Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy 13 évessel 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy 13 évessel 16 éves létemre, de nem tudtam, hogy ő ilyen fiatal. Hogy mondjam meg neki, hogy nem akarok vele lenni? Az a baj, hogy még most is iszonyúan szeretem őt, de nem lehet, mert fiatal. Bárcsak 3 évvel idősebb lenne!

Figyelt kérdés

Múlthéten pénteken összeismerkedtem egy lánnyal, hétfőn elhívtam talira, jól sikerült, egyre jobban tetszett és egyre jobban szerelmes lettem.

Ma megkérdeztem, hogy mikor van a szülinapja, mondta, hogy júliusban lesz 14 éves. Amikor ezt meghallottam, görcsbe rándult a gyomrom...azt hittem, hogy már 15-16 éves ő is, úgy nézett ki, úgy viselkedett, de nem! :'( Szerintetek gáz, hogy 13 évessel járok? Hogy mondjam meg neki, hogy fejezzük be? (pedig én már vártam is az első szeretkezést) . Nincs szívem neki elmondani, mert én érezném magam emiatt a legrosszabul, és biztos, hogy nem bírnék aludni az éjszaka. Nagyon-nagyon-nagyon kedves lány, de fiatal. Vagy várjak pár évet? Mit tanácsoltok?

A sírás kerülget az idegeskedéstől...:'(


2011. nov. 25. 15:35
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
27%
Szia, én már 14 (majdnem 15) voltam amikor összejöttem egy 23 éves sráccal és két évig együtt voltunk. És csak miután betöltöttem a 16-ot az után feküdtem le vele. Szerintem ha szereted maradj vele. :)
2014. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. De mivel a kérdés már több mint 2,5 éves így nem lehet tudni, hogy mi lett a két fiatal kapcsolatával. Együtt maradtak-e vagy sem? Ha igen. Még mindig együtt vannak vagy sem?


Ezekre csak a Kérdező srác (19 éves) és a lány (16 éves) tudna választ adni.

2014. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 ubogi válasza:
100%
Kivancsi lennek hogy mi lett ebbol:)
2014. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
Még együtt vagytok? :P
2015. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Adri+ ***** válasza:
39%

Nagyon egy normális pasi vagy.

Beszéljétek meg, hogy legközelebb pár év múlva szexeltek, amikor el is tudjátok tartani,

addig csak barátság van.


Ha szellemileg is elég érett, megérti ő is.

Azon kívül nem igazoltathatod, mivel nem vagy rendvédelmis,

hittél neki, ez van. Totál jól látod, és jól is kezeled a dolgot, gratulálok.

Ha más lányokkal is leszel addig, mert nem féltékeny, vegyetek szerintem

ph@rm@tex 18,9 mg hüvelykúpot neki, és ővele jobb lesz, mint óvszerrel.

10 db.os, 10 perc múlva és 4 órán át hat, ára 2645 ft körüli a patikákban. Szolíd, fehér és lilás sávos a csomagolása is.


Boldog új évet, és kitartást nektek.

Adri

2016. jan. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!