Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mi a legjobb amit tehetek?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a párommal,1 éve együtt is élünk az ő szüleinél.

Ezzel mindenki tisztában van,hogy szülőkkel élni egy fedél alatt nem jó(vagy a kapcsolatra megy rá,vagy tönkretesz idegileg).

Eleinte nagyon rossz volt,bekerültem egy megszokott családba,alkalmazkodnom kellett,ez eddig mind rendben van,de a minden napi piszkálódások.Ezek szörnyűek!Ha csináltam az volt a baj,ha nem akkor pedig az.

Semmi sem volt jó.

Anyósom mindenbe talált kifogást,persze nem mondta meg szemtől-szembe nekem,vagy dörmögött az orra alatt,vagy a páromnak mondta.

És a párom persze nem védett meg,nem nagyon akart mellém állni.

Mostanra valamilyen szinten rendeződött a dolog.

Nem vagyok már annyira gátlásos itt,mint az elején,joban merek bármihez nyúlni.

Csak az a helyzet áll most fönt,hogy ezelőtt úgy 3-4 hónappal apósom mondta a páromnak,hogy tavaszra venne nekünk házat,és menjünk külön.Persze ezt úgy értem el,hogy a páromnak mondtam,hogy nem bírom ezt az együtt élést a szüleivel,így a párom mondta az apjának,hogy szeretnénk különmenni.

Volt 1 ház ami oké is lett volna,de azt megvette valaki más,most van egy másik ház ami jó lenne,rá is kérdezett a párom apja a tulajtól,hogy ne-e akarná eladni.

A válasz az volt rá,hogy míg él az öreg néni addig nem.Hiába nem lakik benne senki.

Ez érthetőm,az öregek ragaszkodnak a házukhoz.

A páromon nem látom azt a nagy odaadást a felé,hogy külön legyünk,neki ez így kényelmes,hogy együtt élünk,én mentem oda lakni,semmire nincs gondja,nem kell pénzt adnia semmiért.A szülei anyagilag nagyon jól állnak,tényleg tőlünk sem kérnek semmit a számlákra,nem hagyják,hogy bármiért is pénzt adjunk.Ez rendes tőlük.

5 éve vagyunk együtt,és egyre jobban érzem azt,hogy a párom nem akar ennél többet.

Ha felhozom neki ezt a költözés témát,akkor a válasza az,hogy "majd".

Úgy érzem,hogy csak hitegetve vagyok,eljegyzés még nem volt.Én azt is szeretném.

De ő még nem,azt mondja nincs kedve eljegyezni még.

Nem értem akkor hogy mit akar.

És mondja nekem,hogy ha véletlenül besikerülne egy baba,lehet elvetetném,mert ő még nem akar.

Na ez az ami nagyon szíven ütött,oké én is belátom,hogy fiatalok vagyunk még,de ki hogy látja ezt.

Én 23 éves vagyok,a párom 26.

Abba nem gondol bele,hogy ha elvetetném,akkor lehet később meg mikor babát szeretnénk már nem lehetne az abortusz miatt.

Ezek miatt érzem azt,hogy nem akar velem ennél többet mint ami jelenleg van.

Én nem csak egy szimpla barátnő akarok lenni,aki lefekszik mellé este,felkel mellette reggel,kielégíti a vágyait.

Holott ő szinte semmit nem nyújt nekem,ha én kérek tőle valamit,pl h masszírozzon meg,vagy hasonló..ó most nem el vagyok fáradva,nincs kedve.


2011. nov. 28. 09:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ennyi idő után nehezen tudnám elhagyni,ráadásul szeretem is.

Nem tudom ő mit akar a jövővel kapcsolatban.

Mondom neki este.Hogy te nem is akarsz velem a jövőben semmit,ezt egyre jobban látom rajtad.

Erre ő:dehogy nem,te hülye vagy.Csak míg még nincs külön saját házunk addig nem akar eljegyzést,és gyereket sem.

De muszáj mindent a házhoz kötni?!

Akkor meg majd azért nem,mert a házat kell felújjítani,meg a házhoz kell venni dolgokat,és nem lesz pénz a gyűrűre.

