Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők. Mi az ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Mi az ami miatt nem jön be nektek egy pasi?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy vonakodtam ezt a kérdést feltenni, mert általában inkább segíteni szoktam, nem kérdezni. Rengeteget olvasom mostanában az oldalt és sok kérdésnél nyivákolnak a srácok, hogy ilyen rendesek, meg olyan kedvesek, meg amolyan jófiúk, de nincs semmi esélyük, mert nem olyan a külsejük.


A kérdésem is erre irányulna. El tudnátok mondani, nagy általánossgában, vagy a legtöbb esetben mi az ami miatt kikosaraztok egy férfit? Tudom, hogy az összkép a mérvadó, de az sok mindenből tevődik össze és egy apróság is elronthatja.

Nem tetszik az arca, öltözködése esetleg a haja? Vagy mondjuk a kiállása, tartása? Esetleg a testalkata? Gondolok itt mondjuk a túlsúlyra (nem 120kg fölötti emberekre irányulva, hanem az alatt), vagy pont ellengezőleg, túl sovány? Nem eléggé sportos? Netán alacsony, vagy túl magas?

Előfordult, hogy igénytelen volt, vagy mivel ez eléggé tág mérce, nem volt eléggé igényes? Vagy a megnyilvánulása volt visszataszító, ahogy leszólított benneteket?

Bármi olyan amit nem soroltam fel? Minden érdekel :)


Ha esetleg nem tudtok ennyire általános példákat mondani, mert ugyebár minden ember más, örülnék ha elmondanátok a legutóbbi pár alkalmat, amikor leszólított valaki, pontosabban be akart próbálkozni nálatok. Mi volt az ok amiért pattintottátok?

(Értelem szerűen ha volt abban a pillanatban párotok, ez a kérdés irreleváns.)


Nem kell szerénykedni, jöhet őszintén bármilyen tapasztalat. Akár vélemény is, hogy mit bénáznak el örökké a pasik.


A belső értékekről is írhattok, ha mondjuk olyan szituáció volt, hogy külsőre bejött nektek a srác, de menekültetek tőle a hülyeségei miatt... De a fő téma igazából a külső lenne.

A pénzt most hagyjuk ki az egyenletből :)


Kérnék mindenkit, hogy csak nők válaszoljanak, az ő véleményük releváns. Légyszíves kort is írjatok.

Köszönöm :)



21F


2011. nov. 24. 20:09
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim válasza:

Utalom ha egy pasi tulsahosan kedves, mindig dicser es ezt o vissza is varja, ha naponta 100x elmondja mennyire szeret es mindent megtenne erted, ha egyfolytaba csokolozni akarna nyalasan, mert nem azt mondom h ne legyen kedves vagy ne dicserje a baratnojrt es ne szeressen de ha ez mar olyanszintu h mindjar megfulladok az nem a legjobb. Az is borzaszto szerintem ha ilyen "mindig nekem lehet csak igazam mert en vagyok a pasi" tipus ettol a falra maszok.

Kulsore nekem elengedhetetlen h helyes legyen. Alljon jol a haja de ne legyen ilyen felnyalt buz!s. Oltozkodesbe nem muszaj a legujjabb divatot kivetni nem attol lesz tobb nalam. Testre ne legyen cingar pawa fiu hanem legyen kicsi izma, jo kiallasa..

15/L

2016. jan. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!