Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom ma jött haza munkából,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom ma jött haza munkából, több napig nem volt itthon. A cuccai közt egy óvszert találtam. Nagyon megdöbbentem. Azt mondta nem ő tette oda. Hát én sem. Meg hogy ő nem csalt meg soha és nem is fog. Most mit higgyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 22:47
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

Pipere táskában volt (Vagy pasik lehet másképp hívjak) borotva , sebtapasz, stb. közt.

Tusfürdő, sampon, arcszesz, ezeket külön tartja egy másikban.

2011. dec. 22. 00:01
 32/51 anonim ***** válasza:
75%
Így viszont amiket utólag leírtál, én sajnos azt gondolom hogy vaj van a füle mögött...Ráadásul a neszesszerében, oda gondolom frissen pakolt, és használta is.
2011. dec. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Most hogy agyalok, eszembe jutott, hogy múltkoriban körömvágó ollót kerestem és akkor benyúltam oda, nem emlékszem hogy akkor ott volt-e, de szerintem, ha akkor meglátom, már akkor rákérdezek. Csak ne fojtogatna a sírás!
2011. dec. 22. 00:05
 34/51 anonim ***** válasza:
72%
Tipikus férfidolog a konfliktuskerülés és hogy lefeküdt aludni, akár megcsalt, akár nem. Mivel férfi, azt várja, hogy majd elfelejted, de ha mégsem és olyan, mint azok a "példányok" akikkel én összekerültem, akkor te leszel leb*szva, ha újra felmerül a téma, mert hogy "azt hittem, ezt már megbeszéltük (=kijelentette, hogy nem csalna meg és lefeküdt aludni)". Ha ez megtörténik, kezdj el gyanakodni, az én drágáim ennél a viselkedésnél 100%-ban hazudtak, ki erről, ki arról, de a lényeg, hogy én voltam a hibás, ha felhoztam és instant hiszti következett, hogy mit rinyálok meg bizalmatlankodok. Ezt úgy képzeld el, hogy másnap pl. kulturált hangnemben jeleztem, hogy szeretnék vele beszélni, a reakciót ld. fentebb.
2011. dec. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
70%

Tehát ha már az utazás előtt se volt üres a piperetáska, akkor könnyen lehet, hogy már ott volt egy ideje.

Szóval szerintem hihetsz neki. Bár te tudod, te ismered.

2011. dec. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Folyton jön megy, Nem üres a táskája, nem most pakolt be indulás előtt.
2011. dec. 22. 00:16
 37/51 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem, ha tudta, hogy ott az az óvszer, és ezt titkolni akarta volna, akkor nem téged kér meg, h vidd oda neki azt a valamit.
2011. dec. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
Csak eddig nem gyanakodtam, meg nem is volt rá okom. Nem kutakodtam telefonba, emailjaibe, semmibe. Jelszavát is mondta már többször is de nem jegyeztem meg mert nem érdekelt, hogy belenézzek.
2011. dec. 22. 00:17
 39/51 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem is direktbe kért meg. Sebtapasz kellett, ő kivette letekerte én meg mondom várj adom az ollót, mert fogával akarta eltépni, és akkor nyúltam bele és mit láttam meg elsőre, majd kiverte a szemem, már tudjátok.
2011. dec. 22. 00:19
 40/51 anonim ***** válasza:
Már azt akartam írni, hogy szerintem hagyd, de most eszembe jutott, hogy ha igaz lenne az, hogy ő rakta oda még régebben kettőtöknek, akkor ezt mondhatta volna. Miután megkérdezte hogy: nem te tetted oda? és te válaszoltál, hogy nem, ezután hogyhogy nem azt mondta, hogy: ja, tudom már, akkor biztos én voltam, mikor mentünk meglátogatni xy-t.
2011. dec. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!