Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom ma jött haza munkából,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom ma jött haza munkából, több napig nem volt itthon. A cuccai közt egy óvszert találtam. Nagyon megdöbbentem. Azt mondta nem ő tette oda. Hát én sem. Meg hogy ő nem csalt meg soha és nem is fog. Most mit higgyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 22:47
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
66%
Ha hirtelen szembesítik ilyesmivel, akkor kimegy az összes vér a fejéből és nem fog tudni gondolkodni akkor sem, ha tényleg miattad tette oda, mert bepánikol a témától. Ezért nem találnak ki ilyenkor értelmes hazugságot, mert hirtelen nem jut eszükbe semmi. Azt is el tudom képzelni, hogy megcsalt, de az óvszerrel nem számolt, nem volt a fejében, hogy észreveheted, ahogy az sem, hogy ott van vagy el kellene tennie.
2011. dec. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
52%

Meg attól is függ, hogy sokminden volt-e a neszesszerben.

Mert ha tele volt tömve mindennel, akkor lehetséges, hogy mindezidáig ő sem tudott róla, hogy ott van, de ha nem volt annyira tele, akkor tudnia kellett volna róla, hogy ott van, nem pedig meglepődni rajta, hogy megtaláltad.

Tehát ha alig pár dolog volt csak benne, akkor nyilván ő is látta minden nap, akkor nyugodt hangon csak annyit mondott volna neked, hogy tudom, hogy ott van, észrevettem én is, még régebbről, pl. nyaralás utánról maradt ott.

2011. dec. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
50%
Hú, én láttam már pasit, akit levert a víz valami miatt, amiben ártatlan volt, csak lepergett előtte, hogy a barátnője (én) úgysem fog hinni neki és jajmostmilesz. Bár tény, hogy neki volt rossz tapasztalata a gyanúsítgatással és előre pánikolt.
2011. dec. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
63%

Hát nem tudom... nekem így összességében az tűnik logikusnak, hogy nem ártatlan.

1: említetted kérdező, hogy korábban is "jártál" a neszesszerében, és akkor még nem volt benne. Ha most észrevetted, gondolom akkor is feltűnt volna.

2: Ez a "nem te tetted oda?" pedig elég idiótán hangzik. Mégis mi a fészkes fenéért tetted volna oda? Hogy ha elutazik nélküled és kedve támad kettyinteni, akkor legyen nála gumi? Ha pedig ő tette volna oda kettőtöknek, arra biztosan emlékezne, úgyhogy egyértelmű, hogy megmondta volna, és nem lepődött volna meg.

3: Elég gyanús a viselkedése is: elcsuklott a hangja, a döbbent arc pedig szerintem akár az ijedtség és a hirtelen felismerés is lehetett - Hogy nem vette ki? Hogy magyarázza ezt ki? És ehhez jön még az is, hogy szépen elvonult aludni, hogy ne tudd baszogatni a dologgal... A fene tudja... :S Az is lehet, hogy hülyeségeket hordok itt össze, de engem nem hagyna nyugodni a dolog, az tuti!

Te ismered, te voltál ott, te tudod hogy szokott reagálni a különböző helyzetekre.

2011. dec. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ki fog derülni előbb -utóbb úgyis minden.Beszélj még vele!Lehet,hogy ártatlan....
2011. dec. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
21%
Miért kell ebbol ekkora ugytet csinalni?"1000 oka lehet hogy miert volt ott az az ovszer. Foleg hogy ti is azt hasznaltok. Nyugodj meg ne nehezitsd az eletet mindenfele szembesitessel egy ovsze nem bizonzit semmit.
2011. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Na, helyzet?
2011. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:

Helyzet!

Még este mikor lefeküdtem, nem tudtam aludni. Felébredt a forgolódásomra és megkérdezte még mindig az óvszer bosszant. Nyugodt hangon elmondta, hogy ne gondoljak hülyéket, nem csalt meg. Azért ijedt meg mikor megláttam, mert olyan döbbenet volt az arcomon, hogy tudta mire is gondolhatok, és hogy fogja meg magyarázni, hogy ártatlan.

Reggel is felvetődött a téma de már kicsit oldottabb hanglatban.

Az mondta, hogy neki jó velem, akkor meg miért keresne mást.

Eszébe sem jutott, hogy mással kezdjen. Szeretnék hinni neki. Mert örökös kétségek közt nem lehet élni.

Mondjuk meglepődtem magamon, hogy ilyen higgadtan kezeltem a dolgot. Semmi hiszti, kiabálás. Folytonos faggatózás. Máskor mindez megvan semmiségek miatt is. Biztos most normál szinten vannak a hormonjaim!

2011. dec. 22. 23:25
 49/51 anonim ***** válasza:
66%
Na, látod! Reméljük igazat mond, és minden rendben!
2011. dec. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
80%
ne bizz meg benne, hazudik, tagad..sok ilyen pasi van!!sajnos...
2011. dec. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!