Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk melyik ajándéknak örülnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk melyik ajándéknak örülnétek a legjobban ezek közül?

Figyelt kérdés

Egy olyan fiúról lenne szó, aki szereti a reggae zenét és életfelfogást :D Yamaica minden. Beszélgetéseinkből sok mindent megtudtam, nagyon barátom 3 ajándékon gondolkodom. Egy szerelemhez közeli jó barátomról van szó.

1. Nincs egy meleg kesztyűje. Ez szerintem aranyos és figyelmes ajándék lenne karácsonyra.

2. Egy Puma "Yamaica" nevű parfüm

3. Mikor beszélgettünk, kiderült hogy oviba mindig superman akart lenni de sose jött össze. Ezért egy superman emblémás jobb minőségű pólóban gondolkodtam még. Szerintem vicces lenne :D

Ti mit mondtok? Próbálok használható és nem kommersz ajándékot választani aminek ő is örülne :)

17/L


2011. nov. 24. 20:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kesztyű 14/f
2011. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
én a Kesztyűnek örülnék a lejgóban de mondjuk tök mind1 lenne hogy mit kapnék mert a karácsony nem az ajándékokról szol hanem a szeretetről és arról hogy együtt vagyunk azokkal akiket szeretünk 16/f :D
2011. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

1-3 (2 azért nem mert szeretem a parfümömet magam választani)

pasi voltam

2011. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, szerintem a Superman-es póló az nagyon bejönne :D Bár én személy szerint inkább valami Don Kartács, vagy Fűrész Oszkár, vagy vmi gonosz mesefigurás pólónak örülnék, de az csak én vagyok :D
2011. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Superman pólót szerintem semmiképp, a másik kettő jobb.
2011. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Jamaica az nem Y-nal írandó.


Ha nincs kesztyűje, akkor tényleg elég csóró. Kesztyűre szavazok.

Amúgy nem értem, hogy mit akarsz, mind a három ajándékötlet totál kommersz. De ez nem baj, hiszen valóban egyedit úgysem tudsz adni neki alacsony költségvetésből.

2011. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Én egyiket se mondanám kommersznek. Kommersz akkor lenne ha csak úgy vennék neki egy parfümöt vagy csak vennék neki egy akármilyen pólót. De ezekkel közös élményeink voltak és figyelembe veszem a személyiségét, hogy mire van neki szüksége. Nem plüssmacit veszek neki amivel nem tud mit csinálni... na az például kommersz. meg a közös kép is... és nekem sem volt kesztyűm csomó ideig mégse vagyok csóró csak egyszerűen nem az volt a legfontosabb és mindig elfelejtettünk...
2011. nov. 25. 12:34
 18/23 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem baj, az, ha kommersz ajándékot veszel, de be kellene látnod, hogy ez mind kommersz, amit felsoroltál.

A kommersz szó jelentésének nézz utána.


A kesztyű a legjobb választás.

2011. nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Megnéztem a szó jelentését

kommersz

1. kereskedelmi, kereskedői

2. tömegben gyártott, közepes minőségű (áru)

3. csak az anyagi sikert tekintő (mű)

Szerintem az általam választott ajándékok egyike sem ilyen. :D Na meg egy szupermanes póló mióta kommersz? felénk nem sok ember szaladgál ilyenbe? Meg nem hiszem hogy a Puma Jamaica parfüm olyan tömegcikk lenne. A kesztyű meg... Nem hiszem hogy az emberek egymásnak manapság kesztyűt vennének... Szóval én azt sem hívnám kommersznek. Mert ilyen fokon akkor mi nem az? Sokszor csinálok egyedi ajándékokat, mert grafikába nagyon otthon vagyok, de az ő esetében nincs annyi közös élményünk, hogy egy naptárra valót összeállítsak vagy egyedi bögrét gyártsak ilyesmi (Ja de a naptár meg a bögre is kommersz akkor ne tudom mi legyen)

2011. nov. 25. 13:08
 20/23 anonim ***** válasza:

nagy mennyiségben gyártott, bárhol megkapható, kereskedelmi forgalomban kapható


mind ilyen


bemész a boltba, leemeled a polcról


nem baj, a te életkorodban igazán egyedi ajándékot még úgysem engedhetsz meg magadnak, egy reggae zenéért rajongó, kommersz divatnak hódoló, magát ezzel azonosító srácnak kommersz ajándék illik


nincs ezzel semmi baj


kesztyű legyen

2011. nov. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!