Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok egyedül? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egyedül? Miért nincsen senki ezen a világon akit lehetne szeretni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és eddig egyetlen srácot se találtam akit szerethettem volna, vagy szeretett volna. Le se tudom írni mennyire hiányzik vki, akihez oda lehetne bújni. Nem vagyok csúnya, tény hogy 180 cm magas vagyok de ez nem kifogás, a suliban a legokosabbak közé tartozom,három nyelven beszélek, de stréber se vagyok... Nem majmolom a divatot, szeretek jól kinézni, elegánsan, és az is igaz hogy néha kevesebb ruha van rajtam mint kellene...Imádok motorozni és autóval száguldozni...Szakács szeretnék lenni, és ezért minden nap a suli után órákat töltök főzéssel, és nem a facebookon lógok. Talán ez a baj??? A barátaim szerint vicces vagyok, és jó poénjaim vannak. Tény, hogy más a világnézetem mint az átlagnak, és az is hogy mindent megteszek, hogy valóra váltsam az álmomat, de szerintem ez még nem zárja ki, hogy legyen egy barátom, akivel együtt lehetnék. Olyan rohadtul egyedül érzem magam...
2011. dec. 24. 21:12
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Tolj egy képet privát üzenetben, aztán megmondom, hogy van-e itt komolyabb baj!
2011. dec. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
szeretnélek meginvitálni a lakásomba, ha jól főzöl és ízletes is a bendőmnek akkor, szívesen laknék veled.
2011. dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
én lakótársat keresek, megfelelnél!!
2011. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
a Tv2-őn most megy a Csillagpor! ha olvasod akkor mindenképpen nézd meg! biztosan tetszene.
2011. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

Meghivlak vhova, utanna meg főzöl nekem vmit ;)

Oksi? :$

2011. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
Én is egyedül vagyok,hiába vagyok normális még se találok senkit.. 16/L
2011. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért mert nem tudsz főzni :-D
2011. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Lehet....
2011. dec. 24. 22:19
 19/43 anonim ***** válasza:
A fozoset az előttem levő 16L -nak irtam
2011. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Lehet....


# 18/19 Időpont ma 22:19


FAIL!!!!!!

2011. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!