Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők. Mi az ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Mi az ami miatt nem jön be nektek egy pasi?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy vonakodtam ezt a kérdést feltenni, mert általában inkább segíteni szoktam, nem kérdezni. Rengeteget olvasom mostanában az oldalt és sok kérdésnél nyivákolnak a srácok, hogy ilyen rendesek, meg olyan kedvesek, meg amolyan jófiúk, de nincs semmi esélyük, mert nem olyan a külsejük.


A kérdésem is erre irányulna. El tudnátok mondani, nagy általánossgában, vagy a legtöbb esetben mi az ami miatt kikosaraztok egy férfit? Tudom, hogy az összkép a mérvadó, de az sok mindenből tevődik össze és egy apróság is elronthatja.

Nem tetszik az arca, öltözködése esetleg a haja? Vagy mondjuk a kiállása, tartása? Esetleg a testalkata? Gondolok itt mondjuk a túlsúlyra (nem 120kg fölötti emberekre irányulva, hanem az alatt), vagy pont ellengezőleg, túl sovány? Nem eléggé sportos? Netán alacsony, vagy túl magas?

Előfordult, hogy igénytelen volt, vagy mivel ez eléggé tág mérce, nem volt eléggé igényes? Vagy a megnyilvánulása volt visszataszító, ahogy leszólított benneteket?

Bármi olyan amit nem soroltam fel? Minden érdekel :)


Ha esetleg nem tudtok ennyire általános példákat mondani, mert ugyebár minden ember más, örülnék ha elmondanátok a legutóbbi pár alkalmat, amikor leszólított valaki, pontosabban be akart próbálkozni nálatok. Mi volt az ok amiért pattintottátok?

(Értelem szerűen ha volt abban a pillanatban párotok, ez a kérdés irreleváns.)


Nem kell szerénykedni, jöhet őszintén bármilyen tapasztalat. Akár vélemény is, hogy mit bénáznak el örökké a pasik.


A belső értékekről is írhattok, ha mondjuk olyan szituáció volt, hogy külsőre bejött nektek a srác, de menekültetek tőle a hülyeségei miatt... De a fő téma igazából a külső lenne.

A pénzt most hagyjuk ki az egyenletből :)


Kérnék mindenkit, hogy csak nők válaszoljanak, az ő véleményük releváns. Légyszíves kort is írjatok.

Köszönöm :)



21F


2011. nov. 24. 20:09
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
20:54 es voltam
2011. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
+ személyes tapasztalat: utálom ha koncerten próbálnak rám nyomulni, főleg ha hátulról...legutóbbi fesztiválra nem tudott velem eljönni a barátom,de anyumék (nagy motorosok :D) meg számítottak rám, ezért elmentem velük...na ott voltak koncertek ugyebár és hát az már enyhén irritált hogy egy csávó 4 napig jött utánam, koncerteken direkt nyomult, meg miután ott a nagy pogóban felsegítettem egy tagot és felálltam akkor már szorosan átölelte a derekam...na ez az a nyomulás amit már utálok...volt ott még pár ilyen eset, még jó hogy tudok vigyázni magamra :) akkor egyszer fordult elő hogy a kedvesem nélkül szórakozni mentem, azóta se, ezután se. vannak ám pofátlan csávók, akik még a barátom jelenlétében is próbálkoznának, de az Ő jelenléte általában elriasztja a fiúkat :)
2011. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
41%

Félek a kövér emberektől.A tényleg kövér emberektől.Egy pici túlsúly még oké.

Nem szeretem az alacsony pasikat,ez nem férfias.Szóval 180cm alattiak nem jönnek be.

Van egy nagyon kövér,nagyon magas ismerősöm,igénytelen is(hosszú szakálla van,bajusszal pedig 25 éves),szaga van,szakadtak a cuccai,pedig havi félmillát keres,nincs tartozása,nem gyűjt semmire etc),na tőle szabályosan undorodom.

Szóval összegezve nem szimpi,aki:

alacsony

igénytelen

szakállas

nagyon kövér(sztem ez vmi gyerekkori trauma miatt lehet bennem)

csontsovány,magyarán pálcikaember

ha állatira szőrös mindenhol

azt is utálom ha pálcikaember 2m magas és kisebb a válla mint nekem!


Szerencsére szőkőévente vonzom csak be az ilyeneket,úgyhogy nem nagyon kellett pattintanom senkit.(eddig egyszer egy 40es hapsi bámult a villamoson,majd 40perc után elhívott kávézni,pattintottam,mert akkor voltam 19 éves)

(egyszer a buszon egy szintiboj hasonmás hívott meg egy mekis fagyira,na no comment őt is pattintottam)


Buliba pedig ritkán fordul elő,h bepróbálkoznak.Legutóbb azért utasítottam vissza valakit mert 1 évvel fiatalabb volt nálam,és ez is számít nekem.A korábbi rossz tapasztalataim miatt fiatalabb emberrel én nem sznék ismerkedni.


belsőre:

ha nem ad soha virágot!

nem tisztel

nem beszél velem szépen

2011. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:

22.17.


