Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok egyedül? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egyedül? Miért nincsen senki ezen a világon akit lehetne szeretni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és eddig egyetlen srácot se találtam akit szerethettem volna, vagy szeretett volna. Le se tudom írni mennyire hiányzik vki, akihez oda lehetne bújni. Nem vagyok csúnya, tény hogy 180 cm magas vagyok de ez nem kifogás, a suliban a legokosabbak közé tartozom,három nyelven beszélek, de stréber se vagyok... Nem majmolom a divatot, szeretek jól kinézni, elegánsan, és az is igaz hogy néha kevesebb ruha van rajtam mint kellene...Imádok motorozni és autóval száguldozni...Szakács szeretnék lenni, és ezért minden nap a suli után órákat töltök főzéssel, és nem a facebookon lógok. Talán ez a baj??? A barátaim szerint vicces vagyok, és jó poénjaim vannak. Tény, hogy más a világnézetem mint az átlagnak, és az is hogy mindent megteszek, hogy valóra váltsam az álmomat, de szerintem ez még nem zárja ki, hogy legyen egy barátom, akivel együtt lehetnék. Olyan rohadtul egyedül érzem magam...
2011. dec. 24. 21:12
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Bírom hogy mindenki hinti itt a rózsaszín porcukrot ezerrel. Pedig a valóságban egy elkorcsosult trágyadombon élünk, s nagyon de nagyon kevés az igazán értékes ember, akik érdemesek arra hogy hibáik és gyarlóságaik ellenére a bizalmadba fogadd őket. Hogy vállad a kockázatot és beengedd őket a személyes világodba, kokcára téve azt a biztonságot amit, mindegy a kapcsolati guruk mit szajkóznak, csak a saját buborékában érezhet igazán az ember.

34 ffi

2012. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
És akkor? Nálad sokkal idősebbek is vannak, akik egyedül vannak és nem igazán tehetnek róla. Minek akar mindenki kapcsolatot? Hogy jól érezze magát és hogy másokkal mi van azt meg le se ***ja utána? meg is dögölhet mindenki csak nekem jó legyen, legyen kapcsolatom és minden amit szeretnék. Hogy másoknak ezerszer rosszabb, azzal meg nincs kapacitásom foglalkozni vagy nem érek rá vagy valami más kifogás. De nekem jó legyen és kapcsolatom legyen, az az igazán fontos.
2012. febr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 BRONY PONE válasza:

semmi baj nincs veled egy teljesen normális lány vagy aki nem követi a sablont én ezeket a lányokat kedvelem

de ha kell elárulok egy titkot én már régen is utáltam a facebookot régen mi volt az első jaj megnézem mik a hírek stb.

most megnézem mi van facebookon legalább 5 perce nem frissítettem csak így tovább az ambíció sose legyen másodlagos tény az az egyik legfontosabb a cél érdekében de csak várnod kell talán ezen a nyáron vagy évben de tuti hogy megtalálod

2012. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!