Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők. Mi az ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Mi az ami miatt nem jön be nektek egy pasi?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy vonakodtam ezt a kérdést feltenni, mert általában inkább segíteni szoktam, nem kérdezni. Rengeteget olvasom mostanában az oldalt és sok kérdésnél nyivákolnak a srácok, hogy ilyen rendesek, meg olyan kedvesek, meg amolyan jófiúk, de nincs semmi esélyük, mert nem olyan a külsejük.


A kérdésem is erre irányulna. El tudnátok mondani, nagy általánossgában, vagy a legtöbb esetben mi az ami miatt kikosaraztok egy férfit? Tudom, hogy az összkép a mérvadó, de az sok mindenből tevődik össze és egy apróság is elronthatja.

Nem tetszik az arca, öltözködése esetleg a haja? Vagy mondjuk a kiállása, tartása? Esetleg a testalkata? Gondolok itt mondjuk a túlsúlyra (nem 120kg fölötti emberekre irányulva, hanem az alatt), vagy pont ellengezőleg, túl sovány? Nem eléggé sportos? Netán alacsony, vagy túl magas?

Előfordult, hogy igénytelen volt, vagy mivel ez eléggé tág mérce, nem volt eléggé igényes? Vagy a megnyilvánulása volt visszataszító, ahogy leszólított benneteket?

Bármi olyan amit nem soroltam fel? Minden érdekel :)


Ha esetleg nem tudtok ennyire általános példákat mondani, mert ugyebár minden ember más, örülnék ha elmondanátok a legutóbbi pár alkalmat, amikor leszólított valaki, pontosabban be akart próbálkozni nálatok. Mi volt az ok amiért pattintottátok?

(Értelem szerűen ha volt abban a pillanatban párotok, ez a kérdés irreleváns.)


Nem kell szerénykedni, jöhet őszintén bármilyen tapasztalat. Akár vélemény is, hogy mit bénáznak el örökké a pasik.


A belső értékekről is írhattok, ha mondjuk olyan szituáció volt, hogy külsőre bejött nektek a srác, de menekültetek tőle a hülyeségei miatt... De a fő téma igazából a külső lenne.

A pénzt most hagyjuk ki az egyenletből :)


Kérnék mindenkit, hogy csak nők válaszoljanak, az ő véleményük releváns. Légyszíves kort is írjatok.

Köszönöm :)



21F


2011. nov. 24. 20:09
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
17 vagyok csak :D És azt még elfelejtettem, hogy semmiképp se legyen aggresszív, rendezze a nézeteltéréseit békésen nem szeretnék bíróságon kikötni.
2011. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%

Aj, pasik...pontosabban férfiak -.-

Nem tudom, min kéne elgondolkozni..Nekem az a legfőbb gondom a mai férfiakkal, hogy nem tudnak nőzni, függetlenül a kinézettől, pénztárcától. Engem nem érdekel, hogy néz ki, mennyit keres, mert ha veszi a fáradtságot arra, hogy leszólítson, egy randit megérdemel. Lehet, az a baj, a mai pasikkal, hogy egyre jobban kezdik átvenni a női szerepkört, persze nem kell ezt túlgondolni, csak szétnézni a világban...

Ha férfi akarsz lenni, viselkedj úgy, ne félj a kudarctól, mert ha nem kockáztatsz nem is nyerhetsz. Ne legyél csak azért meleg, mert nem volt sikered a nőknél.

2011. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

21:30:

Ha ezt hozzám címezted, valószinűleg félreélrtettél engem :) Én csak kíváncsi voltam, mi az amit a pasik örökké elbénáznak. Meg a személyes tapasztalataitokra, hogy mitől pattintós egy fickó. :) Nem kívántam ezen nyivákolni, semmi hasonló. Mindenkinek az ízlését tiszteletben tartom. Akár megfelelnék neki, akár nem.


Amúgy a nőiesedéssel egyetértek. Pont a napokban hallottam/olvastam valahol, hogy a nők pont hogy egyre tapraesettebbek, határozottabbak, bizonyos korlátok között fogalmazhatunk úgy is, hogy egyre férfiasabbak.

