Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők. Mi az ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Mi az ami miatt nem jön be nektek egy pasi?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy vonakodtam ezt a kérdést feltenni, mert általában inkább segíteni szoktam, nem kérdezni. Rengeteget olvasom mostanában az oldalt és sok kérdésnél nyivákolnak a srácok, hogy ilyen rendesek, meg olyan kedvesek, meg amolyan jófiúk, de nincs semmi esélyük, mert nem olyan a külsejük.


A kérdésem is erre irányulna. El tudnátok mondani, nagy általánossgában, vagy a legtöbb esetben mi az ami miatt kikosaraztok egy férfit? Tudom, hogy az összkép a mérvadó, de az sok mindenből tevődik össze és egy apróság is elronthatja.

Nem tetszik az arca, öltözködése esetleg a haja? Vagy mondjuk a kiállása, tartása? Esetleg a testalkata? Gondolok itt mondjuk a túlsúlyra (nem 120kg fölötti emberekre irányulva, hanem az alatt), vagy pont ellengezőleg, túl sovány? Nem eléggé sportos? Netán alacsony, vagy túl magas?

Előfordult, hogy igénytelen volt, vagy mivel ez eléggé tág mérce, nem volt eléggé igényes? Vagy a megnyilvánulása volt visszataszító, ahogy leszólított benneteket?

Bármi olyan amit nem soroltam fel? Minden érdekel :)


Ha esetleg nem tudtok ennyire általános példákat mondani, mert ugyebár minden ember más, örülnék ha elmondanátok a legutóbbi pár alkalmat, amikor leszólított valaki, pontosabban be akart próbálkozni nálatok. Mi volt az ok amiért pattintottátok?

(Értelem szerűen ha volt abban a pillanatban párotok, ez a kérdés irreleváns.)


Nem kell szerénykedni, jöhet őszintén bármilyen tapasztalat. Akár vélemény is, hogy mit bénáznak el örökké a pasik.


A belső értékekről is írhattok, ha mondjuk olyan szituáció volt, hogy külsőre bejött nektek a srác, de menekültetek tőle a hülyeségei miatt... De a fő téma igazából a külső lenne.

A pénzt most hagyjuk ki az egyenletből :)


Kérnék mindenkit, hogy csak nők válaszoljanak, az ő véleményük releváns. Légyszíves kort is írjatok.

Köszönöm :)



21F


2011. nov. 24. 20:09
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az, akit megkértél egy másik kérdésnél, hogy válaszoljon :)

Hogy miért is kosarazok ki egy férfit? Előre bocsájtom, hogy nem vagyok olyan nő, akit úton-útfélen leszólítanak, így eddig csak olyan férfiak próbálkoztak nálam, akikkel már beszélgettem valaha legalább egy pár szót.


Volt egy szépfiú, aki egy buliban azzal jött oda, hogy szeretne megdugni, hol ejthetnénk ezt meg? Ő még röhögést is kapott, nem csak kosarat, tehát ha valaki tapló, az nézhet ki akárhogy, kegyetlenül elhajtom.


Nem tetszenek a hosszú hajú, szakállas pasik. Nem azt mondom, hogy egy olyannak esélye sem lenne, de a személyiségével nagyon is kompenzálnia kellene :)


Magasság majdnem mindegy. Én 165 centi vagyok és ennél nem sok kisebb férfi van :) Nem tudom, hogy reagálnék, ha esetleg mégis egy nálam alacsonyabb próbálkozna, mert ilyen velem még nem fordult elő. Magassarkút nem hordok.


A mosdatlanságot, igénytelenséget nem tűröm, de ez szorosan kapcsolódik majd ahhoz a részhez, ahol azt fejtem ki, nekem mi jön be :)


Engem nem zavar a túlsúly, előző barátom (akivel 4 évig voltam együtt) 110 kiló volt 179 centihez.


Ami nekem nagyon fontos, az az emberek illata. Elsőre hülyén hangzik. De mégis, most egy olyan férfival vagyok együtt, akinek legelőször is az illata tűnt fel, az vonzott hozzá. Meg az intelligenciája, a viccei, a világhoz való viszonya. Ő 183 centi, de ehhez nincs 60 kiló, tehát nem éppen egy adonisz testalkatú valaki.


