Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj, ha egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy idősebb srác (21) jár egy fiatalabb (14) éves csajjal? és mért olyan nehéz elhinni, h vannak olyan huszonéves emberek akiknek nem a szex körül forog a világ?

Figyelt kérdés

2011. nov. 23. 18:14
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/177 zokniszörny ***** válasza:
87%
Már bocsánat, de házasodni csak 16 éves kortól lehet, és akkor is csak gyámhatósági engedéllyel...
2011. dec. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/177 anonim ***** válasza:
79%

vannak rendes huszonéves srácok, akik nem szeretnének rögtön megfektetni egy csajt, vannak tényleg normális érett tizenéves lányok, és normális kapcsolat is lehet ebből, igen...... KB SZÁZBÓL 1 ESETBEN.


én 15 éves lány vagyok, vannak közös témáim néhány idősebb fiúval, de nem érzem magam elég érettnek sem a szexhez, sem a legtöbbekkel egy kapcsolathoz. tudom nehéz ezt felfogni, de hidd el, értelmes lehetsz, érett viszont NEM, mert az érettséghez rengeteg más élmény és tapasztalat kell az élet rengeteg más területéről. becsülendő, hogy nem vagy ribanc, de ennyi egyáltalán nem elég, ráadásul az írásaidból látszik, hogy naiv és makacs vagy, akkor is, ha a srác tényleg normális, és tényleg nem használna ki. nem bántásból írom, nem is lebeszélésből, ahogy látom amúgy is mindegy, mert eldöntöttél már mindent, csak tudd, hogy a mostani egy átmeneti állapot, és akármennyire úgy érzed, hogy teljesen megtaláltad magad, NEM. még nem.


megpróbálhatod a kapcsolatot, legalább gazdagodsz pár jó vagy rossz tapasztalattal, de azért látod a többség véleményét... másoktól se számíts sokkal jobbra.

2012. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/177 anonim ***** válasza:
93%

Azert nehez mindezt elhinni kerdezo, mert szazbol 1, 2 ilyen eset van csak.

A tobbi esetben a fiu kihasznalja a lanyt, es o meg csak eszre sem veszi.

2012. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/177 anonim ***** válasza:
87%
hát...én 15éves voltam,amikor összejöttem a jelenlegi párommal,ő 21 volt,már 1 éve együtt vagyunk,imádjuk egymást,bízunk egymásban,és én érzem rajta,h nem akar kihasználni,egymás mellett állunk úgymond jóban-rosszban,és szerintem is vannak normális srácok,akik a szerelemre és törődére vágynak,nem pedig csak a szex körül jár az eszük(bár egy hosszan tartó kapcsolatba fontos az is,de ha szeret vár rád)...
2012. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/177 anonim ***** válasza:
100%

*törődésre

Jah és még annyit,h azért tényleg sokat függ attól,h milyen a lány viselkedése 14 évesen...nekem hamar leesett a tojáshéj a fenekemről,a szüleim mindíg is igyekeztek felnőttként kezelni

2012. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/177 anonim ***** válasza:
63%
1 év...az semmi.. majd ha 20 éves korodban is együtt lesztek akkor mondhatod hogy szerelem,meg együtt jóban-rosszban...
2012. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/177 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó: és ha nem lesznek együtt? Volt sok jó élménye egy éven keresztül valakivel, legközelebb lesz majd mással.

Senki se mondta, hogy a szerelem örökké tart.

2012. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/177 anonim ***** válasza:
92%
hát,ha igazán szeretjük egymást,akkor igen is megmaradunk egymásnak,egyébként is a pozitív gondolkodás a jó...és ő az a fiú,aki tesz a mások véleményére,mert az irígy szomszédjaim(csajok),(ugyanis falunk lakom)mindenféle hazugsággal akartak elválasztani...na mind1 én nem fogok ismeretlen embereknek magyarázkodni,a véleményemet leírtam...van akinek tetszik,van akinek nem,teszek rá!!!!
2012. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/177 anonim ***** válasza:
16%
én csak nem támogatom hogy 14-15 éves fruskák 20évesekkel járnak,főleg mert kb 10000 ilyen kapcsolatból kb 2 az akit nem csak megkefélni akarnak,és mindig úgy kezdődik hogy szerelem meg rózsaszín köd és ők adnak tanácsokat,0 tapasztalattal
2012. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/177 anonim ***** válasza:
82%
felőlem gondolj amit akarsz,bírom az ilyen negatív gondolkodású embereket,de nem nagyon foglalkozok más véleményével,egyébként is,honnan tudhatnád te,h milyen az én vagy akár a kérdező kapcsolata,nem vagy ott velük minden egyes nap,és nem minden 15 éves lány fruska,van akinek több esze van ilyenkor mind egy 20 éves pasinak...
2012. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!