2011. nov. 28. 11:37
 12/16 kendrazoltan ***** válasza:

Erre egy dolgot mondhatnál (előre is bocsánat a szókimondó stílusért, de ez a véleményem): akur.vaanyádattehü.lyepar.asztbu.nkóhogyszáradnaleafarkadmindkétgolyóddalfogyjálleteapar.asztpofá.dbólmajdakkortárgyalunkteköcs.ög!!!!


Nézd, azt mondom neked, hogy 5 év....persze, elgondolkodtatja az embert, hogy nem lehet az, hogy mindez hiába volt és hogy nem szabad kárba vesznie, viszont (amennyiben ez tényleg így van, ahogy leírtad) minden egyes napért kár, amit egy ekkora paraszt mellett töltesz. Ez olyan, mikor várod a buszt és nem tudod eldönteni, hogy elindulj gyalog vagy várj még, hátha jönni fog...minden egyes perccel inkább amellett voksolsz, hogy várj még, mert mindjárt jön...pedig lerobbant félúton és nem is fog jönni...én nem foglalkoznék vele a helyedben (bár könnyű ezt innen mondani, tudom), mert a leírtak alapján nem ugyanarra vágytok, a másik pedig, hogy aki képes ilyen durva lenni azzal, akit elvileg szeret, ott a "szerelem/szeretet" szavak megérnek egy újraértelmezést vagy akár egy kérdőjelet...egy dolgot érdemel tőled, egy hatalmas jobb csapottat és egy adag nyálat az arcába...

Mielőtt félreérthető lenne a dolog: 26/F

2011. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Már félek felhozni a jövővel kapcsolatos dolgot,mert nem tudom mit mond rá.

És biztos azt érzi,hogy erőltetem.

De 5 év,csak 5 év,és azért ilyenkor az ember tervez,azzal akit szeret,és úgy érzi vele szeretné leélni a közös jövőt.

Más pasi örülne,ha találna egy komoly nőt,akinek nem a műköröm,a buli,és még sorolhatnám a fontos.

Az én párom nem tudom miért ilyen?!

Elhagyni nem akarom.

Valami olyan kellene amitől benő a feje lágya,és egy kicsit megijed attól,hogy én nem várok rá.

2011. nov. 28. 11:46
 14/16 anonim ***** válasza:

Neked kell még időben feleszmélned!Az egy dolog,hogy öt éve vagytok együtt,az is egy dolog,hogy szereted.Hiába szereted az embert,aki hosszútávon tönkretesz majd,ez rajtad nem segít..ha most nem tisztel,mi lesz később?Akkor érdemes azzal tervezni,akit szeretsz,ha MINDEN klappol!

Én nem bízom a srácban,pedig nem is ismerem,elég volt annyi,amit leírtál.Aki így áll hozzá a barátnőjéhez,annak a gondolatai gyakran járnak máshol szex közben.

Attól tartok,bármi,amit írunk,csak megnehezíti a dolgodat és csak rosszabbul fogod magad érezni tőle,mert inkább hallgatsz a szívedre,mint az eszedre.Az ilyen nők általában szarul járnak,ahol lehet,kihasználják őket!(még akkor is,ha ez nem jut el a tudatukig,látják de nem veszik észre!)

2011. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Tte is tudod,hogy csak az idődet pazarlod rá.Eddig is már elvett az életedből kemény 5 évet.Gondolj bele mi lesz 2-3év múlva?Elmondhatod,hogy oda a fiatalságod...


Ez a kapcsolat sehová nem halad.Együttéltek mint két jóbarát és kész.


Találsz nála ezerszer jobbat is.

2011. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom,hogy egy ekkora idiótát fogtál ki. Én jártam hasonló helyzetben és ilyenkor lépni kell,nem szabad leragadni egy ilyen embernél...még fiatal vagy és vele nem leszel soha boldog. Adj neki ultimátumot: Vagy költöztök vagy elhagyod! De véleményem szerint nem érdemel meg.Tudom,hogy nehéz lesz,de ne hagyd hogy így menjenek a dolgok tovább.Fel a fejjel!
2011. dec. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!