Ez sem a külsőhöz tartozik, de nem tudnék olyan emberrel együtt lenni, aki nem kedves. Ezt alatt nem azt értem, hogy halmozzon el virággal (egyébként sem tartom túlzottan kedvesnek a növény-genocídiumot), hanem hogy értelmes lény módjára oldja meg a problémáit (velem és másokkal szemben is), figyeljen rám, ha mondok valamit, stb.


Tehát nálam 3 prioritás van: illat, kedvesség, intelligencia. Ezek nagyjából azonos súlyban vannak. Kinézet nekem tényleg másodlagos.


Egyébként csak egy megjegyzés: amióta írogatok ide a gyik-ra, direkt nézem a korombeli embereket, hogy csak úgy kinézet alapján ki az, akinek biztos soha nem lenne esélye nálam (mert hát mindenki azt mondja itt, hogy a csajokat csak az, meg a pénz érdekli) és arra jutottam, hogy az utcán mindenkiben tudok találni valami vonzót. Tehát az ide járó, állítólagosan csúnya fiúk valószínűleg soha nem mennek utcára, de még a hozzájuk hasonlóak sem.


Remélem, nem volt olyan nagy katyvasz amit írtam így éjjel 3/4 3-kor és találsz benne hasznos infót is :)


26N

2011. nov. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

02:35-ös vagyok


"egyébként sem tartom túlzottan kedvesnek a növény-genocídiumot"


Ritkán hallom ezt a véleményt, én is így érzek.

2011. nov. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

02:35:

Az utolsó bekezdésedet valamiért nem tudom értelmezni. Abban azt írod le, mi az ami nálad felejtős kategória, vagy azt ami imponál? Az első mondatnál azt hinném, hogy ez a típus imponál, de a második mondat kicsit felemás érzést kelt :)



02:39:

Köszönöm neked is, hogy ide fáradtál ilyen későn és kifejtetted nekem :D Nem volt katyvasz teljesen érthető. Az illat dolgot már olvastam valahol, lehet hogy épp te írtad másik topicba korábban is.

Gondolom az illat alatt a természetes illatára gondolsz. De mi van ha parfümöt használ? :D Az nálad ellenszenvet okoz?

2011. nov. 25. 02:58
 24/51 anonim ***** válasza:
Elnézést, kihagytam az állítmányt. :) Azt akartam írni, hogy általában ez vagy ehhez hasonló a foglalkozásuk, érdeklődési körül. A munka az nem minden, sokan nem tudnak azon a területen dolgozni, ahol szeretnének, de csak így tudtam valahogy behatárolni.
2011. nov. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, megint kihagytam az állítmányt... :) Tehát ők tetszenek, igen.
2011. nov. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

Természeted illetra gondoltam (én igazából szagnak hívom, mint mindent, amit az orrommal érzek, de ez sokakban visszatetszést kelt :D)

Ha túl erős a parfüm, az ellenszenves, igen. Ide tartoznak még a különböző "férfias" dezodorok. Régen volt, hogy reggelente a buszon egyenesen rosszul voltam a sok büdös kencétól, "sziszegő szappantól", amit az emberek magukra applikáltak.

Szerencsére most már elég lehetetlen időpontokban járok dolgozni, amikor kevés az ember :D

2011. nov. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:

Egyébként másik 26 éves hölgy társammal teljesen egyetértek, matematikus, fizikus (informatikus!) emberek a legjobbak :)

Tehát akiket a "kocka" jelzővel szokás illetni.

2011. nov. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:

"Természeted illetra gondoltam"

Akarom mondani: "Természetes illatra gondoltam"


-.-'

2011. nov. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

+ 1 az illathoz.


Csak azért nem szoktam erre buzdítani senkit, mert vannak olyan illatok, amik az ellenkező hatást érik el, nem tudom, van-e olyan, ami minden lánynak tetszik.

2011. nov. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:

"Csak azért nem szoktam erre buzdítani senkit, mert vannak olyan illatok, amik az ellenkező hatást érik el, nem tudom, van-e olyan, ami minden lánynak tetszik."


Mivel én az emberek saját szagáról beszélek, azt nem igazán tudják megválasztani :)

Azok a fránya feromonok...

2011. nov. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!