Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak megalázással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak megalázással?

Figyelt kérdés

Barátommal szakítani szeretnék, 2éves kapcsolatból lépek ki! Tegnap nekem szépen beadta,hogy megy melózni,és ne menjek át hozzá, stb stb .. , el is hittem, mindaddig, mikor a saját szememmel láttam bemenni a haverjához.. hívtam, hívtam,felvette, és mondja,hogy nem ér rá,mert nagy a hajtás! Nem szóltam neki,hogy tudok róla, úgy voltam vele,hogy jó ,egyszer előfordul.. aztán ma reggel azzal keltenek,hogy lent volt discóba.. arról nincs hírem,hogy megcsalt-e ,de azért a pofátlanság netovábbja, hogy ilyet csinál! Legalább mondja el! Ma is hívtam reggel,nem veszi fel,nem reagál! Tudom,hogy ha megcsalt,ha nem, hiába hazudott,ő nem fog kidobni.. én akarom őt, csak valahogy nagy megalázással.. nem rosszindulat, csak azt akarom,hogy neki is fájjon! Szenvedjen pár hónapot ő is! Tudja,hogy mit veszített el! Mit csináljak?

L/19


2011. nov. 20. 09:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
buta vagy kérdező...nőjél fel!!!
2011. nov. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek.Az első mondatban azt írod,idézem:

"Barátommal szakítani szeretnék, 2éves kapcsolatból lépek ki! "


Aztán meg azt írod,megintcsak idézem:

"én akarom őt, csak valahogy nagy megalázással..."


Szóval most akarod vagy nem? Ha megcsal,ha csak fájdalmat okoz,akkor ilyesmit nem érdemes akarni,még akkor se,ha most szerelmes vagy bele.Érdemes lenne kiverni a fejedből,elmenni egyet bulizni és ott összeszedni valaki mást,akár felejtésterápiaként is.Vagy nem tudom jársz-e iskolába,ha igen,akkor az is egy jó terápia lehet,hogy amíg eddig mondjuk lazán megvolt a barátod mellett a 4-es töriből meg matekból,most rágyúrni a kémiára,hogy abból se 2-es legyél,hanem 4-es.


Vagy ha már nem tanulsz,akkor beletemetkezni a melóba,nincs melód,akkor eljárni ilyen olyan tanfolyamokra,akármire,csak ne körülötte járjon az agyad.


Ja és szerintem a viszont-megcsalás se jó terápia,tehát az se jó,ha te is összeszedsz valakit,mert akkor joga van ezáltal neki is besértődni,még akkor is,ha ő kezdte.


Azt döntsd el,hogy akarsz-e még tőle valamit,vagy sem,ha nem,akkor járj el bulizni(de mégegyszer mondom,ez ne menjen se a melód,se a tanulás rovására,ha még tanulsz,főleg a tanuláséra nem, hiszen az alapozza meg a jövődet, az képesít a melóra, amit majd csinálni akarsz), szóval járj el bulizni,szórakozni, ismerkedj, akár flörtölj is, aztán hátha valamelyik flört komolyra fordul!

2011. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szereted te ezt a fiút?
2011. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában annak szoktak hazudni, aki nem bírja az igazságot. Mit szóltál volna, ha azt mondja, hogy ma nem akarok veled találkozni, mert a haverommal megyünk diszkóba, nőt nem viszünk magunkkal, mert van ott elég. Kiakadtál volna, ugye? Ezért inkább hazudott valamit. Ha belegondolsz tulajdonképpen te kényszeríted bele a hazugságba, mert nem vagy azon a szinten, hogy őszinte lehessen veled. Csak azt nem értem, hogy miért nyomoztál utána. Hogy fájjon?
2011. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem ezt a "csakazéertis megalázom" dolgot.

Neked mivel lesz jobb, ha ezt teszed? semmivel.

Amúgy szerintem magadba kellene nézi. Lehet sőőt biztos, hogy azért hazudik, mert te nem bírod az igazat.

Jó dolgodba azt sem tudod mit csinálj.

2011. nov. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én elszomorodtam a kérdéseden és a komenteden, bár a kérdés költöi is lehetne, hiszen válaszoltál is egyben. "19/L"

Gondolom, ha egy tiszta érett fejjel gondolkodó Nö lennél akkor nem megalázni akarnád és nem abból mérnéd le a szeretetet, hogy mit vesz meg Neked vagy mit nem.


Komolyan mondom egyszerüen szánalmas, hogy mennyi ember van aki ebben méri a szeretetet.

2011. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ohh,hát kaptam hideget-meleget!

Nem látok a mögött igazságot,hogy én kényszerítettem bele,pont nem értem,miért kell hazudni,mikor nem is szóltam volna,SŐT, én szoktam mondani,hogy menjünk el erre-arra..

talán valóban,az esett rosszul,hogy engem nem vitt..

És NEM abban mérem a szeretet,hogy mit ad,csak tudod,egy utolsó féregnek,akit nem szeretek,nem veszek meg akármit.

Hozzáteszem, ma átmentem hozzá, belehazudott a szemembe..

Elmondtam neki,hogy mit tudok, belátott mindent,és megbeszéltük a dolgokat, normális , emberi módon..

beláttam én is,ő is,hogy kinek-miben van igaza..

hazudni nem kellett volna,de talán mindenkivel előfordul,nem? (vagy csak nyugatom magam?):S

köszönöm a válaszokat!

2011. nov. 20. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!