A férfiak meg egyre nőiesednek. Mivel a dolgaik java részét gépek végzik, vagy éppen a feleségük :D Látok benne igazságot. Ja, és a divatról ne is beszéljünk! :)


Meleg végképp nem lennék, undorító :)


A kockázat nélkül nincs nyereség szlogenről pedig meg van a véleményem. Egészen biztos vagyok, hogy egy bróker szájából hangzott el először. :) Kockáztatni az szokott, akit rá tudnak venni azok, akiknek mindegy a kockáztató sorsa, ők úgy is aratják a babérokat. :P

Persze ez a csajozás kategóriára nem igaz, mert ha itt nem kockáztatsz, nem lesz az ég világon semmi. De ez a szlogen alapból nem igaz a csajozásra, mert a kockázatban veszíthetsz is. Azon pedig nem veszítesz semmit, hogy odamész egy lányhoz, nemde?

Maximum elkeseredik az ember, ha nagyon ótvar módon pattintják.


Szóval, inkább fejtsd ki te is az anti-ideálodról, kíváncsi vagyok rá :)

2011. nov. 26. 22:26
 44/51 anonim ***** válasza:

Számomra olyan, hogy anti-ideál nem létezik. Ideálom van, az az X-menes Logan, pl. Szeretem, ha egy férfi férfias, és ebbe beletartozik az is, hogy legyen szőrős :D

A férfiasság nem abból adódik, hogy mit visel. A férfiasságot a belső értékek adják, a büszkeség, odaadás, kitartás,lelkierő, tartás, küzdés. A mai gyerekekben a fele sincs meg. Egy embert nem az tesz emberré, hogy embernek születik, mint ahogy a férfit sem, az teszi azzá, hogy van egy vesszőcske a lábai között. A külsőnek másodlagosnak kell lennie, mert mindenki megérdemel egy esélyt arra, hogy bebizonyosodjon, hogy nem alkalmas a feladatra, párkapcsolatra. Mondjuk, én erősen gondolkodtam azon, hogy nyitok egy randiguru vállalkozást, amikor a barátnőim meséltek a pasik próbálkozásairól. Nem tudom, mit bénáznak el örökké a pasik, mert mindenkinél mást:) Ez a férfi-nő-kapcsolat játék olyan játék, ahonnan mindkét fél kis veszteséggel kerül ki,még akkor is, ha örök életre összeragadnak.Mondjuk kevés olyan nőt ismerek, aki megadja az esélyt a többségnek, és ez a mai társadalmi normák miatt van. Egy maximalista világban élünk, ahol a jó nő nem jelenhet meg olyan pasival, aki nem "illik" hozzá, és ezen, a társadalom elvárásai miatt nem fog változtatni, még akkor sem, ha épp eleped a "rossz" pasiért.

Nő létemre nem értem a nőket. Egyszerűen látom a világot, logikusan, objektíven próbálok gondolkodni, és nem érdekelnem mások elvárásai. Ezért lehet az, hogy találtam egy nagyszerű férjet :)

2011. nov. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Utolsó én nem értek egyet a feltevéseddel, hogy mindenki megérdemel egy esélyt. Volt belém szerelmes egy fiú halálosa, de nekem nem tetszett sőt kicsit tartottam is tőle. Ezért nem adtam neki esélyt, nem kezdeményeztem, nem hitegettem. Nem akartam, hogy próbálkozzon mert tudtam hogy nem akarok tőle semmit. Nem adtam neki esélyt, mert nem akartam hogy pofára essen. Szerintem ebben nincs semmi. Ha a nő nem akar, akkor nem ad olyannak esélyt aki nem tetszik neki...
2011. nov. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

01:25:

Na, pont ez a kérdésem célja :D Mesélj nekünk arról az esetről. Mi volt az ami nem tetszett benne? Miért tartottál tőle? Részletesen!!! :D:D

Köszi :)

