Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők. Mi az ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Mi az ami miatt nem jön be nektek egy pasi?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy vonakodtam ezt a kérdést feltenni, mert általában inkább segíteni szoktam, nem kérdezni. Rengeteget olvasom mostanában az oldalt és sok kérdésnél nyivákolnak a srácok, hogy ilyen rendesek, meg olyan kedvesek, meg amolyan jófiúk, de nincs semmi esélyük, mert nem olyan a külsejük.


A kérdésem is erre irányulna. El tudnátok mondani, nagy általánossgában, vagy a legtöbb esetben mi az ami miatt kikosaraztok egy férfit? Tudom, hogy az összkép a mérvadó, de az sok mindenből tevődik össze és egy apróság is elronthatja.

Nem tetszik az arca, öltözködése esetleg a haja? Vagy mondjuk a kiállása, tartása? Esetleg a testalkata? Gondolok itt mondjuk a túlsúlyra (nem 120kg fölötti emberekre irányulva, hanem az alatt), vagy pont ellengezőleg, túl sovány? Nem eléggé sportos? Netán alacsony, vagy túl magas?

Előfordult, hogy igénytelen volt, vagy mivel ez eléggé tág mérce, nem volt eléggé igényes? Vagy a megnyilvánulása volt visszataszító, ahogy leszólított benneteket?

Bármi olyan amit nem soroltam fel? Minden érdekel :)


Ha esetleg nem tudtok ennyire általános példákat mondani, mert ugyebár minden ember más, örülnék ha elmondanátok a legutóbbi pár alkalmat, amikor leszólított valaki, pontosabban be akart próbálkozni nálatok. Mi volt az ok amiért pattintottátok?

(Értelem szerűen ha volt abban a pillanatban párotok, ez a kérdés irreleváns.)


Nem kell szerénykedni, jöhet őszintén bármilyen tapasztalat. Akár vélemény is, hogy mit bénáznak el örökké a pasik.


A belső értékekről is írhattok, ha mondjuk olyan szituáció volt, hogy külsőre bejött nektek a srác, de menekültetek tőle a hülyeségei miatt... De a fő téma igazából a külső lenne.

A pénzt most hagyjuk ki az egyenletből :)


Kérnék mindenkit, hogy csak nők válaszoljanak, az ő véleményük releváns. Légyszíves kort is írjatok.

Köszönöm :)



21F


2011. nov. 24. 20:09
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
És kihagytam az informatikusokat! Köszönöm az emlékeztetőt, köztük is sok nekem vonzó ember van. Nem merem leírni azt a szót, hogy kocka, mert erről mindenkinek az jut eszébe, hogy egész nap otthon wowozik. :D
2011. nov. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:

Úristen, most már kínomban röhögök. Nem szövegértési problémám van, hanem a fogalmazási.


Tehát +1 a természetes illathoz. A parfümöt azért nem szoktam tanácsolni, mert vannak olyanok, amik engem kifejezetten taszítanak és ha más lányok is így vannak ezzel, akkor jobb módszer lehet az, ha inkább nem használ semmit. Igaz így nem ad semmi pluszt azoknak, akiknek nem élmény a természetes illat, de nem is kockáztatja a pasi, hogy esetleg a lány nem tud megmaradni mellette, annyira zavarja.

2011. nov. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

Informatikusok! :D:D Na ezt mondjuk még soha nem hallottam :D (Jómagam is az lennék, ezért lepett meg :D)


A dezodorok meg... Na azzal egyet is értek. Nemtudom miért, de a férfi dezodoroknak olyan SZAGUK van, hogy áááá...

Emlékszem kiskoromban egyszer vettem ilyet, valamelyik AXE volt. Édesanyám finoman szólva elküldött a francba :D De valóban olyan büdös volt... Kivitte a garázsba, később az ablakpárkányt fújta le vele, hogy elriassza a macskákat, mert azok meg örökké ott tespedtek... (Nem volt macskánk :D) Hatásosnak bizonyult O.o

Na mind1, ez már kicsit off volt :D


03:05:

Rendben mostmár tiszta a kép. Köszi a helyesbítést :D

2011. nov. 25. 03:31
 34/51 anonim ***** válasza:

Na igen, AXE...

Amikor azt mondom, hogy büdösek a dezodorok, elsősorban arra gondolok.


Informatikusok ;)

http://www.youtube.com/watch?v=DoP3C76ioTU

2011. nov. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
Ez a videó duplán fájt :D Ez már mondjuk elég elvetemült kocka véglet :D
2011. nov. 25. 04:24
 36/51 anonim ***** válasza:

"Ez már mondjuk elég elvetemült kocka véglet :D"

Hehe, lehet :)

De én ilyesmire vágytam és úgy tűnik, fél éve meg is találtam ;)

2011. nov. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

Nekem ami miatt egy fiú tetszik:

Ha lehet vele beszélgetni bármiről,laza, nem kezd el egyből ítélkezni,nem a pénz a mindene. És egy kicsit vad:P Röviden ennyi :D

Külsőleg: ideálom: barnább bőr,magas,vékony,de sportos,szép mosoly. :D Persze,ha valaki nem ilyen,akkor nem azt jelenti,hogy nem állok vele szóba..

Amúgy a magas nálam alap (170 cm vagyok) és hogy valami megfogjon benne persze. :D Ennyi tömören.


16/L

2011. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

13:58 -as vagyok

Azt kihagytam,hogy imádom,ha egy fiúnak jobb illata van ..mondjuk a parfüme,arcszesze vagy spray-e miatt.:)

2011. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
Ha csak a külsőt nézzük, akkor nekem nem jön be ha valaki túlsúlyos. Egészségtelen étkezésre, mozgás hiányára utal, ami nem egyeztetődik össze az én személyemmel. Nem szeretem ha egy fiú büdös, ápolatlanságra utal... Meg tudjon azért rendesen felöltözni... Szandál zoknival meg ilyeneket hanyagoljuk :D De a külsőség az csak az ami megfog. Sokan nem hisznek benne, de van kisugárzás is... ami nagyon fontos, hogy milyen a beszélőkéje a karizmatikája, hogy mennyire sármos. hiszen egy gyerekarcú csávó is lehet piszkosul sármos kaján vigyorral. A túl jó fiúkat kerülöm, számomra nem izgalmas ha valaki mindig egyet ért velem, a kedvemben akar járni és a tenyerén hordoz. Szeretem ha van önálló akarata de azért engem is figyelembe vesz és ha valamire megkérem próbálja ereje teljében teljesíteni :D Na meg ne füvezzen és örülök ha nem dohányzik...
2011. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
Utolsó, életkort írj légyszi :) Amúgy köszi a kifejtést.
2011. nov. 26. 20:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!