Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy 13 évessel 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy 13 évessel 16 éves létemre, de nem tudtam, hogy ő ilyen fiatal. Hogy mondjam meg neki, hogy nem akarok vele lenni? Az a baj, hogy még most is iszonyúan szeretem őt, de nem lehet, mert fiatal. Bárcsak 3 évvel idősebb lenne!

Figyelt kérdés

Múlthéten pénteken összeismerkedtem egy lánnyal, hétfőn elhívtam talira, jól sikerült, egyre jobban tetszett és egyre jobban szerelmes lettem.

Ma megkérdeztem, hogy mikor van a szülinapja, mondta, hogy júliusban lesz 14 éves. Amikor ezt meghallottam, görcsbe rándult a gyomrom...azt hittem, hogy már 15-16 éves ő is, úgy nézett ki, úgy viselkedett, de nem! :'( Szerintetek gáz, hogy 13 évessel járok? Hogy mondjam meg neki, hogy fejezzük be? (pedig én már vártam is az első szeretkezést) . Nincs szívem neki elmondani, mert én érezném magam emiatt a legrosszabul, és biztos, hogy nem bírnék aludni az éjszaka. Nagyon-nagyon-nagyon kedves lány, de fiatal. Vagy várjak pár évet? Mit tanácsoltok?

A sírás kerülget az idegeskedéstől...:'(


2011. nov. 25. 15:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%
ok, hogy 3 év nem sok korkülönbség, de nem mindegy hogy 20és 23 vagy 13és 16. a 13 még gyerek testileg is, egy 16 éves pedig nem. nem ugyan azok az igényeik.és ennyi idő alatt igen is nem lesz szerelmes az ember.a tinik esnek szerelembe ennyi idő alatt és szeretnek is ki, a szerelem egy összetettebb dolog, ennyi idő alatt nem is ismerheti meg a másikat.26/L
2011. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd ott, és jövőre meg verd a fejed a falba, hogy milyen csajt hagytál ott... LOL
2011. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
85%

en nem tartom helyesnek , hogy iilyen kis lanyok ennyi idos korokban mar a fax-on jarjon a fejuk , szerintem inkabb a suliban es konyv mellet a helyuk ennnyi idosen


de rohadt egy vilagban elunk ezert szeritem szard le mi heleyes es mi nem .... en 23 eves vagyok es meg nem volt baratnom ... hogy miert magamam sem tudom mar.. igaz regebben volt onvbizalom hiianyom de mar mara elmult es megis a leghihetelenebb kifogasok miatt utasitanak el


ugy hat mindent bele ( vagyis egyes dolgokkalnem artana varni , hogy legalabb a 14 -et tolse be :)


U.I. az egyik osztaly tarsnomnek gimi elotrol volt baratja es miutan leretsegizett felesegul ment hozza .... :) ugyhogy halottam hasonlo tortenetrol ( a baratja is ideseb volt 2+ evvel)


bocs a heleyes irasi hibakert de rohadtul nincs most kedvem kijavitani oket.....

minden jot ;)

2011. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
33%
baz*meg az én pasim meg fiatalabb volt nálam 4hónappal(13évesek voltunk) és lefeküdtünk.érettek voltunk azt annyi.nem kell ezen parázni!:)
2011. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
80%

Aki azt mondja, hogy törvénysértés, az nézzen csak utána....

Mert nem az.Nem múlt el 14 ugyan, de a fiú sem múlt el 18.

És nem is lesz SOHA olyan a két életkor, hogy törvénybe ütközzön.

2011. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
19%

sz@rd le. ennyi xD

Én még lehet ráharapnék egy 12 évesre is, lesz@rnéám még a sittet, is de neked törvényes még

f18

2011. nov. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg a júliust. De addig semmi komolyat ne csinálj vele a csókon kívül.
2011. nov. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
87%
én amikor összejöttem a barátommal, még 13 éves voltam, rá egy hónapra töltöttem be a 14et. ehhez képest várt rám több mint 11 hónapot és azóta is együtt vagyunk, ez volt több mint 2 éve:)
2012. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
a mostani magyarorszagi erkolcsokkel nem vagyok tisztaban,de itt nalunk tudok olyan 13,5 eves kislanyrol aki naponta szajjal kieligiti a baratjat!-(28L)
2013. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
61%
Volt osztálytársam 8.ba 13 éves volt, 17 éves pasival, 13 éve előtt dugtak és még most 3 évvel később is együtt vannak, szóval ne dobd el! Hidd el egy próbát mindenféleképp megér.
2013. okt. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!