseredve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen el vagyok keseredve. Mit tegyek? Sosem voltam még ilyen helyzetben!

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: párommal másfél éve ismerjük egymást és másfél éve élünk együtt, egy fedél alatt.


Szeptember óta melózik és suliba jár, így nagyobb rajta a stressz. Azóta megromlott a szexuális életünk. Heti 1szer szeretkezünk, akkor is csak 10 percesek a menetek. Havi 1szer kapok valami orális dolgot.


Úgy érzem, mintha nehezére esne szerelmeskedni, mintha munkának tekintené. Hogy neki az felelne meg, ha én lesz.pom és aztán alszik egyet. Vagy amikor elkezdjük van kedve aztán már nem tartja érdekesnek. Persze nem mutatja ki de valahogyan érzem rajta hogy ez nem a régi igazi...


Eljutottunk arra a pontra hogy én már nem kezdeményezek. Rideg vagyok. Fura ha hozzám ér. Már nem igénylem az érintését. Kezdek elhidegülni tőle. Teljesen össze vagyok törve. Megjátszom ha mosolygok, hogy ne bántsam meg.


Tegnap erőt vettem magamon, és felvetettem, hogy mi lenne ha félre állnánk valahol autóval és kicsit kényeztetnénk egymást? Kocsiban úgysem csináltuk még. Ő azt mondta hogy ködben nem akar hülyéskedni.... Kifogásnak tartom. Melyik pasi ne örülne ennek?


Persze este próbálta menteni a helyzetet, jött az hogy fürödjünk együtt és szeretne velem szeretkezni (bújt össze vissza, csókolgatott, hívogatott) de addigra már olyan szinten elment a kedvem, hogy nyűgnek éreztem a dolgot.


Reggel is próbálkozott, nagy nehezen rávett, abból az lett, hogy lesz.patta magát, aztán megígérte hogy utána fürdünk és szex. De a fürdésből nem lett semmi....

És ez nem az első alkalom.


Járt már valaki hasonló helyzetben? Ő neki egyébként nem tűnik fel mi van. Folyton kérdezi mi bajom, de hogy mondjam meg neki mindezt?


Az élet minden területén mellettem áll és segít és elkísér és vigyáz rám, tehát mindenhol minden okés, csak a szexuális életünk lett egy nagy nulla.


Kérlek segítsetek, adjatok jó tippeket mert csak nyűglődünk és teljesen el vagyok keseredve....


23/l


2011. nov. 19. 14:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én is át érzem a te és barátod helyzetét is.én 24 órában dolgozom és vanak olyan napok.amikor egy általán nincs kedvem de ha a párom akarja akkor rá veszem magam mert szeretem.beszéld meg vele a dolgokat és mondel hogy neked is vannak bizonyos igényeid.ha ezen meg sértődik akkor talán kérdezd meg hogy igazán szeret e még.
2011. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!