24n

2011. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim válasza:

Borzasztóan idegesít, ha egy férfi elégedetlen olyan dolgokkal, amiken nem tud változtatni, pl. az orrával, magasságával... Még jobban utálom, ha amiatt nyafog, hogy kövér, miközben vajat eszik kenyérrel.

Tehát nem jönnék össze azokkal, akik itt sopánkodnak, hogy nem találnak rendes lányt, mert szerintem nincs tartásuk.


Egyébként velem még csak egyszer fordult elő, hogy igazán jól kinéző férfit tartottam volna vonzónak. És ez se tartott sokáig, mert kiderült, hogy buta. Nem jönnék össze nálam butább férfival és olyannal, aki nem gondolkodik racionálisan, szóval aki olyan baromságokban hisz például, mint horoszkópok, mágneses karkötő, hasonlók.

2011. nov. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

Ami abszolút taszít: ha dől egy férfiből az izzadtságszag, a kultúra a böfögés és a szellentés (lehet kedves kérdező, hogy nem is gondolnád mennyi ilyen van). Vannak férfiak, akik azt hiszik, hogy ez társaságban menő, de a nőt inkább csak égetik ezzel.


Külsőre ami így hirtelen eszembe jut: taszít az ápolatlan borosta, ha csúnya a testtartása, úgy áll pl, mint egy kérdőjel, vagy a "csini" páwa fiúk, akik több sminket használnak, mint egy nő, és pontosabban követik a divatot


Belsőre: ha el vannak keseredve, azt hiszik a nőknek csak a pénz számít, mindig úgy kell kinézni, mint David Beckham, de az is rossz, ha alig férnek ki az ajtón a saját egójuktól és azt hiszik minden nő csak őket akarja.

Borzasztó az is, ha túl nyomulós, de az is, ha nem foglalkozik velem [sajna nem olyan egyszerű belőni az arany középutat:(]


Egy jó szöveggel egy kevésbé vonzó férfi is le tud venni a lábáról egy nőt :)


19/L

2011. nov. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
Pl egy orral max csak egy nő legyen elégedetlen. Egy fiúnak természetes hogy nagy orra van, hiszen az a markánsság jele. Vegyük csak Puschenkot vagy And. Brodyt. Mindkettőnek nagy orra van, mégis nincs az a nő, aki el ne tudná őket fogadni párjának. Férfinál szvsz nem gond a nagy orr, egy lány arcán viszont tényleg sokat tud rontani.
2011. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:

ja és számomra nincs annál lehangolóbb, amikor egy férfinek ömlik a szájából a káromkodás, pláne ha velem szemben teszi

19/L

2011. nov. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a részletes kifejtését :) Abszolút normális dolgokat írtok, egyetlen ponton sem lepődtem meg.

Továbbra is várok a kommenteket, kíváncsi vagyok mindenki hozzáállására :)

2011. nov. 25. 00:41
 20/51 anonim ***** válasza:

Vannak pasik, akik jól néznek ki, de nincsenek rám semmilyen hatással és vannak akik vonzanak, ennek a kettőnek a közös halmaza nagyon kicsi és nem kompromisszum miatt. Általában akik tetszenek (vonzanak), azok nem szép férfiak. Nem feltétlen csúnyák, de ha objektíven nézem, nem őket tenném a külsőre jó pasi kategóriába.


A külsőnél ami taszít, az a csapott váll, illetve a látható izom és a súlyfelesleg. Már már vékony perverznek tartom magam, mert mindenkit megnézek aki sovány és első körben előnnyel is indul nálam. Az életkorom miatt (26) aki nálam szóba jön, az nem páwa és nem is divatb*zi, ebben a korosztályban ez annyira nem jellemző, itt átlagos öltözködésű vékonyakról van szó. A szőr is taszít, vagyis kar, láb, kevés a hason és a mellkason nem, de ha sűrű, göndör és mindenhol ott van, az igen.


A belsőt illetően van viszont egy fontos kritérium, ez muszáj, mert csak az ilyenekkel jövök ki jól, hogy ne legyen mainstream gondolkodása. Ezek az emberek a gondolkodásukból kifolyólag nem tesznek meg sok mindent, pl. nem mennének el edzőterembe, foglalkoznának a divattal, lennének sznobok stb. Tehát a gyúrás nem azért kizáró nálam, mert problémám van vele, hanem egyszerűen akit én keresek, annak eszébe nem jutna gyúrni és így van ez sok más dologgal is. Pl. ha van is pénze, nem venne meg egy bmw-t (tetszés szerint behelyettesíthető más divatos autóra), emiatt a megmutatom, hogy van pénzem emberek sem jöhetnek szóba.


Ha általánosítani kellene, akkor fizikusok, matematikusok vagy egyéb tudománnyal foglalkozók, fenntartásokkal ugyan, de ide tartoznak a filozófusok, illetve akik emberekért, állatokért, a földért tesznek és ez a munkájuk. Meg azok, akik nem hajlandóak/tudnak dolgozni és együttműködni azzal a világgal, ami körülöttük van.

2011. nov. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!