2011. nov. 27. 02:27
 47/51 anonim ***** válasza:
Igen de ez megint olyan dolog amit nem lehet megmagyarázni. Ha az ember nem szerelmes akkor nem az. Ha valaki nem tetszik neki, akkor nem tetszik. Nem tudnám részletesen kifejteni, hogy miért. Kicsit a külseje is ijesztő volt ilyen papneveldés gyerek volt ami megint nem szimpatikus nekem... Elhalmozott mindenféle ajándékkal ami miatt szintén kellemetlenül éreztem magam, hisz miért akarnám, hogy valaki pénzt költsön rám akitől nem szeretnék semmit. Szinten erőszakosan kényszerített találkozóra, hogy márpedig most találkozunk 4-kor előtted leszek :D meg ilyenek. Ennyire engem sem kell akarni... Ha van valami úgyis lépni fogok az ügy érdekében...
2011. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

utolsó, ez elég durva :D hogy a kérdésre is válaszoljak: külső tekintetében nincs ideálom, ha valaki megtetszik, akkor tetszeni fog 100 kilósan meg 60 kilósan, 165 centisen meg 210 centisen is. ennyi.

belső tulajdonságok: ne legyen egy műveletlen vadparaszt. ne legyen nagyon nyomulós, és azért érettségben ne egy 14 éves kisfiú szintjén legyen... magyarul ha probléma adódik, akkor lehessen vele normálisan beszélni, meg ilyesmik. ami még nekem nagyon fontos, hogy humora legyen. lehetne akármilyen tökéletes szőke herceg, ha egy unott fapofa lenne, akkor nem kellene :D ha jól érzem magam a társaságában, ha nem fáraszt, akkor már jók vagyunk. mondjuk azt hozzátenném, hogy a szerelemhez kell egy kis "szikra" is, ami ha egy-két találkozó meg hosszabb beszélgetés után nincs meg, akkor szerintem felejtős a dolog. ja és legyen határozott, nem szeretem a tutyimutyi fiúkat... persze ez nem azt jelenti, hogy mindig mindenben tudja, hogy mit kell tenni, hiszen emberből vagyunk mind, lehetünk bizonytalanok, lehetnek hibáink... csak hogy ne úgy érezzem magam mellette, mintha az anyja lennék. ennél jobban nem tudom leírni :D egyelőre ennyi jut eszembe. 18L

2011. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
előző vagyok. most látom, hogy főleg a külsőségekre kérdeztél rá. bár mint mondtam, nincs ideálom, azért van, ami jobban tetszik a többinél :D nem szeretem a magas, csonti fiúkat, se az agyongyúrt izomkolosszusokat... nekem a mackós típus jön be :) bár mondjuk a testalkat a legkevésbé fontos tényező, mert nem sokat mond egy adott emberről (kivéve a szétgyúrt fiúkat).plusz: nálam a férfi=szőrös, tehát a magukat mindenhol borotváló, gyantázó cicukák nagyon nem nyerők :D ja meg a gyúrás. ez lassan olyan, mint a lányoknál a szoli. komolyan, néha sírva röhögök ismerőseimen, hogy erre fordítják az idejüket, költik az ezreseket a fehérjeporra, meg nemtommennyivel szériáznak... röhej. ha nekem van egy kis plusz pénzem akkor kajára, vagy könyvekre költöm :D a külsőm meg sose érdekelt annyira, hogy heteket, hónapokat szenvedjek érte és még a pénzemet is erre költsem. asszem ennyi a lényeg.
2011. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Amúgy, a küllem szeretete vagy nem szeretete belénk van kódolva, kinek mi jön be. A szerelem, visszatérve a gyökerekhez,azaz az állati eredethez, szintén genetikailag belénk van kódolva. Akinek tetszik a szaga (feromonok, mert az embernek is van) az jöhet, akinek nem, az meg mehet a levesbe, akkor is, ha éppen meg van veszve értünk. A tetszés, nem tetszét szubjektív. Sosem lesz objektív. Ez már csak az eltérő pszichés és fizikai fejlődésünk miatt is így van. Senki nem fog, mivel nem tud olyan választ adni kérdésedre, ami teljes mértékben kielégítené a kíváncsiságod :)
2011. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!