Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok egyedül? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egyedül? Miért nincsen senki ezen a világon akit lehetne szeretni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és eddig egyetlen srácot se találtam akit szerethettem volna, vagy szeretett volna. Le se tudom írni mennyire hiányzik vki, akihez oda lehetne bújni. Nem vagyok csúnya, tény hogy 180 cm magas vagyok de ez nem kifogás, a suliban a legokosabbak közé tartozom,három nyelven beszélek, de stréber se vagyok... Nem majmolom a divatot, szeretek jól kinézni, elegánsan, és az is igaz hogy néha kevesebb ruha van rajtam mint kellene...Imádok motorozni és autóval száguldozni...Szakács szeretnék lenni, és ezért minden nap a suli után órákat töltök főzéssel, és nem a facebookon lógok. Talán ez a baj??? A barátaim szerint vicces vagyok, és jó poénjaim vannak. Tény, hogy más a világnézetem mint az átlagnak, és az is hogy mindent megteszek, hogy valóra váltsam az álmomat, de szerintem ez még nem zárja ki, hogy legyen egy barátom, akivel együtt lehetnék. Olyan rohadtul egyedül érzem magam...
2011. dec. 24. 21:12
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Ha 18 évesen már ilyen komoly elhatározásaid és tudásod van szerintem ne 18-20 évesek társaságát keresd... szerintem 25-től felfele.
2012. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

hajrá fiatalok !

szurkolok nektek!

2012. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2012. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
nehéz megmondani, mert a pasiknál a külső az első, ha meg nagyon jó, nő vagy, akkor az is lehet, h nem mernek odamenni hozzád a normális srácok, mert félnek
2012. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Szerintem ráérsz még. biztos meg fogod találni azt, akibe beleszeretsz, nem kell siettetni. Én nálad idősebb srác vagyok, de én se siettetem, felesleges siettetni. Bár lányoknál ez a 20 év körüli életkor eléggé kritikus, nehezen bírják ilyenkor, ha nincs senkijük, ezt meg tudom érteni. Én is nagyon szeretnék változtatni a dolgon, de amíg nem jön el az ideje, nem tudsz mit tenni, inkább várj, mint bárkivel csak azért összejöjj, hoyg legyen valakid.
2012. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
engem szerethetsz (L) :D
2012. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik hogy 180 cm vagy.. 177 cm-es srácot alacsonynak találnál?
2012. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
èn is sokàog ìgy voltam. êvekig.nem tudtam senkibe beleszeretni. de most szerelmes vagyok végre:)csak nem tudom ö is szeret-e.
2012. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
utolsó, hová valósi vagy? fura kérdés, tudom. de légyszi írd meg privátban :)
2012. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:

ha már csunya se vagy és főzni is tudsz már imádlak ;)

25f

2012. febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!