Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom ma jött haza munkából,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom ma jött haza munkából, több napig nem volt itthon. A cuccai közt egy óvszert találtam. Nagyon megdöbbentem. Azt mondta nem ő tette oda. Hát én sem. Meg hogy ő nem csalt meg soha és nem is fog. Most mit higgyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 22:47
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
16%
Már alszik?Inkább használtátok volna el azt az ovszert alvás helyett.;-)
2011. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
49%
bízol benne?
2011. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
32%

Ha csak az a kérdés, hogy "mit higgy", akkor hidd azt, hogy igazat mondott.

Azt más tészta, hogy az igazság soha nem fog kiderülni, még ha 99%-ig hiszel is neki, az a maradék 1% fogja megmérgezni a kapcsolatotokat.

Mostantól kezdve ott lesz a kisördög...

2011. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
68%
Kinek van kedve a szexhez, amikor lehet hogy a partnere nemrég másba mélyesztette a farkát?
2011. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
42%
Kiemelted hogy ő meg már alszik. Ez lehet annak a jele hogy tényleg nemtörtént semmi csak egy véletlen az egész. Ha megcsalt volna könnyen lehet hogy most forgolodna csak az ágyban.
2011. dec. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
55%
Ha nála volt az óvszer, akkor nem használta, különben nem lenne már a cuccai között. Az meg simán elhihető, hogy valamelyik közös programotokból maradt még ott, ha ti is óvszert használtok. Én valamelyik nap egy intimbetétet találtam a táskám egyik nem használt zsebében, pedig már évek óta tampont használok. Odatettem, aztán megfeledkeztem róla.
2011. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem csak felkeszult, hatha lesz alkalom a haszsnalasara. Hogy volt e vagy sem, ki tudja. O biztos nem fogja megmondani. Persze, hogy alszik, most mit csinaljon, ugraljon? Akkor neki meg rosszabb, csak nagyobb veszekedes lenne. Varja, hogy lehiggadj, felejtsd el.
2011. dec. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
67%

Ha régebbről maradt volna nála, akkor gondolom a bőrönd/táska zsebében lett volna, de nem közvetlen a cuccai között.

Én úgy tudom, hogy sok férfi kihasználja az alkalmat, ha módja adódik több napos kiruccanásra.

Szerintem lépj túl rajta, ha más egyéb jelet nem fogsz érzékelni a következő hetekben/hónapokban ami arra utalna, hogy véget akarna vetni a kapcsolatotoknak, akkor nem kell aggódnod.

Hát, istenem, előfordul egy-egy botlás mindenkivel - értsd: sokakkal -, ne bánkódj, valószínű csak szex volt, vágyott az újdonságra, nem pedig arról van szó, hogy már nem akarna téged.

2011. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

23:17 válaszolónak, direktben nem turkálom a cuccai közt, ő kért hogy adjak oda valamit belőle.


FromOz, te tuti pasi vagy!


Egyébként meg azt is mondta, hogy azt gondolta, hogy én tettem oda még régen.

Valaki kérdezte: Bízom-e benne? Most nem tudom. Eddig azt hittem ige, de most. Nem tudom mit gondoljak.

2011. dec. 21. 23:43
 20/51 anonim ***** válasza:
27%
Nem lehet, hogy valamelyik kollégája csempészte oda? Poénból a férfiak csinálnak ilyesmit egymással.
2011. dec. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!